Aktualizace je k dispozici, aby aktualizace umožňuje správci důvěryhodné a nepovolené CTL v odpojeném prostředí v systému Windows

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2813430 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tato aktualizace poskytuje následující vylepšení pro Windows:
 • Umožňuje správcům konfigurovat doméně počítače Chcete-li použít funkci Automatické aktualizace pro důvěryhodné a zakázané důvěryhodných seznamů certifikátů (CTL). V počítačích, můžete použít funkci Automatické aktualizace bez přístupu k webu Windows Update.
 • Umožňuje správcům konfigurovat počítače doméně nezávisle vybrat seznamy důvěryhodných a zakázaných pomocí funkce Automatické aktualizace.
 • Umožňuje správci prověřit sada kořenové certifikační úřady (CÚ) v programu Microsoft Root Certificate Program.
Další informace o těchto změn a vylepšení naleznete na následující webové stránce společnosti Microsoft:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=301314

Požadavky na znalosti

Tento článek KB je určen pro správce infrastruktury veřejných klíčů (PKI), kteří mají základní znalosti Zásady skupiny, kořenových aktualizace, nedůvěryhodné certifikáty a seznamy zakázáno. Tento článek KB je také určen pro správce infrastruktury veřejných KLÍČŮ, kteří mohou upravovat jednoduché soubory ADM nebo ADMX zásady nasazení pomocí nástroje Zásady skupiny aktualizace. Další informace o použití souborů ADMX, viz Správa Zásady skupiny ADMX soubory podrobný Průvodce.

Pozadí

Windows Root Certificate Program umožňuje důvěryhodné kořenové certifikáty, které mají být distribuovány automaticky v systému Windows. Informace o seznamu členů ve Windows Root Certificate Program přejděte na následující web společnosti Microsoft:
Windows Root Certificate Program - seznam členů (všechny certifikační úřady)
Důvěryhodné kořenové certifikáty lze distribuovat pomocí následujících metod:
 1. Automatické: Klienti můžete stáhnout nebo aktualizovat důvěryhodné kořenové certifikáty pomocí automatického aktualizačního mechanismu. Seznam důvěryhodných kořenových certifikátů je uložen v seznamem důvěryhodných certifikátů (CTL důvěryhodné) na serverech systému Windows Update.
 2. Ruční: Uživatelům můžete stáhnout seznam důvěryhodných kořenových certifikátů jako samorozbalovací balíček IEXPRESS z Microsoft Download Center, katalogu systému Windows a Microsoft Windows Server Update Services (WSUS). Balíček IEXPRESS je vydáván ve stejnou dobu jako důvěryhodný seznam důvěryhodných certifikátů.
Další informace o rozdělení kořenové certifikáty přejděte na následující web společnosti Microsoft:
Členové programu kořenových certifikátů
Nedůvěryhodný kořenové certifikáty (certifikáty, které jsou veřejně známé jako podvodný) lze distribuovat pomocí následujících metod:
 1. Automatické: Klienti můžete stáhnout nebo aktualizovat nedůvěryhodných kořenové certifikáty pomocí automatického aktualizačního mechanismu. Seznam kořenů nedůvěryhodných certifikátů je uložen v seznamu důvěryhodných certifikátů (CTL nedůvěryhodný) na serverech systému Windows update. Další informace o stahování automaticky nedůvěryhodným kořenovým certifikátům přejděte na následující web společnosti Microsoft:
  Oznámení o automatizované updater nedůvěryhodných certifikátů a klíčů
 2. Ruční: Uživatelům můžete stáhnout seznam nedůvěryhodné certifikáty jako samorozbalovací balíček IEXPRESS pomocí systému Windows Update. Dva týdny po vydání nedůvěryhodných CTL vydání balíčku IEXPRESS.
Poznámka: Mechanismus automatické aktualizace kořenových důvěryhodných a nedůvěryhodných certifikátů je stejný. Automatický mechanismus aktualizace pro oba druhy certifikátů lze zakázat pomocí nastavení registru. Další informace naleznete v tématu Ovládání funkce aktualizace kořenových certifikátů zabránit toku informací z Internetu a.

Pokud spravujete vlastní sadu důvěryhodných kořenových certifikátů, měli byste zakázat mechanismus automatické aktualizace pro seznam důvěryhodných certifikátů důvěryhodných.

Známé problémy

Před instalací této aktualizace softwaru, jeden z následujících problémů může dojít při správě certifikátů:
 • Aktualizace kořenových důvěryhodných a nedůvěryhodných certifikátů v odpojeném prostředí, máte používají balíčky aplikace IEXPRESS, které jsou popsány v části "Pozadí" v tomto článku. Nicméně je nutné ručně nainstalovat balíčky aplikace IEXPRESS. Navíc i když se pokusíme s balíčky, které jsou k dispozici ve stejnou dobu jako distribuční seznam důvěryhodných certifikátů, může dojít některé zpoždění s balíčky aplikace IEXPRESS.

  Poznámka: Nepřipojeném prostředí je prostředí, ve kterém jsou splněny následující podmínky:
  • Přímý přístup k webu Windows Update je blokován.
  • Seznamy důvěryhodných a nedůvěryhodných mechanismus automatické aktualizace je zakázána.
 • Seznamy důvěryhodných a nedůvěryhodných mechanismus automatické aktualizace nelze zakázat jednotlivě. Konkrétně lze dezaktivovat pouze seznamy důvěryhodných a nedůvěryhodných mechanismus automatické aktualizace.

  Poznámka: Doporučujeme správcům, kteří budou spravovat své vlastní seznam důvěryhodných kořenových certifikátů zakázat službu Automatické aktualizace pro důvěryhodné seznamy důvěryhodných certifikátů. Nedoporučujeme však správcům zakázat službu Automatické aktualizace pro nedůvěryhodné CTL.
 • Neexistuje žádný mechanismus pro uživatele, kteří spravují své vlastní seznam důvěryhodných kořenových certifikátů můžete snadno zobrazit kořenové certifikáty v programu kořenových a rozhodnout, který certifikát, důvěřovat.

