Oprava: Vysoká "protokol zápisu čeká" hodnota čítače na instance SQL Server 2012

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2809338 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

PříznakyPředpokládá povolit funkci jako skupiny dostupnosti AlwaysOn, že použití protokolu fondu v instanci Microsoft SQL Server 2012 a 2014 Microsoft SQL Server. Čítačeprotokolu zápisu čekání pro vyrovnávací paměť protokolu pro instanci serveru SQL Server v této situaci má vysokou hodnotu. Všimněte si také vysoké hodnoty pro typy CMEMTHREAD a WRITELOG čekání v zobrazení dynamické správy (DMVs). Kromě toho jsou generovány mini výpis souborů.

Poznámka:Fond protokolu je mezipaměti protokolu transakce. Tato mezipaměť je použit, mimo jiné: Chcete-li optimalizovat čtení protokolu během zotavení a replikaci transakce operationsin rolloback, andfor funkce skupiny dostupnosti AlwaysOn.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože fond protokolu používá globální ukazatel na objekt paměti (PMO) pro všechny databáze.

Při pokusu o zápis protokolů pomocí protokolu fondu mnoho podprocesů, mají všechny podprocesy čekání na ukazatel na objekt paměti výsledkem sporu, popsané v části Příznaky.

Řešení

SQL Server 2014

Tento problém byl vyřešen v verze RTM systému SQL Server 2014, ale stále je nutné povolit příznak trasování T9024 aktivovat opravu. Po povolení tohoto příznaku trasování instance serveru SQL Server oddíly ukazatel na objekt paměti na úrovni uzlu.

Poznámka: Pokud problémy přetrvávají i po povolení příznak trasování T9024, můžete také povolit příznak trasování T8048 oddíly, které objekt ukazatel na paměti na úrovni procesoru.

SQL Server 2012

Informace o kumulativní aktualizaci.

Kumulativní aktualizace 3 pro SQL Server 2012 SP1

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 3. Další informace o získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2012 SP1 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2812412 Balíček kumulativní aktualizace 3 pro aktualizaci Service Pack 1 pro SQL Server 2012
Poznámka: Vzhledem k tomu, sestavení jsou kumulativní, každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích SQL Server 2012 SP1 release. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku zobrazení článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2772858 SQL Server 2012 sestavení, které byly vydány po vydání aktualizace Service Pack 1 pro SQL Server 2012
Poznámka:Po instalaci této opravy hotfix musíte povolit příznak trasováníT9024 aktivovat opravu.Po povolení tohoto příznaku trasování instance serveru SQL Server oddíly ukazatel na objekt paměti na úrovni uzlu.

Poznámka: Pokud problémy přetrvávají i po povolení příznak trasování T9024, můžete také povolit příznak trasování T8048 oddíly, které objekt ukazatel na paměti na úrovni procesoru.

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problému popsanému v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud tento oddíl není uveden, odešlete požadavek na služby zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud dojde k dalšímu problému nebo je vyžadováno řešení potíží, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu použije dalších otázek a problémů, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo chcete-li vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, to je protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Předpoklady pro SQL Server 2012

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musíte mít SQL Server 2012 SP1 nainstalována v počítači.

Požadavek na restartování

Nemáte k restartování počítače po instalaci této opravy hotfix.

Informace o souboru

Oprava hotfix globální verze této má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Kalendářní data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaném světovém čase (UTC). Při zobrazení informací o souboru je převeden na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v okně Ovládací panely.
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Sqlservr.exe2011.110.3340.016076826. ledna 201305:12x 86
Sqlservr.exe2011.110.3340.019200026. ledna 201305:23x 64
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2809338 - Poslední aktualizace: 8. září 2014 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft SQL Server 2014 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2014 Developer
 • Microsoft SQL Server 2014 Standard
 • Microsoft SQL Server 2014 Express
 • Microsoft SQL Server 2014 Web
 • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1 na těchto platformách
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Express
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
  • Microsoft SQL Server 2012 Web
  • SQL Server 2012 Enterprise Core
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2809338 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2809338

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com