Oprava: Stav obsahu balíčku je zachycen v "v průběhu - čekání na obsah" stav v aktualizaci SP1 System Center 2012 Správce konfigurace

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2828900 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Konfiguraci serveru Microsoft System Center 2012 Správce konfigurace Service Pack 1 (SP1) primární a sekundární server aktualizace SP1 System Center 2012 Správce konfigurace.
  • Vytvoření balíčku na primární webu.
  • Můžete distribuovat balíček do distribučního bodu sekundární webu.
  • Ověření balíčku na distribuční bod sekundární webu po přečte stav obsahu Úspěch.
  • Ověřte, že čte stav obsahuÚspěch Po dokončení ověření.
  • Klepněte pravým tlačítkem myši na balíček a vyberteAktualizace distribučního bodu.

V tomto scénáři je zachycen stav obsahu v V průběhu - čekání na obsahStav namísto Úspěch stav.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze pro problém popsaný v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k problému popsanému v tomto článku. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud jste závažně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na služby zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře příslušné opravy hotfix získat.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je požadováno, bude pravděpodobně nutné vytvořit zvláštní požadavek na službu. Obvyklé náklady na podporu použije dalších otázek a problémů, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix. Pro úplný seznam služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře telefonní čísla nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Formulář "K dispozici je oprava hotfix ke stažení" zobrazuje jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musíte mít Kumulativní aktualizace 1 pro System Center 2012 Správce konfigurace Service Pack 1 nainstalován.

Informace o restartování počítače

Nemáte po instalaci této opravy hotfix restartovat počítač.

Poznámka: Doporučujeme, abyste před instalací tohoto balíčku oprav hotfix zavřete konzolu pro správu Správce konfigurace.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje dříve vydanou opravu hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Datum a čas jednotlivých souborů jsou uvedeny v seznamu Koordinovaného světového času (UTC). Pokud zobrazíte informace o souboru, jsou konvertovány do lokálního času. Rozdíl mezi místním ČASEM a časem UTC, Časové pásmo karty v Datum a čas Chcete-li zobrazit položky v Ovládacích panelech.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Update.SQLNení k dispozici15,32322. Února 201318:15


Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Odkazy

Informace o instalaci této kumulativní aktualizaci naleznete v tématu Aktualizace System Center 2012 Správce konfigurace a Nové kumulativní aktualizace pro System Center 2012 Správce konfigurace modelu poskytování služeb.

Informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v tématuPopis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft.

Vlastnosti

ID článku: 2828900 - Poslední aktualizace: 18. dubna 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft System Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbfix kbHotfixServer kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2828900 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2828900

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com