"Lync nemohol prihlásiť" chybové hlásenie pri pokuse prihlásiť na Lync Online pomocou aplikácie Lync pre Mac 2011 v Mac OS

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2803796 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Predpokladajme, nastaviť časové pásmo systému na aktuálne časové pásmo na prístroj, ktorý beží Mac OS. Pri pokuse o prihlásenie do Microsoft Lync Online pomocou aplikácie Lync pre Mac 2011 na zariadenie, operácia zlyhá. Okrem toho zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
Lync sa nepodarilo prihlásiť. Skontrolujte vaše prihlasovacie poverenia a skúste to znova.

Poznámky
  • Tento problém sa vyskytuje, keď vaše aktuálne časové pásmo Pacific časové pásmo alebo časové pásmo od stredoeurópskom časovom pásme.
  • Ak zmeníte časové pásmo systému na časové pásmo od stredoeurópskom časovom pásme, môžete prihlásiť Lync Online pomocou aplikácie Lync pre Mac 2011. Napríklad, zmeníte časové pásmo Pacific časové pásmo k Východná časové pásmo.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože Lync pre Mac 2011 nesprávne číta systémový čas. Preto, že Lync pre Mac 2011 sa pokúsi použiť letenku web vypršala.

Riešenie

Na vyriešenie problému nainštalujte nasledujúce Kumulatívna aktualizácia:
2778095 Popis Microsoft Lync pre Mac 2011 14.0.4 aktualizácie

Produkty tretích strán spomínané v tomto článku vyrábajú spoločnosti, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft nepreberá žiadnu záruku za výkonnosť alebo spoľahlivosť týchto výrobkov.

Vlastnosti

ID článku: 2803796 - Posledná kontrola: 1. februára 2013 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Lync for Mac 2011
  • Microsoft Office Communications Online
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertisebeginner kberrmsg kbmt KB2803796 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2803796

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com