Numer ID artykułu: 2830477 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Wprowadzenie

W tym artykule opisano aktualizację klienta połączenia pulpitu zdalnego (RDC) 8.1, która umożliwia korzystanie z nowych funkcji usług pulpitu zdalnego. Te funkcje zostały wprowadzone w Windows 8.1 i Windows Server 2012 R2, a obecnie są one dostępne dla komputerów z systemem Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1 (SP1).

Nowe funkcje

Nowe funkcje dla połączeń zdalnych na Windows 8.1 lub systemu Windows Server 2012 R2

Podczas ustanawiania sesji Podłączanie pulpitu zdalnego do Windows 8.1 lub systemu Windows Server 2012 R2 dostępne są następujące nowe funkcje w 8.1 usługi Podłączanie pulpitu zdalnego, aktualizacja klienta.
Obsługa krótszy czas ponownego łączenia
Ta aktualizacja zmniejsza czas potrzebny na ponowne podłączenie do sesji zdalnej, w stosunku do czasu podjęcia przez klienta usługi Podłączanie pulpitu zdalnego 8.0 i starszymi wersjami klienta, klient usługi Podłączanie pulpitu zdalnego 8.1. Rzeczywisty czas potrzebny klienta do ponownego połączenia zależy od konfiguracji sieci i wdrażania.
Ulepszenia funkcji RemoteApp
 • Pełna obsługa przezroczyste okna
  Niektóre aplikacje, takie jak Microsoft Office 2013 narysuj windows przezroczyste lub obramowania. Programów trybu RemoteApp draw z okienkami lub obramowań są teraz wyświetlane takie same aplikacje lokalne.
 • Przesuwa i zmienia rozmiar okien programów RemoteApp
  Operacje te są bardziej elastyczne i są wyświetlane i zachowują się jak aplikacje lokalne. W szczególności zawartości w aplikacji są wyświetlane, gdy aplikacja jest przenoszona.
 • Miniatury, aero peek i żywych paska zadań
  Funkcje te działają w taki sam program trybu RemoteApp pracują lokalnie.
Dynamiczne zmiany monitora i rozdzielczości
Po zainstalowaniu tej aktualizacji programów RemoteApp i pulpitu sesji zachowują się jak lokalnych programów podczas Dodawanie, usuwanie, obrócić lub zmienić rozdzielczość lokalnego klienta. Na przykład po zastosowaniu obrotu, szerokość i wysokość zostanie zmieniona odpowiednio na wszelkich programów RemoteApp programy i rozdzielczość sesji usług pulpitu koryguje się również.
Obsługa sesji cieniowania
Windows Server 2012 R2 i Windows 8.1 umożliwia administratorom na pulpicie na sesji lub oparte na maszynie wirtualnej lub w aplikacji trybu RemoteApp za pomocą funkcji przesłanianie sesji. Jest to bardzo przydatne do wsparcia i rozwiązywanie problemów użytkowników końcowych. Za pomocą usługi Podłączanie pulpitu zdalnego 8.1, Administratorzy mogą teraz używać funkcji przesłanianie sesji z wiersza polecenia na komputerach z systemem Windows 7 z dodatkiem SP1.

Nowe funkcje dla połączenia zdalne z innych wersji systemu Windows

Dostępne są następujące nowe funkcje w aktualizacji klienta usługi Podłączanie pulpitu zdalnego 8.1, gdy klienci łączą się wszystkich wersji systemu Windows.
Uwierzytelniania typu plug-in z bramy usług pulpitu zdalnego i autoryzacja
Zdalnej bramy usług pulpitu podłączanego uwierzytelniania i autoryzacji (PAA) umożliwiają stosowanie procedur niestandardowego uwierzytelniania z bramy usług pulpitu zdalnego. Od 8.1 usługi Podłączanie pulpitu zdalnego plik cookie P? mogą być dostarczone jako właściwość pliku RDP oprócz istniejących ActiveX API i programu Internet Explorer ciasteczek metod. To może służyć do zapewnienia niestandardowego typu dwuskładnikowego, który współpracuje z zdalnego pulpitu dostęp w sieci Web (RD) w wielu przeglądarkach. Ta funkcja umożliwia używanie plików RDP do uruchomienia połączeń.