Řešení

Tato nová aktualizace softwaru obsahuje následující opravy, které řeší problémy popsané v části "Popis problémů" tohoto článku KB.
 • Tato aktualizace softwaru přidá následující funkce systému Windows, která vám umožní využít mechanismus aktualizace automaticky v odpojeném prostředí:
  1. Nové nastavení registru: nastavení registru umožňuje změnit adresu URL pro stažení důvěryhodné a nedůvěryhodné CTL z webu Windows Update do sdíleného umístění v organizaci. SOUBOR a HTTP schémata jsou podporovány v tomto nastavení registru. Další informace týkající se tohoto nastavení registru, naleznete Klíče registru v tomto článku část.

   Poznámka: Pokud změníte umístění adresy URL místní sdílené složky, je nutné synchronizovat místní sdílené složky a složky Windows Update.
  2. Novou sadu možností nástroje Certutil: tyto možnosti umožňují další metody pro synchronizaci složek. Další informace o těchto možnostech naleznete v tématu Nové příkazy v příkazu Certutil v tomto článku část.
 • Tato aktualizace softwaru zruší párování seznamy důvěryhodných a nedůvěryhodných mechanismus automatické aktualizace. Například po instalaci této aktualizace, můžete použít klíč registru pouze zakázat automatický mechanismus aktualizace důvěryhodných kořenových certifikátů. Další informace o klíčích registru, naleznete Klíče registru v tomto článku část.
 • Tato aktualizace zavádí nový nástroj, který správcům umožňuje zobrazit sadu důvěryhodných kořenových certifikátů v programu Microsoft Root Certificate Program. Tento nástroj je pro správce, kteří spravují sadu důvěryhodných kořenových certifikátů v podnikovém prostředí. Správce může pomocí tohoto nástroje vyberte sadu důvěryhodných kořenových certifikátů, exportovat do úložiště serializovaných certifikátů a distribuovat pomocí Zásady skupiny. Další informace naleznete v tématu Nové příkazy v příkazu Certutil v tomto článku část.

Informace o aktualizaci

Následující soubory jsou k dispozici ke stažení ze služby Stažení souboru:


Pro všechny podporované verze x 86 systému Windows Vista

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček.

Pro všechny podporované verze x 64 systému Windows Vista

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček.

Pro všechny podporované verze x 86 Windows Server 2008

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček.

Pro všechny podporované verze x64 systému Windows Server 2008

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček.

Pro všechny podporované verze IA-64 systému Windows Server 2008

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček.

Pro všechny podporované verze x86 systému Windows 7

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček.

Pro všechny podporované verze x64 systému Windows 7

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček.

Pro všechny podporované verze x 86 systému Windows Embedded Standard 7

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček.

Pro všechny podporované verze x 64 systému Windows Embedded Standard 7 pro systémy platformy x 64

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček.

Pro všechny podporované verze x 64 systému Windows Server 2008 R2

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček.

Pro všechny podporované verze IA-64 systému Windows Server 2008 R2

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček.

Pro všechny podporované verze x 86 systému Windows 8

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček.

Pro všechny podporované verze x 64 systému Windows 8

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček.

Pro všechny podporované verze systému Windows Server 2012

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček.
Datum vydání: 11 Červen 2011

Další informace o tom, jak stahovat soubory technické podpory společnosti Microsoft, získáte kliknutím na číslo následujícího článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici k datu zveřejnění souborů. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které neumožňují neoprávněné změny souborů.

Požadavek na restartování

Po použití této opravy hotfix je nutné restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nahrazuje opravu hotfix 2661254.

Informace o algoritmu hash souboru

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruAlgoritmus hash SHA1SHA256 hash
Windows6.0-KB2813430-ia64.msu2B6A1847C360B82A35250D3A9CD8E8DC2FEC885F6198697F00EE9EB4B5A37CFC70BC729916B28B2CFA24AC8E4980F54F87DA5C33
Windows6.0-KB2813430-x64.msuBBC684457A68E0542ABE5E373BA62A5D7FDD0999A45AAF6C5675BB094455AB26161AE58FC43DB3F8A7986F47F3ADF78B309A0EA3
Windows6.0-KB2813430-x86.msu4D56BE42FECA7D90A36E0725882C7E34460455DAAB23E22924D4DCB2B42DD7C519D689FE3415B722C44FBE4DCDB9FA9934DEFD3F
Windows6.1-KB2813430-ia64.msu8FC61E9AE55F9E176D6C2CB16219FBB7B526B37B5AB06A25409C5664F5F69FCACAF0D74EFD1CD9B9D829BDB1FA446CA479CD0BA3
Windows6.1-KB2813430-x64.msu0A282A6077331C034BA2D31B85DFE65DCC71E3805D486E4B1277FF25CDB4DB7263BE87DAA589199008B10D1095BA115B545F2E96
Windows6.1-KB2813430-x86.msuC82381FD35C3BC0003E4A921E777CD26BF432EEAC79CE234AD14D14E733C3AFC1078AF106A696078571D3E72220E159E8CAD1BAE
Windows8-RT-KB2813430-arm.msuA509DCEB1FAFB462AFCA4626C90DC0286D3EC45C00D34060278889A2F216AA6D8F0F7496796D6F1FA514E7A0DC85866055404D96
Windows8-RT-KB2813430-x64.msu3641B990798222670A7D0DB5DD90509FDDC1AD0E2868E8DA5DADD19F84E165092F098FC306929062A49751B11424683BB92BE08F
Windows8-RT-KB2813430-x86.msu4A22CFF4CCBD35F548371CA530B08487E074F23EE5CFAB87709F561393B5DC6BB15E06CDED75DA015628F6E79A0EDAD491763905
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Informace o souboru

Globální verze této opravy hotfix nainstaluje soubory s atributy, které jsou uvedeny v následujících tabulkách. Kalendářní data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaném světovém čase (UTC). Kalendářní data a časy těchto souborů v místním počítači jsou zobrazeny v místním čase s aktuálním posunem na letní čas (DST). Data a časy se mohou změnit při provádění určitých operací se soubory.

