FIX: Niektoré publikovanej web aplikácie či znížená siete priepustnosť medzi klientom a publikovanej web servery zverejnené prostredníctvom čele jednotný prístup brána 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2811128 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Niektoré publikovanej web aplikácie či znížená siete priepustnosť medzi klientom a publikovanej web servery aplikácie sú zverejnené prostredníctvom Microsoft čele jednotný prístup brána (UAG) 2010. Táto priepustnosť je menšie v porovnaní s priepustnosťou, ktorý je u klientov, ktorí priamy prístup na webový server.

Tento problém sa zvyčajne vyskytuje počas zverejnenia veľkú službu Outlook Anywhere mail odošle alebo SharePoint súborov pomocou čele UAG 2010 server. Avšak, tento problém môže ovplyvniť akékoľvek prenosy údajov medzi klientom a serverom publikovaných.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje v Microsoft čele jednotný prístup brána 2010 Service Pack 2 a staršie verzie, pretože Nagle algoritmus nie bola vypnutá pre sieťové pripojenia na publikovaných webových serverov.

V závislosti na sieti topológie a štruktúry dátových paketov odoslaných klienta, spôsobi Nagle algoritmus znížená priepustnosť údajov. Toto je pretože Nagle algoritmus na čele UAG server a oneskorené potvrdenie časovač (tiež známy ako oneskorené ACK časovač) na publikovaného servera môže spôsobiť omeškaniami 200ms. Tieto oneskorenia dôjsť z nasledovných dôvodov:
  • Nagle algoritmus umožňuje len jeden malý (non-full) TCP paket vynikajúce na sieťovom pripojení.
  • Oneskorené ACK časovač umožňuje Windows uznať iba každý iný TCP paket alebo potvrdí jeden paket až po 200ms.

Ak na TCP spojenia je malý TCP paket, Nagle algoritmus bráni Forefront UAG odoslanie ďalšie dátové pakety. To môže spôsobiť oneskorenie, pretože publikovanej web server čaká 200ms uznať vynikajúcu paket. Kumulatívny účinok mnohých 200ms meškanie môže spôsobiť zníženie priepustnosti.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte service pack, ktorý je popísaný v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:

2744025 Popis čele jednotný prístup Gateway 2010 Service Pack 3
Po nainštalovaní tohto balíka service pack, Forefront UAG 2010 vypne Nagle algoritmus na zásuvky, ktoré vytvára na publikovaných webových serverov. Táto zmena sa vyhnúť príčinou oneskorení, ktoré sú opísané v časti "Vec".

Ako problém obísť

Ak chcete obísť tento problém, nastavte TcpAckFrequency hodnota 1na uverejnených webový server. Toto nastavenie spôsobí TCP zásobníka na uverejnených webový server poslať ACK pre každý paket. Toto nastavenie umožňuje tiež systém ignorovať oneskorené ACK časovač.

Ďalšie informácie o hodnotu TcpAckFrequency , nájdete na nasledujúcej webovej lokalite webová lokalita Microsoft Developer Network (MSDN):

Optimalizácia výkonu siete

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Odkazy

Ďalšie informácie o algoritme Nagle, ísť na týchto stránkach:

Riadenie preťaženia v IP/TCP sieťam
Ďalšie informácie o hodnotu TcpAckFrequency databázy registry, kliknite na nasledovné číslo článku nájdete v článku databázy Microsoft Knowledge Base:

328890 Novej položky databázy registry pre ovládanie TCP potvrdenie (ACK) správanie v systéme Windows XP a Windows Server 2003
Ďalšie informácie o softvér Aktualizácia terminológie, po kliknutí na nasledovné číslo článku nájdete v článku databázy Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2811128 - Posledná kontrola: 20. februára 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Forefront Unified Access Gateway 2010
  • Microsoft Forefront Unified Access Gateway 2010 Service Pack 1
  • Microsoft Forefront Unified Access Gateway 2010 Service Pack 2
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2811128 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2811128

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com