Poprawka: Preauthenticated użytkownik ma dostęp do dodatkowych stron, nawet jeśli użytkownik został przekroczony limit czasu w Forefront Unified Access Gateway 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2812392 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Microsoft Forefront Unified Access Gateway 2010 (UAG) udostępnia funkcje cross-site rejestracji jednokrotnej (SSO). Dzięki temu użytkownicy, którzy logują się do jednego Forefront UAG witryny dostęp do dodatkowych Forefront UAG witryn, które są konfigurowane na liście cross-site bez konieczności ponownego uwierzytelnienia. Forefront UAG 2010 także pozwala administratorowi definiowanie wartości limitu czasu sesji w oknie właściwości portalu tułowia.

W witrynie Forefront UAG, który jest skonfigurowany dla usługi rejestracji Jednokrotnej w cross-site preauthenticated użytkownika, który ma istniejący plik cookie autoryzacji cross-site dopuszcza się dostęp, nawet jeśli użytkownik został przekroczony limit czasu sesji zdefiniowanych tułowia portalu.


Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować dodatek service pack, który jest opisany w następującym artykule z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:

2744025 Opis programu Forefront Unified dostępu bramy 2010 z dodatkiem Service Pack 3

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji o sposobie implementacji cross-site rejestracji jednokrotnej i wartości limitu czasu sesji tułowia przejdź do następującej witryny sieci Web Microsoft TechNet:

Wykonawczych cross-site rejestracji jednokrotnej dla programu Forefront Unified Access Gateway (UAG)

Program Forefront Unified Access Gateway (UAG) tułowia właściwości pomocy
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2812392 - Ostatnia weryfikacja: 20 lutego 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Forefront Unified Access Gateway 2010
  • Microsoft Forefront Unified Access Gateway 2010 Service Pack 1
  • Microsoft Forefront Unified Access Gateway 2010 Service Pack 2
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2812392 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2812392

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com