Informace o souborech pro systémy Windows Vista a Windows Server 2008

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Poznámky k informacím o soubor pro systém Windows Vista a Windows Server 2008
Důležité Opravy hotfix pro systém Windows Vista a Windows Server 2008 opravy hotfix jsou součástí stejné balíčků. Pouze "Windows Vista" je však uveden na stránce žádost o opravu Hotfix. Chcete-li požádat o balíčku oprav hotfix, která se vztahuje k jedné nebo obou operačních systémů, vyberte opravu hotfix, která je uvedena v části "Windows Vista" na stránce. Informace o tom, na který operační systém se daná oprava hotfix vztahuje, vždy najdete v článcích v části "Platí pro".
 • Soubory týkající se konkrétního produktu, SR_Level (RTM, SPn), a složky služby (LDR, GDR) lze identifikovat porovnáním čísel verzí souborů podle následující tabulky.
  Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
  VerzeProduktSR_LevelSložka služby
  6.0.6002.18xxxSystém Windows Vista a Windows Server 2008AKTUALIZACE SP2LDR
 • Service Pack 1 je integrována do vydané verze systému Windows Server 2008. Proto se soubory verze RTM týkají pouze na systém Windows Vista. Soubory verze RTM mají číslo verze 6.0.0000. xxxxxx číslo verze.
 • Soubory MANIFEST (.manifest) a soubory MUM (.mum) instalované pro každé prostředí jsou uvedeny samostatně v části "Další informace o souborech pro systém Windows Server 2008 a Windows Vista". Soubory MUM a MANIFEST soubory a příslušné soubory CAT katalogu zabezpečení jsou důležité k uchování stavu aktualizované součásti. Soubory katalogu zabezpečení, pro něž nejsou uvedeny atributy, jsou podepsané digitálním podpisem společnosti Microsoft.
Pro všechny podporované verze x 86 systému Windows Server 2008 a Windows Vista
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201309:38Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823147,45613. Dubna 201309:44Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201312:22Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823147,45613. Dubna 201312:29Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201308:53Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823159,74413. Dubna 201308:58Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201311:01Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823159,74413. Dubna 201311:07Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201306:20Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823122,88013. Dubna 201306:24Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201307:51Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823151,55213. Dubna 201307:56Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201310:25Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823147,45613. Dubna 201310:30Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201310:00Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823167,93613. Dubna 201310:05Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201312:06Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823155,64813. Dubna 201312:12Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201307:39Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823147,45613. Dubna 201307:44Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201310:53Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.1882390,11213. Dubna 201310:58Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201308:06Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.1882381,92013. Dubna 201308:11Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201311:27Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823135,16813. Dubna 201311:34Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201313:35Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823147,45613. Dubna 201313:40Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201308:21Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823151,55213. Dubna 201308:28Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201313:04Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823151,55213. Dubna 201313:09Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201311:52Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823147,45613. Dubna 201311:57Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201309:06Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823139,26413. Dubna 201309:12Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201309:21Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823147,45613. Dubna 201309:26Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201313:57Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823135,16813. Dubna 201314:02Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201310:16Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.1882369,63213. Dubna 201310:21Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201314:11Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.1882369,63213. Dubna 201314:15Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201322:14Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095147,45613. Dubna 201322:18Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201320:43Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095147,45613. Dubna 201320:50Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201320:23Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095159,74413. Dubna 201320:27Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201322:14Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095159,74413. Dubna 201322:18Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201311:01Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095122,88013. Dubna 201311:05Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201322:14Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095151,55213. Dubna 201322:18Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201322:14Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095147,45613. Dubna 201322:18Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201321:28Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095167,93613. Dubna 201321:34Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201320:45Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095155,64813. Dubna 201320:53Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201321:35Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095147,45613. Dubna 201321:41Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201322:14Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.2309590,11213. Dubna 201322:18Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201321:28Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.2309581,92013. Dubna 201321:34Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201321:28Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095135,16813. Dubna 201321:34Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201321:28Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095147,45613. Dubna 201321:34Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201320:41Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095151,55213. Dubna 201320:49Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201320:48Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095151,55213. Dubna 201320:55Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201320:55Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095147,45613. Dubna 201321:01Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201321:28Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095139,26413. Dubna 201321:34Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201320:58Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095147,45613. Dubna 201321:04Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201321:32Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095135,16813. Dubna 201321:38Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201320:38Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.2309569,63213. Dubna 201320:48Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201321:49Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.2309569,63213. Dubna 201321:57Není k dispozici
Certenc.dll6.0.6002.1882341,98413. Dubna 201306:15x86
Certutil.exe6.0.6002.18823812,54413. Dubna 201303:30x86
Certenc.dll6.0.6002.2309541,98413. Dubna 201310:56x86
Certutil.exe6.0.6002.23095813,05613. Dubna 201309:39x86
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882332 76813. Dubna 201311:30Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882341,47213. Dubna 201309:58Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,88813. Dubna 201309:56Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,88813. Dubna 201312:40Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882339,93613. Dubna 201309:09Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882340,96013. Dubna 201311:23Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882334,30413. Dubna 201306:34Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882341,98413. Dubna 201308:07Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882334,81613. Dubna 201313:01Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882336,35213. Dubna 201310:41Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882343,00813. Dubna 201310:16Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882332 76813. Dubna 201310:48Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,88813. Dubna 201313:54Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882339,42413. Dubna 201312:24Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882339,42413. Dubna 201307:55Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882326,11213. Dubna 201311:08Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882325,60013. Dubna 201308:20Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882339,42413. Dubna 201312:54Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,88813. Dubna 201308:42Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882335,84013. Dubna 201311:45Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882338,40013. Dubna 201313:52Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882339,42413. Dubna 201308:40Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882341,47213. Dubna 201313:21Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882339,93613. Dubna 201312:09Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,37613. Dubna 201311:38Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,88813. Dubna 201309:24Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882340,44813. Dubna 201312:28Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882339,42413. Dubna 201308:50Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,37613. Dubna 201313:24Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882338,40013. Dubna 201309:39Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882336,86413. Dubna 201311:49Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882335,32813. Dubna 201314:11Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,88813. Dubna 201313:32Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882323,55213. Dubna 201310:31Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882323,55213. Dubna 201314:22Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309532 76813. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309541,47213. Dubna 201322:26Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,88813. Dubna 201322:26Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,88813. Dubna 201321:02Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309539,93613. Dubna 201320:38Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309540,96013. Dubna 201322:26Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309534,30413. Dubna 201311:12Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309541,98413. Dubna 201322:26Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309534,81613. Dubna 201321:02Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309536,35213. Dubna 201322:26Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309543,00813. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309532 76813. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,88813. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309539,42413. Dubna 201321:05Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309539,42413. Dubna 201321:56Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309526,11213. Dubna 201322:26Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309525,60013. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309539,42413. Dubna 201321:04Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,88813. Dubna 201322:26Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309535,84013. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309538,40013. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309539,42413. Dubna 201321:02Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309541,47213. Dubna 201321:08Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309539,93613. Dubna 201321:14Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,37613. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,88813. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309540,44813. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309539,42413. Dubna 201321:03Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,37613. Dubna 201322:26Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309538,40013. Dubna 201321:17Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309536,86413. Dubna 201321:09Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309535,32813. Dubna 201321:51Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,88813. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309523,55213. Dubna 201321:00Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309523,55213. Dubna 201322:08Není k dispozici
Crypt32.dll6.0.6002.18823985,60013. Dubna 201306:15x86
Crypt32.dll6.0.6002.23095986,11213. Dubna 201310:56x86
CryptNet.dll6.0.6002.1882398,30413. Dubna 201306:15x86
CryptNet.dll6.0.6002.2309598,30413. Dubna 201310:56x86
Cryptsvc.dll6.0.6002.18823133,12013. Dubna 201306:15x86
Cryptsvc.dll6.0.6002.23095135,16813. Dubna 201310:56x86
Pro všechny podporované verze x 64 systému Windows Server 2008 a Windows Vista
