Синхронізація поштової скриньки не буде працювати на пристрою протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync в середовищі Exchange Server 2010

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2802569 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Розглянемо таку ситуацію.
  • Доступ до поштової скриньки за допомогою пристрою Microsoft протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync в середовищі Microsoft Exchange Server 2010.
  • У вас є деякі застосунок-служба коротких повідомлень (SMS) повідомлень, що порожні Щоб або Від поля на пристрої.
  • Спробі синхронізувати пристрій з поштової скриньки.
У цьому випадку синхронізацією зазнає невдачі і така помилка записується в журнал застосунку на сервері клієнтського доступу:

Час: Вільний час
ID: 4999
Рівень: помилка
Джерело: MSExchange здоровий
Машина: комп’ютер-зразок 
Повідомлення: Уотсон звіт буде надіслано для ідентифікатор процесу: Ідентифікатор процесу, з параметрами: E12, Створити тип, Номер версіїAirSync, MSExchange ActiveSync, Microsoft.Exchange.AirSync.SchemaConverter.Common.EmailAddressConverter.CreateParticipant, UnexpectedCondition:ArgumentNullException, 0, Номер версії.
ErrorReportingEnabled: False

причина

Ця проблема виникає тому, що протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync не належним чином впоратися очиститиЩоб і Відполя SMS протокол IMAP під Вільний час операції синхронізації. Таким чином, сталася виняткова ArgumentNullException і не вдається операції синхронізації.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте Зведене оновлення:
2803727 Опис зведеного оновлення 1 для Exchange Server 2010 із пакетом оновлень 3

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:

Властивості

Номер статті: 2802569 - Востаннє переглянуто: 30 травня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 3, у разі використання з:
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2802569 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2802569

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com