Program Outlook nie powoduje dodania adresatów do pamięci podręcznej Auto-wypełniania

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2802193 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Jak dodać adresatów do nowej wiadomości e-mail, program Microsoft Outlook nie wskazują automatycznie adresy e-mail pełne. Można zauważyć, że po wysłaniu wiadomości e-mail do określonych adresatów programu Outlook nie powoduje dodania tych adresatów do pamięci podręcznej Auto-wypełniania.

Przyczyna

Auto-wypełnianie pamięci podręcznej może być uszkodzony. W takim przypadku program Outlook może być nie można dodać nowych odbiorców do pamięci podręcznej. Jeśli adresaci nie są dodawane do pamięci podręcznej, program Outlook nie może zaproponować sposób automatycznego uzupełniania adresów e-mail.

Rozwiązanie

Po pierwsze upewnij się, że włączona jest funkcja Auto-wypełniania. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

Program Outlook 2010
 1. Kliknij plik, a następnie kliknij przycisk Opcje.
 2. Wybierz kartę Poczta .
 3. Przewiń mniej więcej w połowie do momentu wyświetlenia wysyłania wiadomości. Upewnij się, że zaznaczone jest pole Użyj listy autouzupełniania do Sugeruj nazwy podczas wpisywania w polach do, DW i UDW wiersze. Zrzut ekranu na ten krok jest poniżej).
  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Zrzut ekranu z tego etapu.Program Outlook 2007
 1. Kliknij menu Narzędzia, a następnie kliknij przycisk Opcje.
 2. Kliknij przycisk Opcje E-mail przycisk.
 3. Kliknij przycisk Zaawansowane opcje E-mail .
 4. Upewnij się, że Sugeruj nazwy podczas Akcesoria do, DW i UDW pólpole wyboru jest zaznaczone. (Zrzut ekranu na ten krok znajduje się poniżej).
  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Zrzut ekranu z tego etapu.Jeśli funkcja autouzupełniania jest włączona i zachowanie, wymieniony w sekcji "Symptomy" występują, Auto-wypełniania w pamięci podręcznej może być uszkodzony. Nie można naprawić Auto-wypełniania w pamięci podręcznej. Musi ono zostać usunięte. Aby uzyskać więcej informacji na temat czyszczenia pamięci podręcznej Auto-wypełniania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
287623 Jak zresetować pseudonim i automatyczne uzupełnianie buforuje w programie Outlook
Uwaga Kroki opisane w artykule powoduje wyczyszczenie wszystkich adresatów poprzednio zapisane w pamięci podręcznej.

Więcej informacji

Program Microsoft Outlook obsługuje pamięć podręczną pseudonim używany przez obu automatyczne sprawdzanie nazw funkcji i funkcji autouzupełniania. Jak wysyłać wiadomości e-mail z programu Outlook, listy pseudonimów jest generowany automatycznie.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2802193 - Ostatnia weryfikacja: 29 października 2013 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Outlook 2010
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2802193 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2802193

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com