Przecieki pamięci, gdy używasz pakietu oprogramowania App-V, który zawiera ikony w System Center Menedżer konfiguracji 2007 z dodatkiem SP2

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2802399 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Możesz zbudować trójwarstwowym hierarchii System Center Menedżer konfiguracji 2007 Service Pack 2 (SP2), która ma centralnej witryny, podrzędną witrynę podstawowy i pomocniczy witryny.
  • Dodawanie pakietu aplikacji wirtualnej Microsoft Application Virtualization (App-V) do centralnej witryny.
  • Pakiet oprogramowania App-V zawiera ikony.
  • Można rozpowszechniać pakiet oprogramowania App-V, aby wszystkie punkty dystrybucji (DPs).
W tym scenariuszu użycia pamięci na wzrost podstawowej witryny podrzędne na podstawie rozmiaru ikon w pakiecie oprogramowania App-V. Ponadto jeśli tworzysz inny pakiet przy użyciu tego samego źródła App-V lub przez kliknięcie przyciskuPunkty dystrybucji aktualizacjina istniejący pakiet w lokacji podstawowej dziecko przeciekają więcej pamięci.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następującą poprawkę na tym serwerze lokacji podstawowej System Center Menedżer konfiguracji 2007 SP2.

Uwaga Pakiet poprawki można zainstalować na serwerze witryny System Center Menedżer konfiguracji 2007 z dodatkiem SP2, który działa z procesorami x 86 lub 64-bitowych wersji systemu operacyjnego.

Aby uzyskać więcej informacji o podręczniku instalacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2477182 System Center Menedżer konfiguracji 2007 poprawka instalacji wskazówki

Informacje o poprawce

Firma Microsoft udostępniła obsługiwaną poprawkę. Jednakże ta poprawka jest przeznaczona tylko do rozwiązania problemu opisanego w tym artykule. Poprawkę należy stosować tylko w systemach, w których występuje problem opisany w tym artykule. Ta poprawka może być nadal w fazie testowania. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

eśli poprawka jest dostępna do pobrania, na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base jest umieszczona sekcja „Poprawka dostępna do pobrania”. Jeśli nie ma tej sekcji, skontaktuj się z działem obsługi klienta i pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga W przypadku wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu może być wymagane utworzenie osobnego zlecenia usługi. Typowe opłaty za korzystanie z pomocy technicznej będą pobierane tylko w przypadku dodatkowych pytań i problemów, których nie można rozwiązać przy użyciu tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów działu obsługi klienta i pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga Sekcja „Poprawka dostępna do pobrania” zawiera listę języków, dla których ta poprawka jest dostępna. Jeśli odpowiedni język nie jest widoczny, oznacza to, że ta poprawka nie jest dostępna dla tego języka.

Wymagania wstępne

Aby zastosować tę poprawkę, użytkownik musi działać System Center Menedżer konfiguracji 2007 SP2.

Informacje dotyczące rejestru

Aby zastosować tę poprawkę, nie trzeba wprowadzać żadnych zmian w rejestrze.

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Nie musisz ponownie uruchomić komputer po zamknięciu konsoli Menedżer konfiguracji administratora przed zainstalowaniem tej poprawki.

Informacje dotyczące zastępowania poprawek

Ta poprawka nie zastępuje uprzednio wydanej poprawki.

Informacje dotyczące plików poprawki

Wersja globalna tej poprawki instaluje pliki, których atrybuty wymieniono w poniższych tabelach. Daty i godziny dla tych plików są podane przy użyciu skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Daty i godziny dla tych plików na komputerze lokalnym są wyświetlane w formacie czasu lokalnego z uwzględnieniem czasu letniego (DST). Ponadto daty mogą ulec zmianie podczas wykonywania pewnych operacji na plikach
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataGodzinaPlatforma
Baseobj.dll4.0.6487.22251,012,82401-Lut-201019:20x86
Distmgr.dll4.0.6487.2225452,69601-Lut-201019:20x86
Recoverymanager.dll4.0.6487.22251,592,92022-Sty-201306:06x86

Właściwości

Numer ID artykułu: 2802399 - Ostatnia weryfikacja: 17 maja 2013 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft System Center Configuration Manager 2007 Service Pack 2
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbautohotfix kbhotfixserver kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2802399 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2802399

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com