Znaky CR/LF hodnotu "FriendlyName" USB 3.0 rozšíriteľný hostiteľský radič nie dotaz v aplikáciách v systéme Windows 8 alebo Windows Server 2012

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2822343 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Predpokladajme, že máte Windows 8 alebo Windows Server 2012-založené počítača, ktorý má tretej-party USB 3.0 rozšíriteľný hostiteľský radič pripojené. Navyše predpokladajú, že FriendlyName hodnota prístroja obsahuje znaky CR/LF. V tejto situácii, aplikácie nie je dotaz túto hodnotu.

Napríklad, keď Microsoft System Center Configuration Manager sa snaží zbierať inventarizácie hardvéru počítača, operácia zlyhá. Navyše, keď klient agent System Center Configuration Manager vráti počiatočnú inventáru, došlo k chybe a zásob neodosielajú.

Poznámka: Zobraziť hodnotu FriendlyName zariadenia, vyhľadajte nasledovný podkľúč databázy registry:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Enum\PCI\<Device pci=""></Device>\FriendlyName

Riešenie

Kumulatívna aktualizácia informácií

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte Windows 8 a Windows Server 2012 Kumulatívna aktualizácia 2822241. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2822241 Windows 8 a Windows Server 2012 Kumulatívna aktualizácia: apríl 2013

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o terminológii aktualizácií softvéru získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2822343 - Posledná kontrola: 9. apríla 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Windows 8
  • Windows 8 Enterprise
  • Windows 8 Pro
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Essentials
  • Windows Server 2012 Foundation
  • Windows Server 2012 Standard
Kľúčové slová: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2822343 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2822343

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com