Microsoft SharePoint Serveri 2013 Service Pack 1 (SP1) kirjeldus

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 2817429 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Teatis
Meil on hiljuti avastatud probleem, mis mõjutab selle hoolduspaketi SP1 paketi ja mis võivad takistada klientidele, kellel on hoolduspaketi juurutamise tulevikus kohtades või kumulatiivseid värskendusi. Seetõttu on deaktiveeritud värskendust. Uus värskendus probleemi lahendamiseks välja ja aadressil KB2880552.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sissejuhatus

Microsoft SharePoint Serveri 2013 Service Pack 1 (SP1) pakub uusimaid värskendusi SharePoint Serveri 2013. See hoolduspakett hõlmab kahte liiki lahendusi:
  • Varem vabastamata parandused, mis sisalduvad selle hoolduspaketi. Lisaks üldise toote parandusi, lisada need parandused parandused stabiilsus-, jõudlus- ja turvalisustaseme.
  • Kõik kuus turvavärskendused vabastamisele läbi maksupõhiste ja kumulatiivseid värskendusi, vabastamisele läbi detsembris 2013.

Atribuudid

Artikli ID: 2817429 - Viimati läbi vaadatud: 23. aprill 2014 - Redaktsioon: 4.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft SharePoint Server 2013
Märksõnad: 
kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2817429 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 2817429

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com