Poprawka: Niektóre aplikacje sieci web opublikowanej czy przepustowość sieci obniżone między klientem a serwerami sieci web opublikowanej opublikowane przez program Forefront Unified Access Gateway 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2811128 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Niektóre aplikacje sieci web opublikowanej Zobacz przepływność ograniczonej sieci między klientem a serwerami sieci web opublikowanej, jeśli wnioski są publikowane przez Microsoft Forefront Unified Access Gateway (UAG) 2010. To przepustowość jest mniejsza w porównaniu z przepustowości, która jest doświadczane przez klientów uzyskujących dostęp do serwera sieci web bezpośrednio.

Ten problem występuje zazwyczaj podczas publikacji dużych Outlook Anywhere Poczta wysyła lub przekazywania plików programu SharePoint za pośrednictwem serwerów Forefront UAG 2010. Jednak ten problem może wpływać na transmisji danych między klientem a serwerem opublikowane.

Przyczyna

Ten problem występuje w Microsoft Forefront Unified Access Gateway 2010 Service Pack 2 i wersjach wcześniejszych, ponieważ algorytm Nagle'a nie został wyłączony dla połączeń sieciowych do serwerów sieci web opublikowana.

W zależności od topologii sieci i struktury pakietów danych, które są wysyłane przez klienta algorytm Nagle'a może spowodować obniżonej przepustowość. Jest to spowodowane algorytm Nagle'a na serwerze programu Forefront UAG i Czasomierz potwierdzenia opóźnione (znany również jako opóźnione timer ACK) na serwerze opublikowany może spowodować wiele opóźnień 200 ms. Te opóźnienia wystąpić z następujących powodów:
  • Algorytm Nagle'a umożliwia tylko jeden mały pakiet TCP (nie pełny) oczekiwać na połączenie sieciowe.
  • Opóźnione czasomierza ACK pozwala Windows potwierdzić tylko każdego innego pakietu TCP lub potwierdzenie pojedynczy pakiet tylko po 200 ms.

Jeżeli małych pakietów TCP jest wymagalny połączenia protokołu TCP, algorytm Nagle'a uniemożliwia wysyłanie pakietów dodatkowych danych Forefront UAG. Może to powodować opóźnienia, ponieważ serwer sieci web opublikowanej czeka 200 MS potwierdzić pakietów oczekujących. Skumulowany efekt wiele opóźnień 200 MS może spowodować zmniejszenie wydajności.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować dodatek service pack, który jest opisany w następującym artykule z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:

2744025 Opis programu Forefront Unified dostępu bramy 2010 z dodatkiem Service Pack 3
Po zainstalowaniu tego dodatku service pack Forefront UAG 2010 wyłącza algorytm Nagle'a dla gniazd, które tworzy się na serwerach sieci web opublikowanej. Ta zmiana jest wprowadzana pozwala na uniknięcie spowodowania opóźnienia, które są opisane w sekcji "Przyczyna".

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, należy ustawić TcpAckFrequency wartość 1na serwerze sieci web opublikowana. To ustawienie powoduje, że stos protokołu TCP na serwerze sieci web opublikowanej wysłać potwierdzenie dla każdego pakietu. To ustawienie umożliwia również system Ignoruj opóźnione czasomierza ACK.

Aby uzyskać więcej informacji o wartości TcpAckFrequency przejdź do następującej witryny sieci Web Microsoft Developer Network (MSDN):

Optymalizowanie wydajności sieci

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji na temat algorytm Nagle'a przejdź do następującej witryny sieci Web:

Kontrola przeciążenia w intersieci IP/TCP
Aby uzyskać więcej informacji o TcpAckFrequency wartości rejestru kliknij następujący numer artykułu, aby przejść do tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:

328890 Nowy wpis rejestru umożliwiające kontrolowanie zachowania TCP potwierdzenie (ACK) w systemie Windows XP i Windows Server 2003
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu, aby przejść do tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2811128 - Ostatnia weryfikacja: 20 lutego 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Forefront Unified Access Gateway 2010
  • Microsoft Forefront Unified Access Gateway 2010 Service Pack 1
  • Microsoft Forefront Unified Access Gateway 2010 Service Pack 2
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2811128 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2811128

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com