Chybové hlásenie pri spustení Regsvr32.exe na 64-bitovej verzie systému Windows

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 282747 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Pri pokuse spustiť Regsvr32.exe zaregistrovať knižnica DLL (DLL) 32-bit na 64-bitovú verziu systému Windows, dostanete nasledovné chybové hlásenie:
Názov súboru.dll nie je spustiteľný súbor a pre tento typ súboru je registrovaný nijaký pomocník registrácie.

Príčina

Toto správanie sa vyskytuje, pretože Regsvr32.exe súbor v priečinku System32 je 64-bitová verzia. Keď spustíte príkaz Regsvr32 zaregistrovať DLL, používate 64-bitovú verziu v predvolenom nastavení.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, spustite Regsvr32.exe z priečinka %SystemRoot%\Syswow64. Napríklad, zadajte nasledovné príkazy sa zaregistrovať knižnicu DLL:
CD \windows\syswow64
regsvr32 c:\názov súboru.dll

Stav

Toto správanie je zámerné.

Ďalšie informácie

Na Syswow64 priečinok obsahuje 32-bitové verzie Windows programové súbory a DLL.
Poznámka: Toto je článok typu FAST PUBLISH, ktorý bol vytvorený priamo v organizácii technickej podpory spoločnosti Microsoft. Informácie uvedené v tomto článku sa poskytujú „tak, ako sú“ v reakcii na naliehavé problémy. V dôsledku rýchlosti, akou boli tieto materiály sprístupnené, môžu obsahovať typografické chyby a môžu byť kedykoľvek revidované bez predchádzajúceho upozornenia. Informácie o ďalších skutočnostiach, ktoré je potrebné zohľadniť, získate na stránke Podmienky používania.

Vlastnosti

ID článku: 282747 - Posledná kontrola: 21. apríla 2013 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
  • Microsoft Windows Advanced Server, Limited Edition
Kľúčové slová: 
kberrmsg kbprb kbmt KB282747 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 282747

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com