Nekonzistentní možnosti nastavení napájení na některých Windows 8 nebo zařízení se systémem Windows RT

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2823250 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pokud máte některé Windows 8 nebo zařízení se systémem Windows RT, jsou nekonzistentní možnosti v nastavení možnosti napájení.

Scénář 1

Předpokládejme, že používáte Windows 8 tablet s procesorem Intel Atom a zvolte, co provádí tlačítko napájení. Nicméně možnosti poskytované v Upřesňující nastavení se liší od možnosti Nastavení systému.

Poznámka: Existují dvě umístění, kde můžete změnit nastavení týkající se napájení tlačítka Možnosti napájení. Chcete-li tyto možnosti zobrazit, postupujte takto:
 1. Otevřete ovládací Panel Možnosti napájení a potom klepněte na tlačítko Určete akci tlačítka napájení. Ve skupinovém rámečku Baterie nebo Napájen ze sítě, Při stisknutí tlačítka napájení rozevírací seznam obsahuje následující možnosti:
  • Neprovádět žádnou akci
  • Režim spánku
  • Vypnutí
 2. Otevřete ovládací panel Možnosti napájení v Ovládacích panelech, klepněte na tlačítko Změnit nastavení plánu vedle aktuálního plánu napájení vybrané klepněte na tlačítko Změnit pokročilé nastavení napájení, rozbalte položku Tlačítka napájení a kryt, rozbalte položku Akce tlačítka napájení, Baterie nebo Napájen ze sítě rozevírací seznam obsahuje následující možnosti:
  • Neprovádět žádnou akci
  • Režim spánku
  • Vypnutí

Scénář 2

Předpokládejme, že máte zařízení se systémem Windows RT a zvolte, co provádí tlačítko napájení. V takovém případěRežim spánku chybí možnost ve skupinovém rámečku Možnosti poskytované v Upřesňující nastavení.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte Windows 8 a Windows Server 2012 kumulativní aktualizaci 2822241. Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2822241 Kumulativní aktualizace pro systém Windows 8 a Windows Server 2012: duben 2013

Další informace

Další informace o terminologii aktualizace softwaru najdete kliknutím na následující číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2823250 - Poslední aktualizace: 9. dubna 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows 8
 • Windows 8 Enterprise
 • Windows 8 Pro
 • Windows RT
Klíčová slova: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2823250 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2823250

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com