Oprava: Některé účty přístup nově přidaného balíčku mohou chybět na podřízené weby v systému Center Správce konfigurace 2007 Service Pack 2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2830195 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Vytvoření balíčku v Microsoft System Center Správce konfigurace 2007 Service Pack 2 (SP2).
  • Přiřazení více účtů pro přístup k balíčku.
  • Můžete aktualizovat balíček několikrát přidáním další přístupové účty.

V tomto scénáři může být více než 20 procent přístupové účty, které jste přidali do balíčku chybí na podřízené weby.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože Správce konfigurace spuštění distribuce balíčku na podřízené lokalitě před procesy Správce konfigurace zprostředkovatele všechny akce pro balíček.

Při spuštění více akcí na balíček rychlý po sobě, v System Center Správce konfigurace 2007 zadává jedno oznámení pro každou akci v PkgNotification tabulce v databázi Microsoft SQL Server. Například pokud chcete přidat balíček 100 více distribučních bodů, 100 položek balíčku jsou zadány v tabulce PkgNotification. Při prvním doručení SQL Monitor service upozorní Správce konfigurace zpracování akce.

Po spuštění Správce konfigurace odešle dotaz pro všechny objekty balíček čekající akce. Správce konfigurace zpracuje tyto akce v pořadí, v jakém byly načteny. Pokud tyto činnosti nejsou zpracovány ve správném pořadí, je podřízený web může nesprávně zpracovat akce, které jsou určeny k nadřazenému webu. Proto je podřízený web nebude synchronizován s nadřazeného webu.

Upozornění pro balíčky jsou generovány, když provedete některou z následujících akcí:
  • Přidání nebo odebrání balíčku
  • Změnit vlastnosti balíčku
  • Aktualizace balíčku
  • Přidat, odebrat nebo aktualizovat distribuční bod
  • Přidání, odebrání nebo změna programu
  • Přidat, odebrat nebo změnit účet pro přístup k balíčku

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze pro problém popsaný v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k problému popsanému v tomto článku. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud jste závažně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na služby zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře příslušné opravy hotfix získat.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je požadováno, bude pravděpodobně nutné vytvořit zvláštní požadavek na službu. Obvyklé náklady na podporu použije dalších otázek a problémů, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix. Pro úplný seznam služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře telefonní čísla nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Formulář "K dispozici je oprava hotfix ke stažení" zobrazuje jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musíte mít System Center Správce konfigurace 2007 SP2.

Informace o registru

Chcete-li použít opravu hotfix v tomto balíčku, nemáte provádět žádné změny registru.

Informace o restartování počítače

Nemáte po instalaci této opravy hotfix restartovat počítač.

Poznámka: Doporučujeme, abyste před instalací tohoto balíčku oprav hotfix zavřete konzolu pro správu Správce konfigurace.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje dříve vydanou opravu hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Datum a čas jednotlivých souborů jsou uvedeny v seznamu Koordinovaného světového času (UTC). Pokud zobrazíte informace o souboru, jsou konvertovány do lokálního času. Rozdíl mezi místním ČASEM a časem UTC, Časové pásmo karty v Datum a čas Chcete-li zobrazit položky v Ovládacích panelech.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Basesvr.dll4.0.6487.22311,746,58401. Února 201019:50x86


Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Odkazy

Informace o instalaci této kumulativní aktualizaci naleznete v tématu Aktualizace System Center 2012 Správce konfigurace a Nové kumulativní aktualizace pro System Center 2012 Správce konfigurace modelu poskytování služeb.

Informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v tématu Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft.

Vlastnosti

ID článku: 2830195 - Poslední aktualizace: 22. dubna 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft System Center Configuration Manager 2007 Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbfix kbhotfixserver kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2830195 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2830195

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com