Poprawka: Punkt zarządzania wystąpi wysokie użycie Procesora lub pamięci wysokiej konsumpcji w dodatku Service Pack 2 dla programu System Center Menedżer konfiguracji 2007

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2823071 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Masz punkt zarządzania zainstalowany na serwerze lokacji programu Microsoft System Center Menedżer konfiguracji 2007 Service Pack 2. W niektórych przypadkach, takich jak scenariusze obejmujące niskie miejsca punkt zarządzania mogą wystąpić wysokie użycie Procesora lub pamięci wysokiej konsumpcji. Może to spowodować ogólny spadek wydajności.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Firma Microsoft udostępniła obsługiwaną poprawkę. Jednakże ta poprawka jest przeznaczona tylko do rozwiązania problemu opisanego w tym artykule. Poprawkę należy stosować tylko w systemach, w których występuje problem opisany w tym artykule. Ta poprawka może być nadal w fazie testowania. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

eśli poprawka jest dostępna do pobrania, na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base jest umieszczona sekcja „Poprawka dostępna do pobrania”. Jeśli nie ma tej sekcji, skontaktuj się z działem obsługi klienta i pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga W przypadku wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu może być wymagane utworzenie osobnego zlecenia usługi. Typowe opłaty za korzystanie z pomocy technicznej będą pobierane tylko w przypadku dodatkowych pytań i problemów, których nie można rozwiązać przy użyciu tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej i obsługi klienta firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga Sekcja „Poprawka dostępna do pobrania” zawiera listę języków, dla których ta poprawka jest dostępna. Jeśli odpowiedni język nie jest widoczny, oznacza to, że ta poprawka nie jest dostępna dla tego języka.

Wymagania wstępne

Aby zastosować tę poprawkę, musi mieć dodatku Service Pack 2 dla System Center 2007 Menedżer konfiguracji.

Informacje dotyczące ponownego uruchamiania

Po zastosowaniu tej poprawki nie jest wymagane ponowne uruchomienie komputera.

Uwaga Zaleca się zamknięcie konsoli Menedżer konfiguracji administracyjnej przed zainstalowaniem tego pakietu poprawek.

Informacje dotyczące zastępowania poprawek

Ten pakiet poprawek zastępuje plik Mp.msi, zawarte w następujących poprawek:

2504229 Klient System Center Menedżer konfiguracji 2007 SP2 nie można zarejestrować do swojego punktu zarządzania po sekwencji zadań, ponowne zainstalowanie systemu operacyjnego
Uwaga Ten pakiet poprawek nie zastępuje żadnych innych plików, które są zawarte w poprawce 2504229.

Informacje dotyczące plików poprawki

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty pliku (lub nowsze) wymieniono w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w formacie uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC, Coordinated Universal Time). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w Data i godzina element w Panelu sterowania.

Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataGodzinaPlatforma
Ccmexec.exe4.0.6487.2229766,64001-Lut-201019:40x86
MP.msiNie dotyczy9,338,36801-Lut-201019:40Nie dotyczy
Sccm2007ac-sp2-kb2823071-x 86-enu.mspNie dotyczy1,422,84820-Mar-201310:19Nie dotyczy

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, uruchom ponownie komputer. Dodatkowo może być ponownie utworzyć punkt zarządzania.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Materiały referencyjne

Aby uzyskać informacje o terminologii aktualizacji oprogramowania zobacz Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2823071 - Ostatnia weryfikacja: 16 maja 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft System Center Configuration Manager 2007 Service Pack 2
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbqfe kbfix kbhotfixserver kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2823071 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2823071

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com