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201309:29Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823138,75213. Dubna 201309:35Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201309:53Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823136,70413. Dubna 201309:57Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201307:54Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823150,01613. Dubna 201307:59Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201309:24Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823152,06413. Dubna 201309:29Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201304:16Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823111,61613. Dubna 201304:19Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201309:24Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823141,82413. Dubna 201309:30Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201308:23Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823137,72813. Dubna 201308:28Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201308:22Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823158,20813. Dubna 201308:27Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201309:53Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823144,38413. Dubna 201309:58Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201307:56Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823137,21613. Dubna 201308:01Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201308:21Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.1882378,84813. Dubna 201308:25Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201307:52Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.1882373,72813. Dubna 201307:57Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201308:52Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823127,48813. Dubna 201308:58Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201307:52Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823139,77613. Dubna 201307:57Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201308:21Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823143,36013. Dubna 201308:26Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201307:52Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823142,84813. Dubna 201307:57Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201309:54Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823136 19213. Dubna 201309:58Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201309:13Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823129,02413. Dubna 201309:20Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201309:24Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823137,21613. Dubna 201309:29Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201308:52Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823123,90413. Dubna 201308:58Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201308:52Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.1882359,39213. Dubna 201308:58Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201309:53Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.1882360,41613. Dubna 201309:57Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201313:28Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095138,75213. Dubna 201313:33Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201314:08Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095136,70413. Dubna 201314:17Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201314:07Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095150,01613. Dubna 201314:17Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201314:29Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095152,06413. Dubna 201314:35Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201303:44Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095111,61613. Dubna 201303:34Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201312:23Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095141,82413. Dubna 201312:29Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201313:56Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095137,72813. Dubna 201314:06Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201314:31Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095158,20813. Dubna 201314:36Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201312:49Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095144,38413. Dubna 201312:54Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201314:14Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095137,21613. Dubna 201314:23Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201313:56Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.2309578,84813. Dubna 201314:06Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201313:27Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.2309573,72813. Dubna 201313:30Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201314:29Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095127,48813. Dubna 201314:35Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201312:23Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095139,77613. Dubna 201312:29Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201312:47Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095143,36013. Dubna 201312:52Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201314:22Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095142,84813. Dubna 201314:29Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201312:23Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095136 19213. Dubna 201312:29Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201314:21Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095129,02413. Dubna 201314:29Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201312:50Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095137,21613. Dubna 201312:55Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201312:23Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095123,90413. Dubna 201312:29Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201313:09Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.2309559,39213. Dubna 201313:13Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201312:47Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.2309560,41613. Dubna 201312:52Není k dispozici
Certenc.dll6.0.6002.1882350,68813. Dubna 201304:12x64
Certutil.exe6.0.6002.188231,078,27213. Dubna 201302:10x64
Certenc.dll6.0.6002.2309550,68813. Dubna 201303:34x64
Certutil.exe6.0.6002.230951,078,78413. Dubna 201302:14x64
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882332,25613. Dubna 201309:37Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882340,96013. Dubna 201308:32Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,37613. Dubna 201309:44Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,37613. Dubna 201310:04Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882339,42413. Dubna 201308:09Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882340,44813. Dubna 201309:38Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882333,79213. Dubna 201304:26Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882341,47213. Dubna 201309:40Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882334,30413. Dubna 201308:07Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882335,84013. Dubna 201308:36Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882342,49613. Dubna 201308:37Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882332,25613. Dubna 201309:10Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,37613. Dubna 201309:26Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882338,91213. Dubna 201310:06Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882338,91213. Dubna 201308:11Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882325,60013. Dubna 201308:33Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882325,08813. Dubna 201308:05Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882338,91213. Dubna 201309:08Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,37613. Dubna 201310:03Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882335,32813. Dubna 201309:11Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,88813. Dubna 201308:07Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882338,91213. Dubna 201308:36Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882340,96013. Dubna 201308:07Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882339,42413. Dubna 201310:06Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882336,86413. Dubna 201309:16Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,37613. Dubna 201309:32Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882339,93613. Dubna 201308:33Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882338,91213. Dubna 201309:10Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882336,86413. Dubna 201309:14Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,88813. Dubna 201309:39Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882336,35213. Dubna 201309:12Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882334,81613. Dubna 201309:12Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,37613. Dubna 201309:04Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882323,04013. Dubna 201309:09Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882323,04013. Dubna 201310:03Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309532,25613. Dubna 201314:33Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309540,96013. Dubna 201314:35Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,37613. Dubna 201313:43Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,37613. Dubna 201314:33Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309539,42413. Dubna 201314:33Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309540,44813. Dubna 201314:44Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309533,79213. Dubna 201303:49Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309541,47213. Dubna 201312:42Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309534,30413. Dubna 201312:57Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309535,84013. Dubna 201314:25Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309542,49613. Dubna 201314:46Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309532,25613. Dubna 201314:25Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,37613. Dubna 201312:33Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309538,91213. Dubna 201313:04Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309538,91213. Dubna 201314:35Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309525,60013. Dubna 201314:25Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309525,08813. Dubna 201313:37Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309538,91213. Dubna 201314:15Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,37613. Dubna 201312:33Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309535,32813. Dubna 201314:44Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,88813. Dubna 201312:42Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309538,91213. Dubna 201313:02Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309540,96013. Dubna 201314:40Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309539,42413. Dubna 201312:42Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309536,86413. Dubna 201314:15Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,37613. Dubna 201314:40Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309539,93613. Dubna 201313:18Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309538,91213. Dubna 201314:36Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309536,86413. Dubna 201314:15Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,88813. Dubna 201313:05Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309536,35213. Dubna 201314:17Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309534,81613. Dubna 201312:42Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,37613. Dubna 201314:15Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309523,04013. Dubna 201313:20Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309523,04013. Dubna 201312:59Není k dispozici
Crypt32.dll6.0.6002.188231,269,24813. Dubna 201304:13x64
Crypt32.dll6.0.6002.230951,270,27213. Dubna 201303:34x64
CryptNet.dll6.0.6002.18823132,09613. Dubna 201304:13x64
CryptNet.dll6.0.6002.23095132,09613. Dubna 201303:34x64
Cryptsvc.dll6.0.6002.18823174,59213. Dubna 201304:13x64
Cryptsvc.dll6.0.6002.23095177,66413. Dubna 201303:34x64
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201309:38Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823147,45613. Dubna 201309:44Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201312:22Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823147,45613. Dubna 201312:29Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201308:53Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823159,74413. Dubna 201308:58Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201311:01Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823159,74413. Dubna 201311:07Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201306:20Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823122,88013. Dubna 201306:24Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201307:51Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823151,55213. Dubna 201307:56Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201310:25Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823147,45613. Dubna 201310:30Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201310:00Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823167,93613. Dubna 201310:05Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201312:06Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823155,64813. Dubna 201312:12Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201307:39Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823147,45613. Dubna 201307:44Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201310:53Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.1882390,11213. Dubna 201310:58Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201308:06Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.1882381,92013. Dubna 201308:11Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201311:27Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823135,16813. Dubna 201311:34Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201313:35Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823147,45613. Dubna 201313:40Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201308:21Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823151,55213. Dubna 201308:28Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201313:04Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823151,55213. Dubna 201313:09Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201311:52Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823147,45613. Dubna 201311:57Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201309:06Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823139,26413. Dubna 201309:12Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201309:21Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823147,45613. Dubna 201309:26Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201313:57Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823135,16813. Dubna 201314:02Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201310:16Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.1882369,63213. Dubna 201310:21Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201314:11Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.1882369,63213. Dubna 201314:15Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201322:14Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095147,45613. Dubna 201322:18Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201320:43Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095147,45613. Dubna 201320:50Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201320:23Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095159,74413. Dubna 201320:27Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201322:14Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095159,74413. Dubna 201322:18Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201311:01Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095122,88013. Dubna 201311:05Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201322:14Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095151,55213. Dubna 201322:18Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201322:14Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095147,45613. Dubna 201322:18Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201321:28Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095167,93613. Dubna 201321:34Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201320:45Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095155,64813. Dubna 201320:53Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201321:35Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095147,45613. Dubna 201321:41Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201322:14Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.2309590,11213. Dubna 201322:18Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201321:28Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.2309581,92013. Dubna 201321:34Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201321:28Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095135,16813. Dubna 201321:34Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201321:28Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095147,45613. Dubna 201321:34Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201320:41Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095151,55213. Dubna 201320:49Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201320:48Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095151,55213. Dubna 201320:55Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201320:55Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095147,45613. Dubna 201321:01Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201321:28Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095139,26413. Dubna 201321:34Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201320:58Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095147,45613. Dubna 201321:04Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201321:32Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095135,16813. Dubna 201321:38Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201320:38Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.2309569,63213. Dubna 201320:48Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201321:49Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.2309569,63213. Dubna 201321:57Není k dispozici
