Jak importować pliki nk2 do programu Outlook 2013

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2806550 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Wprowadzenie

Podczas uruchamiania programu Microsoft Outlook 2013 po raz pierwszy, pamięci podręcznej pseudonim (przechowywane w nazwa_profiluplik nk2) są importowane do wiadomości ukrytej w domyślnego magazynu wiadomości.

Uwaga nazwa_profilu jest nazwą Twój profil programu Outlook.

Na przykład jeśli używasz konta programu Microsoft Exchange, pseudonim pamięci podręcznej są importowane do ukrytych wiadomości w skrzynce pocztowej programu Exchange.

Uwaga Program Outlook 2007 i starsze wersje przechowywać plik nk2 pamięci podręcznej pseudonimów w następującym folderze.
 • Windows XP
  Dysk: \Documentsand Settings\Username\Application lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Outlook
 • Windows Vista i nowsze wersje
  Dysk: \Users\Username\AppData\Roaming\Microsoft\Outlook
Po zaimportowaniu pamięci podręcznej pseudonim nazwa_profiluplik nk2 jest zmieniana na nazwa_profilu. nk2.old. Pamięć podręczna pseudonim na następnego uruchomienia programu Outlook, nie są importowane. Program Outlook 2013 nie używa pliku nk2 obsługę pamięci podręcznej pseudonim. Wszystkie aktualizacje do pamięci podręcznej pseudonim w Outlook 2013 są wprowadzane w ukrytej wiadomości domyślnego magazynu wiadomości.

Uwaga Jeśli masz wiele profilów programu Outlook, pamięci podręcznej pseudonim z każdego profilu jest połączone w nową pamięć podręczną pseudonimów programu Outlook 2013, przy pierwszym uruchomieniu programu Outlook 2013 przy użyciu tego profilu. Dlatego, może się okazać zmieniona na więcej niż jeden plik nk2. nk2.old.

Jednakże może być sytuacje, gdzie trzeba importować pliku pamięci podręcznej pseudonim, po zakończeniu tego procesu importowania pamięci podręcznej pseudonim pierwszego uruchomienia. Na przykład kolega chce udostępnić Ci ich pamięci podręcznej pseudonim i chcesz zaktualizować istniejące pamięci podręcznej pseudonimów z danymi współpracownika.

W tym artykule omówiono sposób importowania plików nk2 do programu Outlook 2013.

Więcej informacji

Aby zaimportować pliki nk2 do programu Outlook 2013, wykonaj następujące kroki:
 1. Makesure, że plik nk2 znajduje się w następującym folderze:
  %appdata%\Microsoft\Outlook
  Uwaga Plik nk2 musi mieć taką samą nazwę jak bieżący profil programu Outlook 2013. Domyślnie nazwa profilu jest "Outlook". Aby sprawdzić nazwę profilu, wykonaj następujące kroki:
  1. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Panel sterowania.
  2. Kliknij dwukrotnie ikonę Poczta.
  3. W oknie dialogowym Ustawienia poczty kliknij przycisk Pokaż profile.
 2. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenieUruchom.
 3. W polu Otwórz wpiszOutlook.exe /importnk2, a następnie kliknij przyciskOK. To należy zaimportować plik nk2 do profilu programu Outlook 2013.

  Uwaga Po zaimportowaniu pliku nk2, zawartość nasz_plik są scalane w istniejących pamięci podręcznej pseudonim, który jest obecnie przechowywane inyour skrzynki pocztowej.
Uwaga Plik nk2 jest zmieniana z rozszerzeniem nazwy pliku .old przy pierwszym uruchomieniu programu Outlook 2013. W związku z tym Jeśli próbujesz ponownie zaimportować plik nk2, usuń rozszerzenie nazwy pliku .old.

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź następujące witryny firmy Microsoft w sieci web:
Kopiowanie listy nazwisk podlegających autouzupełnianiu na inny komputer
Lokalizowanie plików danych programu Outlook

Właściwości

Numer ID artykułu: 2806550 - Ostatnia weryfikacja: 29 października 2013 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Outlook 2013
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2806550 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2806550

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com