FIX: Vysoká "prihlásiť napísať čaká" hodnota počítadla na SQL Server 2012 uzol

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2809338 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Predpokladajme, že nastaviť funkciu skupiny dostupnosti AlwaysOn v inštancii programu Microsoft SQL Server 2012. V tejto situácii, Denník písať čaká pult pre medzipamäť denníka pre uzol servera SQL má vysokú hodnotu. Okrem toho sú generované mini výpis súborov.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože fondu denník používa globálny ukazovateľ na objekt pamäte pre všetky databázy.

Keď veľa vlákien skúste písať protokoly pomocou denníka bazéna, všetky vlákna musieť čakať na ukazovateľ k pamäte objektu točiť zámky.

Poznámka: Denník bazén je v pamäti cache denník transakcií. Táto vyrovnávacia pamäť sa používa na optimalizáciu čítanie denníka pre zotavenie, transakčné replikácie a vrátenie operácie a funkciu skupiny dostupnosti AlwaysOn.

Riešenie

Kumulatívna aktualizácia informácií

Kumulatívna aktualizácia 3 pre SQL Server 2012 SP1

Oprava tohto problému bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 3. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2012 SP1, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2812412 Balík Kumulatívna aktualizácia 3 pre SQL Server 2012 Service Pack 1
Poznámka: Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 SP1 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovanie najnovších opraviť uvoľnenie, ktoré túto rýchlu opravu obsahuje. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2772858 SQL Server 2012 stavia, ktoré boli vydané po SQL Server 2012 Service Pack 1 bola uvoľnená

Informácie o rýchlej oprave

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená opraviť len problém, ktorý je popísaný v tomto článku. Uplatňovať táto rýchla oprava len na systémy, ktoré sú zažíva tento špecifický problém.

Ak je rýchla oprava k dispozícii na prevzatie, je "Rýchla oprava stiahnutie dostupné" sekcia na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak tento oddiel nezobrazuje, predložiť žiadosť Microsoft zákaznícky servis a podpora získať rýchlu opravu.

Poznámka: Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak sa žiadne riešenie problémov nevyžaduje, budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Obvyklé náklady na podporu sa budú vzťahovať na dodatočné otázky podpory a problémy, ktoré nespĺňajú kritériá pre túto špecifickú rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísel, Microsoft zákaznícky servis a podpora alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Rýchlou Stiahnuť dostupné" formulári zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak nevidíte váš jazyk, je to preto rýchla oprava nie je k dispozícii pre daný jazyk.

Po inštalácii tejto rýchlej opravy, sa pridá nové T9024 stopových vlajkou. Po zapnutí tejto stopových vlajkou, SQL Server uzla oddiely ukazovateľ k pamäte objektu.

Poznámka: Ak ste tiež umožniť vlajkovým stopových T8048 , CPU oddiely ukazovateľ k pamäte objektu. Skúste pridať tento príznak sledovania, ak príznaky spojené s touto otázkou pretrvávajú po zapnutí T9024 stopových vlajkou.

Predpoklady

Ak chcete použiť túto rýchlu opravu, musíte mať SQL Server 2012 SP1 nainštalovaný v počítači.

Požiadavka na reštartovanie

Po použití tejto rýchlej opravy nie je nutné reštartovať počítač.

Informácie o súboroch

Globálne rýchla verzia tejto má atribúty súborov (alebo novšie atribúty) uvedené v nasledujúcej tabuľke. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené v univerzálnom svetovom čase (UTC). Keď zobrazíte informácie o súbore, čas sa prevedie na miestny čas. Ak chcete vyhľadať rozdiely medzi časom UTC a miestnym časom, použite Časové pásmo karta Dátum a čas položky v okne Ovládací Panel.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatforma
Sqlservr.exe2011.110.3340.016076826-Jan-201305:12x86
Sqlservr.exe2011.110.3340.019200026-Jan-201305:23x64
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Vlastnosti

ID článku: 2809338 - Posledná kontrola: 18. marca 2013 - Revízia: 5.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Express
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
  • Microsoft SQL Server 2012 Web
  • SQL Server 2012 Enterprise Core
Kľúčové slová: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2809338 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2809338

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com