Certenc.dll6.0.6002.1882341,98413. Dubna 201306:15x86
Certutil.exe6.0.6002.18823812,54413. Dubna 201303:30x86
Certenc.dll6.0.6002.2309541,98413. Dubna 201310:56x86
Certutil.exe6.0.6002.23095813,05613. Dubna 201309:39x86
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882332 76813. Dubna 201311:30Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882341,47213. Dubna 201309:58Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,88813. Dubna 201309:56Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,88813. Dubna 201312:40Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882339,93613. Dubna 201309:09Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882340,96013. Dubna 201311:23Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882334,30413. Dubna 201306:34Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882341,98413. Dubna 201308:07Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882334,81613. Dubna 201313:01Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882336,35213. Dubna 201310:41Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882343,00813. Dubna 201310:16Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882332 76813. Dubna 201310:48Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,88813. Dubna 201313:54Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882339,42413. Dubna 201312:24Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882339,42413. Dubna 201307:55Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882326,11213. Dubna 201311:08Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882325,60013. Dubna 201308:20Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882339,42413. Dubna 201312:54Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,88813. Dubna 201308:42Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882335,84013. Dubna 201311:45Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882338,40013. Dubna 201313:52Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882339,42413. Dubna 201308:40Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882341,47213. Dubna 201313:21Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882339,93613. Dubna 201312:09Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,37613. Dubna 201311:38Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,88813. Dubna 201309:24Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882340,44813. Dubna 201312:28Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882339,42413. Dubna 201308:50Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,37613. Dubna 201313:24Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882338,40013. Dubna 201309:39Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882336,86413. Dubna 201311:49Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882335,32813. Dubna 201314:11Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882337,88813. Dubna 201313:32Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882323,55213. Dubna 201310:31Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882323,55213. Dubna 201314:22Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309532 76813. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309541,47213. Dubna 201322:26Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,88813. Dubna 201322:26Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,88813. Dubna 201321:02Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309539,93613. Dubna 201320:38Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309540,96013. Dubna 201322:26Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309534,30413. Dubna 201311:12Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309541,98413. Dubna 201322:26Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309534,81613. Dubna 201321:02Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309536,35213. Dubna 201322:26Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309543,00813. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309532 76813. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,88813. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309539,42413. Dubna 201321:05Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309539,42413. Dubna 201321:56Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309526,11213. Dubna 201322:26Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309525,60013. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309539,42413. Dubna 201321:04Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,88813. Dubna 201322:26Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309535,84013. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309538,40013. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309539,42413. Dubna 201321:02Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309541,47213. Dubna 201321:08Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309539,93613. Dubna 201321:14Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,37613. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,88813. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309540,44813. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309539,42413. Dubna 201321:03Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,37613. Dubna 201322:26Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309538,40013. Dubna 201321:17Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309536,86413. Dubna 201321:09Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309535,32813. Dubna 201321:51Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309537,88813. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309523,55213. Dubna 201321:00Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309523,55213. Dubna 201322:08Není k dispozici
Crypt32.dll6.0.6002.18823985,60013. Dubna 201306:15x86
Crypt32.dll6.0.6002.23095986,11213. Dubna 201310:56x86
CryptNet.dll6.0.6002.1882398,30413. Dubna 201306:15x86
CryptNet.dll6.0.6002.2309598,30413. Dubna 201310:56x86
Cryptsvc.dll6.0.6002.18823133,12013. Dubna 201306:15x86
Cryptsvc.dll6.0.6002.23095135,16813. Dubna 201310:56x86
Pro všechny podporované verze IA-64 systému Windows Server 2008
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201308:38Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823150,01613. Dubna 201308:30Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201303:52Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823111,61613. Dubna 201303:45Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201308:08Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823158,20813. Dubna 201307:59Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201308:17Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.1882378,84813. Dubna 201308:20Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201308:35Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.1882373,72813. Dubna 201308:29Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201307:52Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.1882359,39213. Dubna 201307:45Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188232,56013. Dubna 201308:05Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.1882360,41613. Dubna 201307:57Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201312:49Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095150,01613. Dubna 201312:42Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201302:30Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095111,61613. Dubna 201302:23Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201312:07Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095158,20813. Dubna 201311:58Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201312:45Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.2309578,84813. Dubna 201312:47Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201312:26Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.2309573,72813. Dubna 201312:19Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201312:15Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.2309559,39213. Dubna 201312:09Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230952,56013. Dubna 201312:36Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.2309560,41613. Dubna 201312:30Není k dispozici
Certenc.dll6.0.6002.18823103,42413. Dubna 201303:49IA-64
Certutil.exe6.0.6002.188232,078,20813. Dubna 201301:49IA-64
Certenc.dll6.0.6002.23095103,42413. Dubna 201302:24IA-64
Certutil.exe6.0.6002.230952,079,23213. Dubna 201301:14IA-64
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882339,42413. Dubna 201308:43Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882333,79213. Dubna 201303:57Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882342,49613. Dubna 201308:15Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882325,60013. Dubna 201308:26Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882325,08813. Dubna 201308:39Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882323,04013. Dubna 201307:58Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882323,04013. Dubna 201308:09Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309539,42413. Dubna 201312:54Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309533,79213. Dubna 201302:33Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309542,49613. Dubna 201312:13Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309525,60013. Dubna 201312:52Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309525,08813. Dubna 201312:30Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309523,04013. Dubna 201312:20Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309523,04013. Dubna 201312:41Není k dispozici
Crypt32.dll6.0.6002.188232,392,06413. Dubna 201303:49IA-64
Crypt32.dll6.0.6002.230952,392,06413. Dubna 201302:24IA-64
CryptNet.dll6.0.6002.18823251,39213. Dubna 201303:49IA-64
CryptNet.dll6.0.6002.23095251,39213. Dubna 201302:24IA-64
Cryptsvc.dll6.0.6002.18823355,32813. Dubna 201303:49IA-64
Cryptsvc.dll6.0.6002.23095359,93613. Dubna 201302:24IA-64
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201308:53Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823159,74413. Dubna 201308:58Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201306:20Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823122,88013. Dubna 201306:24Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201310:00Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.18823167,93613. Dubna 201310:05Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201310:53Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.1882390,11213. Dubna 201310:58Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201308:06Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.1882381,92013. Dubna 201308:11Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201310:16Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.1882369,63213. Dubna 201310:21Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.188233,07213. Dubna 201314:11Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.1882369,63213. Dubna 201314:15Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201320:23Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095159,74413. Dubna 201320:27Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201311:01Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095122,88013. Dubna 201311:05Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201321:28Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.23095167,93613. Dubna 201321:34Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201322:14Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.2309590,11213. Dubna 201322:18Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201321:28Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.2309581,92013. Dubna 201321:34Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201320:38Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.2309569,63213. Dubna 201320:48Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.0.6002.230953,07213. Dubna 201321:49Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.0.6002.2309569,63213. Dubna 201321:57Není k dispozici
Certenc.dll6.0.6002.1882341,98413. Dubna 201306:15x86
Certutil.exe6.0.6002.18823812,54413. Dubna 201303:30x86
Certenc.dll6.0.6002.2309541,98413. Dubna 201310:56x86
Certutil.exe6.0.6002.23095813,05613. Dubna 201309:39x86
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882339,93613. Dubna 201309:09Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882334,30413. Dubna 201306:34Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882343,00813. Dubna 201310:16Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882326,11213. Dubna 201311:08Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882325,60013. Dubna 201308:20Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882323,55213. Dubna 201310:31Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.1882323,55213. Dubna 201314:22Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309539,93613. Dubna 201320:38Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309534,30413. Dubna 201311:12Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309543,00813. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309526,11213. Dubna 201322:26Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309525,60013. Dubna 201321:47Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309523,55213. Dubna 201321:00Není k dispozici
Crypt32.dll.MUI6.0.6002.2309523,55213. Dubna 201322:08Není k dispozici
Crypt32.dll6.0.6002.18823985,60013. Dubna 201306:15x86
Crypt32.dll6.0.6002.23095986,11213. Dubna 201310:56x86
CryptNet.dll6.0.6002.1882398,30413. Dubna 201306:15x86
CryptNet.dll6.0.6002.2309598,30413. Dubna 201310:56x86
Cryptsvc.dll6.0.6002.18823133,12013. Dubna 201306:15x86
Cryptsvc.dll6.0.6002.23095135,16813. Dubna 201310:56x86
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Informace o souborech systému Windows 7 a Windows Server 2008 R2

