Oprava: Nesprávné výsledky nebo porušení přístupu spuštění dotazu MDX proti databázi SSAS 2012 nebo SSAS 2008 R2, má více zdrojů dat

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2831478 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Máte Microsoft SQL Server 2012 Analysis Services (SSAS 2012) nebo Microsoft SQL Server 2008 R2 Analysis Services (SSAS 2008 R2) databázi, která obsahuje více datových zdrojů.
  • Máte dotaz Multidimensional Expressions (MDX), který obsahuje některé filtry.
  • Spuštění dotazu MDX proti oddíl relační OLAP (ROLAP). Oddílu ROLAP a dimenze, který se odkazuje pomocí filtrů pocházejí z různých zdrojů dat
V tomto scénáři může být vrácen nesprávný výsledek nebo může dojít k narušení přístupu.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože sekundární zdroj dat zabraňuje SSAS tlačení filtry do SQL dotazu. Vzhledem k tomu, že je to neočekávané chování, generuje SSAS nekonzistentní vnitřních datových struktur, které vedou k narušení přístupu nebo nesprávné výsledky.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci.

Tento problém byl poprvé opraven v následující kumulativní aktualizace serveru SQL Server.

10 Kumulativní aktualizace pro SQL Server 2012

O kumulativní aktualizace pro SQL Server

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Každé nové kumulativní aktualizace pro SQL Server obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozí kumulativní aktualizace. Rezervovat nejnovější kumulativní aktualizace pro SQL Server:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

8 Kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 R2 Service Pack 2

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizace 8. Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2871401 Balíček kumulativní aktualizace 8 2008 R2 Service Pack 2
Poznámka: Vzhledem k tomu, sestavení jsou kumulativní, každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení zahrnuté předchozí SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 release. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix. Další informace získáte kliknutím na číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2730301 SQL Server 2008 R2 sestavení, které byly vydány po vydání SQL Server 2008 R2 Service Pack 2

Kumulativní aktualizace 4 pro SQL Server 2012 Service Pack 1

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 4. Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro aktualizaci Service Pack 1 pro SQL Server 2012 získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2833645 Balíček kumulativní aktualizace 4 pro aktualizaci Service Pack 1 pro SQL Server 2012
Poznámka: Vzhledem k tomu, sestavení jsou kumulativní, každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení zahrnuté předchozí SQL Server 2012 Service Pack 1 release. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix. Další informace získáte kliknutím na číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2772858 SQL Server 2012 sestavení, které byly vydány po vydání aktualizace Service Pack 1 pro SQL Server 2012

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Problém byl částečně opraven v předchozí aktualizaci. Však byla dokončena oprava popsaná v tomto článku znalostní báze Knowledge Base (KB). Původní opravu naleznete v následujícím článku:
2770635 Oprava: Nesprávný výsledek spuštění dotazu MDX proti databázi SSAS 2008 R2 nebo SSAS 2012, má více zdrojů dat

Vlastnosti

ID článku: 2831478 - Poslední aktualizace: 22. října 2013 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1
  • Microsoft SQL Server 2012 Analysis Services
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Analysis Services
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2831478 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2831478

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com