FIX: Preauthenticated používateľ prístup k ďalšie stránky aj keď relácie používateľa prekročil časový limit v čele jednotný prístup brána 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2812392 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Microsoft čele jednotný prístup brána 2010 (UAG) poskytuje funkcie cross-site jediného prihlásenia (SSO). To umožňuje používateľom, ktorí sa prihlásia na jednom Forefront UAG prístupu ďalšie Forefront UAG lokality nakonfigurované v zozname lokalít bez nutnosti vykonať jeho opätovné overenie. Forefront UAG 2010 tiež umožňuje správcovi definovať hodnoty časového limitu relácie vo vlastnostiach portálu kufra.

V čele UAG web, ktorý je konfigurovaný pre cross-site SSO, preauthenticated používateľ, ktorý má existujúce povolenia vedeným cookie môže byť povolené prístup aj keď relácie používateľa prekročil časový limit relácie definovaný portálu kufra.


Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte service pack, ktorý je popísaný v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:

2744025 Popis čele jednotný prístup Gateway 2010 Service Pack 3

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Odkazy

Ďalšie informácie o tom, ako realizovať vedeným jediného prihlásenia a hodnoty časového limitu relácie kufra, prejdite na nasledujúce webové stránky Microsoft TechNet:

Vykonávanie vedeným jediného prihlásenia pre čele jednotný prístup brána (UAG)

Čele jednotný prístup brána (UAG) kufor vlastnosti Pomocník
Ďalšie informácie o terminológii aktualizácií softvéru získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2812392 - Posledná kontrola: 20. februára 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Forefront Unified Access Gateway 2010
  • Microsoft Forefront Unified Access Gateway 2010 Service Pack 1
  • Microsoft Forefront Unified Access Gateway 2010 Service Pack 2
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2812392 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2812392

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com