Uaktualnianie do pakietu Office 2013 lub Office 365

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2808268 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Rozwiązanie

Jeśli masz wcześniejszej wersji pakietu Office zainstalowane na komputerze i zainstalować pakiet Office i Student 2013, Office domowych i biznesowych 2013, Office Professional 2013lub Office 365 Home Premium, nie będzie miał możliwość, aby uaktualnić w stosunku do poprzedniej wersji. Zamiast tego będziesz miał zarówno nową wersję pakietu Office i poprzednia wersja zainstalowane na tym samym komputerze. Jeśli nie chcesz, aby obie wersje, należy odinstalować wcześniejszej wersji za pomocąapletu Programy i funkcje w Panelu sterowania.

Jeśli masz problemy z odinstalowaniem należy użyć poprawki w powyższych artykułach, aby usunąć pakiet Office:Formore abouthaving informacje o wielu wersji pakietu Office na tym samym komputerze, zobaczZainstalować i używać wielu wersji pakietu Office na tym samym komputerze.


Uaktualnianie między nowej wersji pakietu Office

Jeśli masz wersję podglądu pakietu Office na komputerze PC, jak Office 365 Home Premium podglądu, musisz najpierw odinstalować podglądu przed zainstalowaniem pełnej wersji, takich jak Microsoft Office Home & Student 2013. Jeśli nie usuniesz podglądu, możesz się tego błędu:

Microsoft Office 2013 nie obsługuje uaktualnienia z wersji Podgląd programu Microsoft Office 2013


Usethe poprawka wOdinstaluj program Microsoft Office 2013 lub Office 365 artykuł, aby usunąć jego podgląd.

Jeśli masz już pełnej wersji nowego produktu pakietu Office, takich jak Office Home & Student 2013 lub Office 365 Home Premium na komputerze i chcesz przełączyć się na inną wersję kontakt z pomocą techniczną Aby dowiedzieć się więcej o opcjach.


Właściwości

Numer ID artykułu: 2808268 - Ostatnia weryfikacja: 7 października 2013 - Weryfikacja: 8.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office Home and Student 2013
  • Microsoft Office Home and Business 2013
  • Microsoft Office Professional 2013
  • Microsoft Office 365 Home Premium
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2808268 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2808268

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com