UwagaTa funkcja wymaga serwera bramy usług pulpitu zdalnego jest uruchomiony system Windows Server 2008 R2 lub nowszy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat PAA przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Ogólne informacje o PAA

Więcej informacji

Informacje o aktualizacji

Jak uzyskać tę aktualizację

Aktualizacja systemu Windows
Ta aktualizacja jest dostępna od Aktualizacja systemu Windows.
Centrum pobierania firmy Microsoft
Następujące pliki są dostępne do pobrania w witrynie Microsoft Download Center:
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
System operacyjnyAktualizacja
Wszystkie obsługiwane 32-bitowe wersje systemu Windows 7
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz pakiet aktualizacji.
Wszystkie obsługiwane 64-bitowe wersje systemu Windows 7
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz pakiet aktualizacji.
Wszystkie obsługiwane 64-bitowe wersje systemu Windows Server 2008 R2
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz pakiet aktualizacji.
Ważne Po zainstalowaniu tej aktualizacji należy zainstalować aktualizację 2913751 celu rozwiązania problemu z przekierowanie karty inteligentnej. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia go w bazie wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2913751 Przekierowanie karty inteligentnej w sesjach zdalnych nie wywiązuje się z klienta Windows 7 z dodatkiem SP1 8.1 RDP
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft użył najbardziej aktualnego oprogramowania do wykrywania wirusów, jaki dostępny był w dniu opublikowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o zwiększonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Wymagania wstępne

Aby zastosować tę aktualizację, musi być uruchomiony system Windows 7 z dodatkiem SP1. Ponadto musi być zainstalowane następujące aktualizacje:
 • 2574819 Dostępna jest aktualizacja, która dodaje obsługę DTLS dla systemu Windows 7 z dodatkiem SP1 i Windows Server 2008 R2 z dodatkiem SP1
 • 2857650 Dostępna jest aktualizacja zwiększająca funkcji Połączenia programów RemoteApp i pulpitu dla systemu Windows 7

Znane problemy

Współistnienie z aktualizacją RDP 8.0
Ta aktualizacja nie zawiera składników po stronie serwera 8.1 protokołu pulpitu zdalnego dla pulpitów wirtualnych systemu Windows 7. Innymi słowy ta aktualizacja obejmuje nowy klient. W związku z tym, niniejsza aktualizacja dotyczy tylko komputerów, które będą używane jako komputery klienckie. Aktualizacja RDP 8.0 zawiera zarówno klienta usługi Podłączanie pulpitu zdalnego 8.0 i składniki po stronie serwera protokołu 8.0 protokołu RDP dla pulpitów wirtualnych systemu Windows 7 z dodatkiem SP1. Jeśli chcesz mieć zarówno RDP 8.0 składników po stronie serwera i klienta usługi Podłączanie pulpitu zdalnego 8.1 zainstalowany na tym samym komputerze, należy najpierw zainstalować aktualizację RDP 8.0, a później zainstalować tę aktualizację.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących aktualizacji 8.0 protokołu pulpitu zdalnego kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2592687 Opis aktualizacji protokołu usługi zdalnego pulpitu 8.0 dla dodatku SP1 dla systemu Windows 7 i Windows Server 2008 R2 z dodatkiem SP1

Informacje dotyczące rejestru

Aby zastosować tę aktualizację, nie musisz dokonywać żadnych zmian w rejestrze.

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Może zostać wyświetlony monit o ponowne uruchomienie komputera po zastosowaniu tej aktualizacji.

Informacje dotyczące zastępowania aktualizacji

Ta aktualizacja nie zastępuje uprzednio wydanej aktualizacji.

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2830477 - Ostatnia weryfikacja: 3 marca 2014 - Weryfikacja: 7.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Windows 7 Service Pack 1 na następujących platformach
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Ultimate
 • Windows Server 2008 R2 Service Pack 1 na następujących platformach
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Foundation
  • Windows Server 2008 R2 Standard
  • Windows Server 2008 R2 for Itanium-Based Systems
  • Windows Web Server 2008 R2
Słowa kluczowe: 
kbfix atdownload kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2830477 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2830477

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com