Outlook не додати одержувачів в кеші автозаповнення

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2802193 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Під Вільний час запит на додавання одержувачів до нового сповіщення електронною поштою Microsoft Outlook не автоматично означає повне електронні адреси. Ви помітили, що після надсилання сповіщення електронною поштою до певних одержувачів Outlook не додає цих одержувачів до автоматичне заповнення кеша.

причина

Автоматичне заповнення кеша можуть бути пошкоджені. Коли це відбувається, Outlook може бути неможливо додати новий одержувачів до кеша. Якщо одержувачі не додаються до кеш-пам'яті, Outlook не може внести пропозицію автоматично завершити адресу електронна пошта.

Розв'язанн

По-перше, переконайтеся, що функцію автозаповнення ввімкнено. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.

Outlook 2010
 1. Виберіть у меню файлі виберіть пункт Параметри.
 2. Виберіть пошта ».
 3. За допомогою прокрутки приблизно на півдорозі вниз ви бачите, надсилати протокол IMAP. Переконайтеся, що сценарій виконання автозаповнення для пропонує імена під Вільний час введення кому, копія та Прихована копія лініїсписку перевіряється. На екрані пострілу для цього кроку наведено нижче).
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  На екрані пострілу для цього кроку.Outlook 2007
 1. Натисніть кнопку Знаряддяі виберіть пункт Параметри.
 2. Натисніть на електронна пошта параметри кнопка.
 3. Натисніть кнопку Додаткові параметри електронна пошта .
 4. Переконайтеся, що на пропонувати імена при Комплектуючі до, Cc і Bcc поляпрапорця. (На екрані пострілу для цього кроку перелічені нижче).
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  На екрані пострілу для цього кроку.Якщо функцію автозаповнення ввімкнено, і ви відчуваєте поведінки, які згадуються в розділі "Ознаки", автоматичне заповнення кеша може бути пошкоджена. Автоматичне заповнення кеша, відновити неможливо. Слід видалити. Щоб отримати додаткові відомості про очищення кеша автозаповнення клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
287623 Кешів скинути прізвисько та автозавершення в Outlook
Примітка. інтерактивні елементи, зазначені в статті очищає все одержувачам раніше писали до кеша.

Додаткові відомості

Microsoft Outlook веде кеші псевдонімів, який використовується в обох на автоматичну перевірку імені функції та функції автозавершення. Псевдонім списку автоматично генерується, як ви відправите сповіщення електронною поштою з Outlook.

Властивості

Номер статті: 2802193 - Востаннє переглянуто: 29 жовтня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Outlook 2010
Ключові слова: 
kbmt KB2802193 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2802193

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com