Oprava: Vysoká "protokol zápisu čeká" hodnota čítače v uzlu SQL Server 2012

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2809338 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Konfigurace funkce skupiny dostupnosti AlwaysOn v instanci Microsoft SQL Server 2012 se předpokládá. Čítače protokolu zápisu čekání pro vyrovnávací paměť protokolu v uzlu serveru SQL Server v této situaci má vysokou hodnotu. Kromě toho jsou generovány mini výpis souborů.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože protokol fond používá globální ukazatel na objekt paměti pro všechny databáze.

Při pokusu o zápis protokolů pomocí protokolu fondu mnoho podprocesů, všechny podprocesy musí čekat ukazatele paměti objektu spin zámky.

Poznámka: Fond protokolu je mezipaměti protokolu transakce. Tato mezipaměť umožňuje optimalizovat čtení protokolu pro obnovení, replikaci transakce a vrácení operace a funkce skupiny dostupnosti AlwaysOn.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci.

Kumulativní aktualizace 3 pro SQL Server 2012 SP1

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 3. Další informace o získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2012 SP1 získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2812412 Balíček kumulativní aktualizace 3 pro aktualizaci Service Pack 1 pro SQL Server 2012
Poznámka: Vzhledem k tomu, sestavení jsou kumulativní, každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích SQL Server 2012 SP1 release. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix. Další informace získáte kliknutím na číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2772858 SQL Server 2012 vytvoří, které byly vydány po vydání aktualizace Service Pack 1 pro SQL Server 2012

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze pro problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení dostupný" na začátku tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud tento oddíl není uveden, odešlete požadavek na služby zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře příslušné opravy hotfix získat.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je požadováno, bude pravděpodobně nutné vytvořit zvláštní požadavek na službu. Obvyklé náklady na podporu použije dalších otázek a problémů, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře telefonní čísla nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Po instalaci této opravy hotfix, je přidán nový příznak trasování T9024 . Po povolení tohoto příznaku trasování oddíly uzlu SQL Server ukazatel na objekt paměti.

Poznámka: Pokud je povolit příznak trasování T8048 , procesor oddíly ukazatel na objekt paměti. Zkuste přidat tento příznak trasování, pokud přetrvávají příznaky spojené s řešením problému po povolení příznak trasování T9024 .

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musíte mít SQL Server 2012 SP1 nainstalována v počítači.

Požadavek na restartování

Nemáte po instalaci této opravy hotfix restartovat počítač.

Informace o souboru

Oprava hotfix globální verze této má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Kalendářní data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru je převést na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a časem UTC, Časové pásmo karty v Datum a čas Chcete-li zobrazit položky v Ovládacích panelech.
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Sqlservr.exe2011.110.3340.016076826. Ledna 201305:12x86
Sqlservr.exe2011.110.3340.019200026. Ledna 201305:23x64
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2809338 - Poslední aktualizace: 18. března 2013 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Express
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
  • Microsoft SQL Server 2012 Web
  • SQL Server 2012 Enterprise Core
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2809338 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2809338

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com