Numer ID artykułu: 2817425 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

WPROWADZENIE

Firma Microsoft wydała aktualizację dla Microsoft Excel 2013. Ta aktualizacja zawiera najnowsze poprawki dla 32-bitowych i 64-bitowych wersjach systemu samodzielnej wersji programu Excel 2013 Full Packaged produktu i licencjonowania zbiorowego. Ponadto ta aktualizacja zawiera dodatki COM widok od strony zasilania i PowerPivot...

Rozwiązanie

Szczegółowe informacje dotyczące aktualizacji

Ta aktualizacja nie zastępuje żadnych wcześniej wydanych aktualizacji.

Jak uzyskać i zainstalować aktualizację

Następujące czynności plik jest dostępny do pobrania w Microsoft Download Centrum:
Excel 2013 32-bitowa
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz pakiet aktualizacji dla 32-bitowych.
Program Excel 2013 64-bit edition
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz 64 bitowy pakiet aktualizacji.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia artykuł w bazie wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft użył najbardziej aktualnego oprogramowania do wykrywania wirusów, jaki dostępny był w dniu opublikowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o zwiększonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Usługa Office System TechCenter zawiera najnowsze aktualizacje administracyjne i strategiczne zasoby z wdrażaniem dla wszystkich wersji pakietu Office. Aby uzyskać więcej informacji na temat TechCenter pakietu Office System odwiedź następujące witryny firmy Microsoft znajdują się:
Pomocy technicznej IT i zasoby dla Microsoft Office

Właściwości

Numer ID artykułu: 2817425 - Ostatnia weryfikacja: 13 sierpnia 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Excel 2013
Słowa kluczowe: 
kbsurveynew atdownload kbexpertisebeginner kbmt KB2817425 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2817425

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com