Belirli Windows 8 veya Windows RT tabanlı aygıtlar tutarsız güç ayarları seçenekleri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2823250 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Belirli Windows 8 veya Windows RT tabanlı aygıtları varsa, güç seçenekleri ayarlarında tutarsız seçenekleri vardır.

Senaryo 1

Intel Atom işlemcisi bulunan Windows 8 tablet kullanmakta olduğunuz ve ne Güç düğmesinin yapacaklarını seçin istediğiniz varsayalım. Ancak, sağlanan seçenekleri Gelişmiş ayarlar Seçenekler farklıdır Sistem ayarları.

Not Güç düğmesi ilgili ayarları değiştirebileceğiniz Güç Seçenekleri'nde iki konum vardır. Bu seçenekleri görüntülemek için şu adımları izleyin:
 1. Denetim Masası'ndaki Güç Seçenekleri'ni açın ve ardından dokunun Güç düğmelerinin yapacaklarını seçin. Altında Pil devrede veya Takılı, Güç düğmesine bastığımda aşağı açılan liste, aşağıdaki seçenekler vardır:
  • Hiçbir şey yapma
  • Uyku
  • Bilgisayarı Kapat
 2. Denetim Masası'ndaki Güç Seçenekleri'ni açın, dokunun Plan ayarlarını değiştir Geçerli seçili güç planının dokunun Gelişmiş güç ayarlarını değiştir, genişletme Güç düğmeleri ve kapak, genişletme Güç düğmesi eylemi, Pil devrede veya Takılı aşağı açılan liste, aşağıdaki seçenekler vardır:
  • Hiçbir şey yapma
  • Hazırda bekleme
  • Bilgisayarı Kapat

Senaryo 2

RT Windows tabanlı bir aygıt olması ve ne Güç düğmesinin yapacaklarını seçin istediğiniz varsayalım. Bu durumda,Uyku sağlanan Seçenekler altındaki seçeneği eksik Gelişmiş ayarlar.

Çözüm

Toplu Güncelleştirme bilgileri

Bu sorunu gidermek için Windows 8 ve Windows Server 2012 toplu güncelleştirme 2822241 yükleyin. Bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2822241 Windows 8 ve Windows Server 2012 toplu güncelleştirmesi: Nisan 2013

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 2823250 - Last Review: 9 Nisan 2013 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Windows 8
 • Windows 8 Enterprise
 • Windows 8 Pro
 • Windows RT
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2823250 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2823250

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com