Office 2013 veya Office 365 yükseltmek

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2808268 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Çözüm

Bilgisayarınızda Office'in önceki bir sürümü varsa ve Office Ev ve Öğrenci 2013, Office Ev ve iş 2013, Office Professional 2013veya Office 365 Home Premiumyükleyin, önceki sürümünün üzerine yükseltmek için bir seçenek olmayacaktır. Bunun yerine, yeni sürümü, Office ve aynı bilgisayarda yüklü yatırımlarınızın gerekir. Her iki sürüm de istemiyorsanız,Programlar ve ÖzelliklerDenetimMasası aracılığıyla önceki sürümü kaldırmanız gerekir.

Düzeltmeyi kaldırmadan sorunlarınız varsa, kullanmak, Office kaldırmak için bu makalelerde:Aynı bilgisayarda Office'in birden çok sürümünü Formore bilgi abouthaving bakınYüklemek ve aynı bilgisayarda birden çok Office sürümünü kullanın.


Yeni Office sürümleri arasında yükseltme

Bilgisayarınızdaki Office 365 Home Premium Önizleme gibi önceki bir Office sürümü yüklüyse, Microsoft Office Home & Öğrenci 2013 gibi tam sürümünü yüklemeden önce önizleme önce kaldırmanız gerekir. Önizleme kaldırmazsanız, bu hatayı alabilirsiniz:

Microsoft Office 2013 Microsoft Office 2013 Önizleme sürümünden yükseltmeyi desteklemez.


WSDL içinde DüzeltMicrosoft Office 2013 veya Office 365'i kaldırma Önizleme kaldırmak için makale.

Office Home & Öğrenci 2013 veya Office 365 Home Premium, PC'nizde gibi yeni Office ürününün tam sürümü zaten varsa ve başka bir sürümüne geçmek istiyorsanız Destek hizmetlerine başvurma seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için.


Özellikler

Makale numarası: 2808268 - Last Review: 23 Kasım 2013 Cumartesi - Gözden geçirme: 8.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Home and Student 2013
  • Microsoft Office Home and Business 2013
  • Microsoft Office Professional 2013
  • Microsoft Office 365 Home Premium
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2808268 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2808268

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com