Oprava: Vysoká "prihlásiť zápis čaká" hodnota počítadla na inštanciu programu SQL Server 2012

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2809338 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PríznakyPredpokladajme, že povolíte funkciu ako skupiny dostupnosti AlwaysOn prihlásiť fond používa inštanciu programu Microsoft SQL Server 2012 alebo Microsoft SQL Server 2014. V takomto prípadedenníka zapísať čaká počítadlo medzipamäte denníka na inštanciu servera SQL Server má vysokú hodnotu. Všimnete si vysoké hodnoty CMEMTHREAD a WRITELOG čakať typy dynamické zobrazenia správy (DMV). Okrem toho sa generujú mini výpis súborov.

Poznámka:Denník fond je v pamäti cache denníka transakcií. Táto vyrovnávacia pamäť sa používa, okrem iného: optimalizovať čítanie denníka počas obnovenia a rolloback funkcie v zobrazení priečinkov transakcií replikácii nebezpečnosti skupiny dostupnosti AlwaysOn funkcie.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože fond denníka používa globálny ukazovateľ objektu pamäte (PMO) pre všetky databázy.

Pri mnohé vlákna zapisovanie denníkov pomocou denníka fondu, všetky témy musieť počkať ukazovateľa objektu pamäte výsledkom tvrdení, ktoré sú popísané v časti príznaky.

Riešenie

SQL Server 2014

Problém stanovuje RTM verzie SQL Server 2014, ale stále musíte zapnúť príznak sledovania T9024 na aktivovanie opravy. Po zapnutí tento príznak sledovania, oblastí inštanciu servera SQL Server ukazovateľa objektu pamäte uzla úrovni.

Poznámka: Ak problémy pretrvávajú aj po zapnutí príznak sledovania T9024, môžete tiež povoliť príznak sledovania T8048 oblastí, ktoré ukazovateľ pamäť objektov CPU úrovni.

SQL Server 2012

Kumulatívna aktualizácia informácií

Kumulatívna aktualizácia 3 pre SQL Server 2012 SP1

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 3. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2012 SP1, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2812412 Kumulatívna aktualizácia 3 pre SQL Server 2012 Service Pack 1
Poznámka: Keďže tieto zostavy sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 SP1 opraviť uvoľnenia. Odporúčame vám zvážiť použitie najnovších opraviť uvoľnenie, ktoré túto rýchlu opravu obsahuje. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2772858 SQL Server 2012 zostavy, ktoré boli vydané po bola vydaná SQL Server 2012 Service Pack 1
Poznámka:Po použití tejto rýchlej opravy, musíte zapnúť príznak sledovaniaT9024 na aktivovanie opravy.Po zapnutí tento príznak sledovania, oblastí inštanciu servera SQL Server ukazovateľa objektu pamäte uzla úrovni.

Poznámka: Ak problémy pretrvávajú aj po zapnutí príznak sledovania T9024, môžete tiež povoliť príznak sledovania T8048 oblastí, ktoré ukazovateľ pamäť objektov CPU úrovni.

Informácie o rýchlej oprave

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená iba problém, ktorý je popísaný v tomto článku. Rýchlu opravu použite len v počítačoch s týmto konkrétnym problémom.

Ak je rýchla oprava k dispozícii na prevzatie, je "Rýchla oprava k dispozícii na prevzatie" sekcia na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak sa táto sekcia nezobrazuje, odošlite požiadavku na služby zákazníkom spoločnosti Microsoft a podporu získať rýchlu opravu.

Poznámka: Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak je potrebné riešiť problémy, je možné, že budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Na ďalšie žiadosti o podporu a problémy, ktoré sa netýkajú tejto konkrétnej rýchlej opravy, sa vzťahujú zvyčajné poplatky za poskytnutie technickej podpory. Úplný zoznam služieb zákazníkom spoločnosti Microsoft a podpora telefónne čísla alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, navštívte nasledujúcu webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Rýchla oprava k dispozícii na prevzatie" formulár sa zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak nemôžete nájsť požadovaný jazyk, znamená to, že rýchla oprava nie je pre tento jazyk k dispozícii.

Predpoklady pre server SQL Server 2012

Ak chcete použiť túto rýchlu opravu, musíte mať SQL Server 2012 SP1 nainštalovaný v počítači.

Požiadavka na reštartovanie

Nemáte na reštartovanie počítača po použití tejto rýchlej opravy.

Informácie o súboroch

Verzia globálnej rýchlej opravy má atribúty súborov (alebo novšie atribúty) uvedené v nasledujúcej tabuľke. Dátumy a čas jednotlivých súborov sú uvedené vo formáte koordinovaného svetového času (UTC). Pri zobrazení informácií o súbore sa dátumy a čas prevedú na miestny čas. Ak chcete vyhľadať rozdiely medzi časom UTC a miestnym časom, použite kartu Časové pásmo v položke Dátum a čas v ovládacom paneli.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatforma
Sqlservr.exe2011.110.3340.016076826-Jan-201305:12x86
Sqlservr.exe2011.110.3340.019200026-Jan-201305:23x64
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti Vzťahuje sa na.

Vlastnosti

ID článku: 2809338 - Posledná kontrola: 9. septembra 2014 - Revízia: 6.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft SQL Server 2014 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2014 Developer
 • Microsoft SQL Server 2014 Standard
 • Microsoft SQL Server 2014 Express
 • Microsoft SQL Server 2014 Web
 • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1, pri použití s produktom:
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Express
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
  • Microsoft SQL Server 2012 Web
  • SQL Server 2012 Enterprise Core
Kľúčové slová: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2809338 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2809338

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com