Import souborů NK2 do aplikace Outlook 2013

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2806550 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Při spuštění aplikace Microsoft Outlook 2013 poprvé, mezipaměť přezdívek (uložené v Název_profilusoubor NK2) je importovat do skryté zprávy ve výchozím úložišti zpráv.

Poznámka: Název_profilu je název vaší profil aplikace Outlook.

Například pokud používáte Microsoft Exchange účtu, je mezipaměť přezdívek dovážené do skryté zprávy v poštovní schránce serveru Exchange.

Poznámka: Aplikace Outlook 2007 a dřívějších verzí uloženy v následující složce soubor NK2 mezipaměti přezdívek.
 • Windows XP
  Jednotky: Ve \Documentsand Settings\Username\Application
 • Windows Vista a novější verze
  Jednotky: \Users\Username\AppData\Roaming\Microsoft\Outlook
Po importu mezipaměti přezdívek, Název_profilusoubor NK2 přejmenován na Název_profilu. nk2.old. Po dalším spuštění aplikace Outlook nejsou importovány do mezipaměti přezdívek. Outlook 2013 nepoužívá soubor NK2 pro udržení mezipaměť přezdívek. Skryté zprávy ve výchozím úložišti zpráv jsou provedeny všechny aktualizace v aplikaci Outlook 2013 mezipaměť přezdívek.

Poznámka: Pokud máte více profilů aplikace Outlook, je mezipaměť přezdívek z každého profilu s použitím tohoto profilu sloučeny do vaše nové mezipaměti přezdívek aplikace Outlook 2013 na první spuštění aplikace Outlook 2013. Proto může najít více než jeden soubor NK2 přejmenována na. nk2.old.

Však mohou nastat situace, kdy je nutné importovat soubor mezipaměti přezdívek, až dokončí tento proces importu mezipaměti přezdívek při prvním spuštění. Například kolega chce s vámi sdílet své mezipaměti přezdívek a chcete aktualizovat existující mezipaměť přezdívek váš kolega daty.

Tento článek popisuje import souborů NK2 do aplikace Outlook 2013.

Další informace

Import souborů NK2 do aplikace Outlook 2013, postupujte takto:
 1. Dbejte na to, soubor NK2 je ve složce následující soubory:
  %appdata%\Microsoft\Outlook
  Poznámka: Soubor NK2 musí mít stejný název jako aktuální profil aplikace Outlook 2013. Ve výchozím nastavení je název profilu Outlook." Zkontrolujte název profilu, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Starta na příkaz Ovládací panely.
  2. Poklepejte na panel Pošta.
  3. V dialogovém okně Nastavení pošty klepněte na tlačítko Zobrazit profily.
 2. Klepněte na tlačítko Starta potom klepněte na příkazSpustit.
 3. Do pole Otevřít zadejte následující příkaz:Outlook.exe /importnk2a potom klepněte na tlačítkoOK. Importujte tento soubor NK2 do profilu aplikace Outlook 2013.

  Poznámka: Po importu souboru NK2 obsah thefile jsou sloučeny do existující mezipaměť přezdívek, který je aktuálně uložené inyour poštovní schránky.
Poznámka: Přejmenování souboru NK2 s příponu názvu souboru OLD na první spuštění aplikace Outlook 2013. Pokud se pokusíte znovu importovat soubor NK2, tedy odeberte příponu názvu souboru OLD.

Odkazy

Další informace naleznete na následujících webech společnosti Microsoft:
Kopírování názvu seznamu funkce Automatické dokončování do jiného počítače
Nalezení datové soubory aplikace Outlook

Vlastnosti

ID článku: 2806550 - Poslední aktualizace: 28. října 2013 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook 2013
Klíčová slova: 
kbmt KB2806550 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2806550

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com