Сеансів користувачів може бути відключено від несподівано коли виявлено повторювані IP-адреси у Windows багатопозиційні сервер 2011

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2823176 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Багатопозиційні Windows Server 2011 використовує віддалений робочий стіл IP віртуалізації призначити унікальний IP-адресу для кожного користувача, після входу до системи. Якщо DHCP не забезпечують унікальну IP-адресу в межах часових рамок, що виділяється для запит на змінення, немає також механізму "Повторити", і -унікальний IP-адреса призначається до сесії. Таким чином, повторювані IP-адреси можуть бути виявлені. Коли це відбувається, сеансів користувачів може бути відключено від несподівано.

Розв'язанн

Відомості про виправлення

Виправлення доступне з Microsoft. Однак, застосовувати лише для вирішення проблеми, описаної в цій статті. Застосовуйте це виправлення лише до системний інтегратор, які відчувають проблеми, описаної в цій статті. Це виправлення може потребувати додаткового приймальні випробування. Тому, якщо ви не завдає проблема, рекомендовано дочекатися наступного оновлення програмного забезпечення, яка містить це виправлення.

Якщо виправлення доступне для завантаження, є розділ "Виправлення доступне" у верхній частині цієї статті бази знань. Якщо цей розділ не відображається, зверніться до Microsoft служба підтримки клієнтів і підтримки, щоб отримати ці виправлення.

Примітка. Якщо виникають додаткові проблеми, або якщо будь-які виправлення, можливо, доведеться створити окремий запит на обслуговування. Витрати на звичайні підтримки буде застосовуватися до додаткову підтримку питання і проблеми, які не відповідають критеріям для цього конкретного виправлення. Повний список номерів телефонів Microsoft обслуговування і підтримки клієнтів або створити окремий запит на обслуговування перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Примітка. Форма "Виправлення доступне" відображає мови, для якої доступний виправлення. Якщо потрібна мова не відображається, це тому, що поточні виправлення недоступна для цієї мови.

Необхідні умови

Ви повинні мати Windows багатопозиційні сервер 2011 встановлений на Windows Server 2008 R2 пакетом оновлень 1 Щоб застосувати це виправлення.

Необхідність перезавантаження

Після інсталяції цього виправлення, необхідно перезавантажити комп’ютер-зразок.

Відомості про заміну

Це виправлення не замінює будь-які попередні версії виправлень.

Відомості про файли

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Англійська версія цього виправлення має атрибути файлу (або новіші атрибути файлів) подані в нижченаведеній таблиці. Значення дати й часу для цих файлів перераховані в всесвітній координований Вільний час (UTC). Під Вільний час перегляду відомостей про файл, перераховуються в місцевий Вільний час. Щоб визначити різницю між UTC і місцевим часом, використовувати в часовий пояс у вкладці на Дата і Вільний час елемент панелі керування.
Windows Server 2008 R2 файл інформації коментар до обговорення
Важливо. Windows 7 і термінові виправлення Windows Server 2008 R2 включені в ті самі пакети. Однак на сторінці запита виправлення вказуються для обох операційних системний інтегратор. Щоб надіслати запит на отримання пакета виправлень для однієї або обох операційних системний інтегратор, виберіть виправлення, указане в розділі "Windows 7/Windows Server 2008 R2". Завжди можна переглянути розділ "Застосовується до", щоб визначити, до якої саме операційної системи застосовується виправлення.
 • Файли, які стосуються певного продукту, випуску (RTM, SPn), і тип підтримки (LDR, GDR) можна визначити за номерами версій як показано в нижченаведеній таблиці.
  Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
  ВерсіяПродуктПроміжний етапТип підтримки
  6.1.7601.22xxxWindows Server 2008 R2пакет оновлень 1LDR

 • Файли з розширенням MANIFEST (.manifest) і мама файли (.mum), установлених для кожного оточення перераховані окремо у на "відомості про додаткові файли для Windows Server 2008 R2 і для Windows 7" розділу. MUM і MANIFEST файлів і пов'язаної безпеки файлів каталогу (.cat), є надзвичайно важливими для стану оновлюваних компонентів. Файли каталогу безпеки, для яких атрибути не вказано, підписані цифровим підписом корпорації Майкрософт.
Для всіх підтримуваних під керуванням 64-розрядної версії Windows Server 2008 R2
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний часПлатформа
Tsvipcli.dll6.1.7601.2231441,98402-Травень-201305:16x64
Tsvipsrv.dll6.1.7601.22314169,98402-Травень-201305:16x64
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed


Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Додаткові відомості

Це виправлення також додає такі:
 • Повторення необов'язково механізм придбання DHCP IP віртуалізації лізингу.
 • Факультативний механізм, щоб змусити користувача до виходу, якщо неможливо отримати унікальну IP-адресу.

Відомості про додаткові файли

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed

Відомості про додаткові файли для Windows Server 2008 R2

Додаткові файли для всіх підтримуваних версій Windows Server 2008 R2 на базі x64-процесорів
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуAmd64_microsoft-windows-t..-tsappsrv-component_31bf3856ad364e35_6.1.7601.22314_none_cd83f631223cd2dd.manifest
Версія файлуНе застосовується
Розмір файлу16,167
Дата (UTC)02-Травень-2013
Вільний час (UTC)17:56
ПлатформаНе застосовується
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Властивості

Номер статті: 2823176 - Востаннє переглянуто: 12 червня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Windows Server 2008 R2 Service Pack 1, у разі використання з:
  • Windows Multipoint Server 2011 Premium
  • Windows Multipoint Server 2011 Standard
Ключові слова: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2823176 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2823176

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com