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Poznámky k informacím o souborech pro systém Windows 7 a Windows Server 2008 R2
Důležité a Windows Server 2008 R2 – Opravy hotfix pro tyto systémy jsou součástí stejných balíčků. Na stránce Žádost o opravu hotfix jsou však tyto opravy uvedeny pod oběma operačními systémy. Chcete-li požádat o balíček oprav hotfix, který se vztahuje k jednomu nebo oběma operačním systémům, vyberte na dané stránce opravu hotfix, která je uvedena v části "Windows 7/Windows Server 2008 R2". Informace o tom, na který operační systém se daná oprava hotfix vztahuje, vždy najdete v článcích v části "Platí pro".
 • Soubory týkající se konkrétního produktu, verze (RTM, SPn), a složky služby (LDR, GDR) lze identifikovat porovnáním čísel verzí souborů podle následující tabulky:
  Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
  VerzeProduktMilníkSložka služby
  6.1.7601.18xxxWindows 7 a Windows Server 2008 R2SP1GDR
  6.1.7601.22xxxWindows 7 a Windows Server 2008 R2SP1LDR
 • Složky služby GDR obsahují pouze opravy, které byly veřejně vydány a řeší závažné problémy. Složky služby LDR obsahují kromě veřejně vydaných oprav také opravy hotfix.
 • Soubory MANIFEST (.manifest) a soubory MUM (.mum) instalované pro každé prostředí jsou uvedeny samostatně v části "Další informace o souborech pro systém Windows 7 a Windows Server 2008 R2". Soubory MUM a MANIFEST a soubory katalogu zabezpečení (.cat) jsou důležité k uchování stavu aktualizované součásti. Soubory katalogu zabezpečení, pro něž nejsou uvedeny atributy, jsou podepsané digitálním podpisem společnosti Microsoft.
Pro všechny podporované verze x86 systému Windows 7
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Certenc.dll6.1.7601.1814243,00826. Dubna 201303:08x86
Certutil.exe6.1.7601.18142903,16826. Dubna 201303:08x86
Certenc.dll6.1.7601.2231143,00826. Dubna 201303:27x86
Certutil.exe6.1.7601.22311903,16826. Dubna 201303:28x86
Crypt32.dll6.1.7601.181421,160,19226. Dubna 201304:49x86
Crypt32.dll6.1.7601.223111,160,70426. Dubna 201304:59x86
CryptNet.dll6.1.7601.18142103,93626. Dubna 201304:49x86
CryptNet.dll6.1.7601.22311106,49626. Dubna 201304:59x86
Cryptsvc.dll6.1.7601.18142140,28826. Dubna 201304:49x86
Cryptsvc.dll6.1.7601.22311142,33626. Dubna 201304:59x86
Pro všechny podporované verze x64 systému Windows 7 a Windows Server 2008 R2
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Certenc.dll6.1.7601.1814252,22426. Dubna 201305:45x64
Certutil.exe6.1.7601.181421,192,44826. Dubna 201303:44x64
Certenc.dll6.1.7601.2231152,22426. Dubna 201305:15x64
Certutil.exe6.1.7601.223111,192,96026. Dubna 201303:33x64
Crypt32.dll6.1.7601.181421,464,32026. Dubna 201305:46x64
Crypt32.dll6.1.7601.223111,464,32026. Dubna 201305:16x64
CryptNet.dll6.1.7601.18142139,77626. Dubna 201305:46x64
CryptNet.dll6.1.7601.22311142,33626. Dubna 201305:16x64
Cryptsvc.dll6.1.7601.18142184,32026. Dubna 201305:46x64
Cryptsvc.dll6.1.7601.22311186,88026. Dubna 201305:16x64
Pro všechny podporované verze IA-64 systému Windows Server 2008 R2
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Certenc.dll6.1.7601.18142110,08026. Dubna 201304:28IA-64
Certutil.exe6.1.7601.181422,318,33626. Dubna 201302:56IA-64
Certenc.dll6.1.7601.22311110,08026. Dubna 201304:23IA-64
Certutil.exe6.1.7601.223112,318,84826. Dubna 201303:04IA-64
Crypt32.dll6.1.7601.181422,663,42426. Dubna 201304:28IA-64
Crypt32.dll6.1.7601.223112,663,93626. Dubna 201304:23IA-64
CryptNet.dll6.1.7601.18142267,26426. Dubna 201304:28IA-64
CryptNet.dll6.1.7601.22311272,38426. Dubna 201304:23IA-64
Cryptsvc.dll6.1.7601.18142381,95226. Dubna 201304:28IA-64
Cryptsvc.dll6.1.7601.22311386,56026. Dubna 201304:23IA-64
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Informace o souborech systému Windows 8 a Windows Server 2012

