Опис Microsoft SharePoint Server 2013 пакета оновлень 1 (SP1)

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2817429 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Примітка
Нещодавно ми розкрили проблему, що впливає на цей пакунок з пакетом оновлень 1 і що може запобігти клієнтів, які мають пакета оновлень 1, від розгортання майбутніх державні або накопичувальне оновлення. Таким чином, ми маємо деактивовані це оновлення. Нове оновлення випущено безрезультатного і ви знайдете КБ2880552.
Розгорнути все | Згорнути все

Введення

Microsoft SharePoint Server 2013 пакетом оновлень 1 (SP1) містить останні оновлення для SharePoint Server 2013. Цей пакет містить два типи виправлень:
  • Раніше unreleased виправлення, які включені в цей пакет оновлень. На додаток до загальної виробничої виправлення ці виправлення застосовувати покращення в стабільності, ефективності та безпеки.
  • Всі щомісячні оновлення системи безпеки, були звільнені до січня 2014 року а накопичувальне оновлення, які були випущені до грудня 2013.

Властивості

Номер статті: 2817429 - Востаннє переглянуто: 23 квітня 2014 р. - Редакція: 4.0
Застосовується до:
  • Microsoft SharePoint Server 2013
Ключові слова: 
kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2817429 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2817429

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com