Aplikace Outlook není přidat příjemce do mezipaměti automatického doplňování

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2802193 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při přidávání nové e-mailové zprávy příjemci, aplikace Microsoft Outlook není nabízeno automaticky úplné e-mailové adresy. Můžete si všimnout, že po odeslání e-mailové zprávy příjemci konkrétní aplikace Outlook nepřidá těchto příjemců do mezipaměti automatického doplňování.

Příčina

Automatické doplňování mezipaměti může být poškozen. Pokud nastane tato situace, aplikace Outlook nemusí být možné přidání nových příjemců do mezipaměti. Pokud příjemci nejsou přidány do mezipaměti, aplikace Outlook nelze námět k automaticky dokončovat e-mailovou adresu.

Řešení

Nejprve ověřte, zda je povolena funkce automatického dokončování. Postupujte následujícím způsobem

Aplikace Outlook 2010
 1. Klepněte na soubora potom klepněte na příkaz Možnosti.
 2. Klepněte na kartu Pošta .
 3. Procházejte přibližně v polovině vzdálenosti dokud viz odesílání zpráv. Ujistěte se, že je zaškrtnuto políčko Použít seznam automatického dokončování navrhne jména při psaní do Komu, kopie a skrytá řádky. Obrazovky pro tento krok je uveden níže).
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  V tomto kroku – snímek obrazovky.Aplikace Outlook 2007
 1. V nabídce Nástrojea potom klepněte na příkaz Možnosti.
 2. Klepněte Možnosti e-mailu tlačítko.
 3. Klepněte na tlačítko Upřesnit možnosti e-mailu .
 4. Ujistěte se, že Navrhovat jména Komu, kopie a skrytá polenení zaškrtnuto políčko. (Obrazovky pro tento krok je uveden níže).
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  V tomto kroku – snímek obrazovky.Pokud je povolena funkce automatického dokončování a chování, který je uveden v části "Příznaky" dochází, může být poškozen mezipaměti automatického doplňování. Automatické doplňování mezipaměti nelze opravit. Musí být odstraněna. Další informace o vymazání mezipaměti automatického dokončování klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
287623 Jak přezdívek a automatického dokončování ukládá do mezipaměti v aplikaci Outlook
Poznámka: Kroky v následujícím článku vymaže všechny příjemce již zapsány do mezipaměti.

Další informace

Aplikace Microsoft Outlook udržuje mezipaměť přezdívek, který je používán i automatickou kontrolu jmen funkce a funkce Automatické dokončování. Odeslání e-mailové zprávy z aplikace Outlook je automaticky generováno seznam přezdívek.

Vlastnosti

ID článku: 2802193 - Poslední aktualizace: 28. října 2013 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Outlook 2010
Klíčová slova: 
kbmt KB2802193 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2802193

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com