Urządzenia USB nie działają w systemie Windows 8 lub Windows Server 2008 R2

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2821819 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Załóżmy, że koncentrator USB 3.0, który obsługuje tę funkcję selektywnego zawieszania podłączonych do komputera z systemem Windows Server 2008 R2 lub Windows 8. Ponadto urządzenia USB są podłączone do portów USB. W takiej sytuacji wszystkie urządzenia USB mogą przestać działać, i są one wyświetlane jako usunięty z komputera.

Uwaga Ten problem powoduje również błąd w USB-badania zgodności IF.

Przyczyna

Ten problem występuje z powodu logiki niepoprawne ponawiania dla wyliczenia. Koncentrator USB 3.0 nie można wyliczyć portów super szybkość. Dlatego wszystkie porty USB na komputerze uruchomić ponowne wyliczenie w sposób ciągły. Następnie wszystkie porty USB, które są dołączone do urządzenia przestać odpowiadać.

Rozwiązanie

Informacje o aktualizacji zbiorczej

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować aktualizację zbiorczą 8 systemu Windows i Windows Server 2008 R2 2822241. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu aktualizacji zbiorczej kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2822241 Zbiorcza aktualizacja systemu Windows Server 2008 R2 i Windows 8: kwietnia 2013

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2821819 - Ostatnia weryfikacja: 26 kwietnia 2013 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows 8
  • Windows 8 Enterprise
  • Windows 8 Pro
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Essentials
  • Windows Server 2012 Foundation
  • Windows Server 2012 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2821819 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2821819

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com