Poprawka: Wysoki "Rejestruj czeka zapisu" wartość licznika w węźle 2012 serwera SQL

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2809338 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Załóżmy, skonfigurować funkcję AlwaysOn dostępności grup w wystąpieniu programu Microsoft SQL Server 2012. W tej sytuacji dziennika zapis czeka licznika buforu dziennika w węźle programu SQL Server ma wysoką wartość. Ponadto pliki zrzutu mini są generowane.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ pula dziennika używa globalnego wskaźnik do obiektu pamięci dla wszystkich baz danych.

Jeśli wiele wątków próbuje dzienniki są zapisywane przy użyciu puli dziennika, wszystkie wątki trzeba czekać na wskaźnik blokady spin obiektu pamięci.

Uwaga Basen dziennika znajduje się w pamięci podręcznej dziennika transakcji. Ta pamięć podręczna umożliwia optymalizowanie odczytywania dziennika dla odzyskiwania, replikacja transakcji i operacji wycofywania i funkcji AlwaysOn dostępności grup.

Rozwiązanie

Informacje dotyczące zbiorczej aktualizacji

Zbiorcza aktualizacja 3 dla dodatku SP1 dla programu SQL Server 2012

Poprawkę dotyczącą tego problemu najpierw została wydana w zbiorczej aktualizacji 3. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu aktualizacji zbiorczej dla dodatku SP1 dla programu SQL Server 2012 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2812412 Zbiorczego pakietu aktualizacji 3 dla dodatku Service Pack 1 dla programu SQL Server 2012
Uwaga Ponieważ buduje są zbiorcze, każde nowe wydanie poprawka zawiera wszystkie poprawki i naprawić wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich SQL Server 2012 SP1 release. Firma Microsoft zaleca, należy rozważyć zastosowanie najnowszej wersji poprawki, zawierający tę poprawkę. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia go w bazie wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2772858 2012 Serwera SQL buduje wydane po wydaniu dodatku Service Pack 1 dla programu SQL Server 2012

Informacje o poprawce

Firma Microsoft udostępniła obsługiwaną poprawkę. Jednakże ta poprawka jest przeznaczona tylko do rozwiązania problemu opisanego w tym artykule. Powinna być stosowana tylko w systemach, w których ten problem występuje.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest "Poprawka Pobierz dostępne" sekcji na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Jeśli nie ma tej sekcji, należy przesłać żądanie do obsługi klienta firmy Microsoft i obsługi technicznej w celu uzyskania poprawki.

Uwaga W przypadku wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu może być wymagane utworzenie osobnego zlecenia usługi. Typowe opłaty za korzystanie z pomocy technicznej będą pobierane tylko w przypadku dodatkowych pytań i problemów, których nie można rozwiązać przy użyciu tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów do działu obsługi klienta firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następujące witryny firmy Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka Pobierz dostępne" formularz wyświetla języków, dla których dostępna jest poprawka. Jeśli odpowiedni język nie jest widoczny, oznacza to, że ta poprawka nie jest dostępna dla tego języka.

Po zastosowaniu tej poprawki jest dodawany nowy flagi śledzenia T9024 . Po włączeniu tej flagi śledzenia partycje węzeł SQL Server wskaźnik do obiektu pamięci.

Uwaga Włączenie flagi śledzenia T8048 , Procesor partycje wskaźnik do obiektu pamięci. Spróbuj dodać tej flagi śledzenia, jeśli objawy związane z tego problemu są zachowywane po włączeniu flagi śledzenia T9024 .

Wymagania wstępne

Aby zastosować tę poprawkę, musi mieć zainstalowany na komputerze program SQL Server 2012 SP1.

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Po zastosowaniu tej poprawki nie jest wymagane ponowne uruchomienie komputera.

Informacje dotyczące plików poprawki

Wersji globalnej poprawki ma atrybuty plików (lub nowsze) wymieniono w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wymienione w formacie uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC, Coordinated Universal Time). Podczas przeglądania informacji o pliku, jest konwertowany na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w Data i godzina element w Panelu sterowania.
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataGodzinaPlatforma
Sqlservr.exe2011.110.3340.016076826-Sty-201305:12x86
Sqlservr.exe2011.110.3340.019200026-Sty-201305:23x 64
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2809338 - Ostatnia weryfikacja: 18 marca 2013 - Weryfikacja: 5.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Express
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
  • Microsoft SQL Server 2012 Web
  • SQL Server 2012 Enterprise Core
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2809338 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2809338

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com