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Poznámky k informacím o soubor pro Windows RT Windows 8 a Windows Server 2012
 • Soubory týkající se konkrétního produktu, verze (RTM, SPn), a složky služby (LDR, GDR) lze identifikovat porovnáním čísel verzí souborů podle následující tabulky:
  Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
  VerzeProduktMilníkSložka služby
  6.2.920 0.16 xxxRT systému Windows, Windows 8 a Windows Server 2012RTMGDR
 • Složky služby GDR obsahují pouze opravy, které byly veřejně vydány a řeší závažné problémy. Složky služby LDR obsahují kromě veřejně vydaných oprav také opravy hotfix.
 • Soubory MANIFEST (.manifest) a soubory MUM (.mum) instalované pro každé prostředí jsou uvedeny samostatně v "Další informace o souborech pro Windows RT, Windows 8 a Windows Server 2012" oddílu. MUM a MANIFEST soubory a soubory katalogu (CAT) přidružené zabezpečení, jsou velmi důležité k udržení stavu aktualizované součásti. Soubory katalogu zabezpečení, pro něž nejsou uvedeny atributy, jsou podepsané digitálním podpisem společnosti Microsoft.
Pro všechny podporované verze x 86 systému Windows 8
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201202:24Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.16579184,32009. Dubna 201323:02Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201201:42Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.16579137,21609. Dubna 201323:02Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201202:37Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.16579173,05609. Dubna 201323:02Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201202:27Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.16579192,51209. Dubna 201323:02Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201202:29Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.16579168,44810. Dubna 201301:14Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201202:27Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.1657995,74409. Dubna 201323:02Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201206:42Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.1657989,60010. Dubna 201301:32Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201202:25Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.16579137,21610. Dubna 201302:22Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201206:42Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.16579172,03210. Dubna 201301:13Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201202:30Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.16579160,76810. Dubna 201301:14Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201206:48Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.1657972,19210. Dubna 201301:39Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201206:35Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.1657973,21610. Dubna 201301:20Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201202:31Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.1657973,21610. Dubna 201302:19Není k dispozici
Certenc.dll6.2.9200.1638444,03226. Července 201201:29Není k dispozici
Certutil.exe6.2.9200.16579915,45609. Dubna 201322:30Není k dispozici
Crypt32.dll6.2.9200.165791,396,73609. Dubna 201322:29Není k dispozici
CryptNet.dll6.2.9200.1657998,30409. Dubna 201322:29Není k dispozici
Cryptsvc.dll6.2.9200.1657948,64009. Dubna 201322:29Není k dispozici
Pro všechny podporované verze x 64 systému Windows 8 a Windows Server 2012
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201202:24Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.16579184,32009. Dubna 201323:02Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201201:42Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.16579137,21609. Dubna 201323:02Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201202:37Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.16579173,05609. Dubna 201323:02Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201202:27Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.16579192,51209. Dubna 201323:02Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201202:29Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.16579168,44810. Dubna 201301:14Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201202:27Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.1657995,74409. Dubna 201323:02Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201206:42Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.1657989,60010. Dubna 201301:32Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201202:25Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.16579137,21610. Dubna 201302:22Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201206:42Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.16579172,03210. Dubna 201301:13Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201202:30Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.16579160,76810. Dubna 201301:14Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201206:48Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.1657972,19210. Dubna 201301:39Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201206:35Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.1657973,21610. Dubna 201301:20Není k dispozici
Certenc.dll.MUI6.2.9200.163842,56026. Července 201202:31Není k dispozici
Certutil.exe.MUI6.2.9200.1657973,21610. Dubna 201302:19Není k dispozici
Certenc.dll6.2.9200.1638444,03226. Července 201201:29Není k dispozici
Certutil.exe6.2.9200.16579915,45609. Dubna 201322:30Není k dispozici
Crypt32.dll6.2.9200.165791,396,73609. Dubna 201322:29Není k dispozici
CryptNet.dll6.2.9200.1657998,30409. Dubna 201322:29Není k dispozici
Cryptsvc.dll6.2.9200.1657948,64009. Dubna 201322:29Není k dispozici
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Technické odkazy týkající se změny

Nové příkazy v příkazu Certutil

SyncWithWU
Tento příkaz slouží k synchronizaci cílový adresář pomocí webu Windows Update. Syntaxe příkazu je následující:
CertUtil [Options] -syncWithWU DestinationDir

Poznámka: DestinationDir je, budou soubory zkopírovány do složky. Při spuštění příkazu následující soubory budou staženy z webu Windows Update:
 • Authrootstl.cab: Obsahuje Důvěryhodných kořenových certifikátů.
 • Disallowedcertstl.cab: Obsahuje seznam zakázaných certifikátů.
 • Disallowedcert.sst: Obsahuje certifikáty Nepovoleno.
 • MiniaturaCRT: kořenové certifikáty jiných výrobců.
Například můžete synchronizovat cílového adresáře pomocí webu Windows Update pomocí následujícího příkazu:
CertUtil -syncWithWU \\computername\sharename\DestinationDir
GenerateSSTFromWU
Tento příkaz slouží ke generování přípona SST soubory z webu Windows Update. Syntaxe příkazu je následující:
CertUtil [Options] -generateSSTFromWU SSTFile
Poznámka: SSTFile je název soubor přípona SST, který je vytvořen. Soubor generovaný přípona SST obsahuje kořenových certifikátů, které budou staženy z webu Windows Update.

Spuštěním následujícího příkazu můžete například generovat přípona SST soubory z webu Windows Update:
CertUtil –generateSSTFromWU Rootstore.sst

Klíče registru

Tato aktualizace přináší následující klíče registru:
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\SystemCertificates\AuthRoot\DisableRootAutoUpdate
  Tento klíč registru nastaven na hodnotu 1 Chcete-li zakázat automatické aktualizace pro důvěryhodné seznamy důvěryhodných certifikátů.
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\SystemCertificates\AuthRoot\EnableDisallowedCertAutoUpdate
  Nastavení registru na 1 povolte automatické aktualizace pro seznamy zakázaných.
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SystemCertificates\AuthRoot\AutoUpdate\RootDirUrl
  Tento klíč registru nastaví sdílení cesty načíst seznamy důvěryhodných certifikátů.

Vlastnosti

ID článku: 2813430 - Poslední aktualizace: 22. srpna 2013 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Aktualizace SP2 pro Windows Vista na těchto platformách
  • Windows Vista Business
  • Windows Vista Business 64-bit edition
  • Windows Vista Enterprise
  • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
  • Windows Vista Home Basic
  • Windows Vista Home Basic 64-bit edition
  • Windows Vista Home Premium
  • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
  • Windows Vista Starter
  • Windows Vista Ultimate
  • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
 • Windows Server 2008 Service Pack 2 na těchto platformách
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 Datacenter without Hyper-V
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Enterprise without Hyper-V
  • Windows Server 2008 Foundation
  • Windows Server 2008 for Itanium-Based Systems
  • Windows Server 2008 Standard
  • Windows Server 2008 Standard without Hyper-V
  • Windows Web Server 2008
 • Windows 7 Service Pack 1 na těchto platformách
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Ultimate
 • Windows Server 2008 R2 Service Pack 1 na těchto platformách
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 for Itanium-Based Systems
  • Windows Server 2008 R2 Foundation
  • Windows Server 2008 R2 Standard
  • Windows Web Server 2008 R2
 • Windows 8
 • Windows 8 Pro
 • Windows 8 Enterprise
 • Windows Server 2012 Datacenter
 • Windows Server 2012 Essentials
 • Windows Server 2012 Foundation
 • Windows Server 2012 Standard
Klíčová slova: 
kbfix atdownload kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2813430 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2813430

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com