Odeslání DMP smyčce chybný v System Center 2012 Správce konfigurace Service Pack 1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2832598 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
 • Jste kumulativní aktualizaci 1 pro System Center 2012 Správce konfigurace (ConfigMgr) Service Pack 1 nainstalována.
 • Nainstalujte samostatnou primární server nebo hierarchii v prostředí ConfigMgr.
 • Vytvořit odběr Windows Intune a potom nainstalovat Windows Intune konektor.
 • Služba Windows Intune vyvolá několik výjimek mezi přenosy dat. při spuštění prvního nahrávání na Windows Intune.
V tomto scénáři součást DMP odeslání se neustále snaží odeslat zprávy ve frontě (každý 1 sekunda) a neúspěšný pokus o odeslání do systému Windows Intune. Chcete-li zjistit, zda se vás tento problém, naleznete Další informace sekce.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze pro problém popsaný v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k problému popsanému v tomto článku. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud jste závažně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na služby zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře příslušné opravy hotfix získat.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je požadováno, bude pravděpodobně nutné vytvořit zvláštní požadavek na službu. Obvyklé náklady na podporu použije dalších otázek a problémů, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře telefonní čísla nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Formulář "K dispozici je oprava hotfix ke stažení" zobrazuje jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musíte mít Kumulativní aktualizace 1 pro System Center 2012 Správce konfigurace Service Pack 1 nainstalován.

Informace o restartování počítače

Nemáte po instalaci této opravy hotfix restartovat počítač.

Poznámka: Doporučujeme, abyste před instalací tohoto balíčku oprav hotfix zavřete konzolu pro správu Správce konfigurace.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje dříve vydanou opravu hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Datum a čas jednotlivých souborů jsou uvedeny v seznamu Koordinovaného světového času (UTC). Pokud zobrazíte informace o souboru, jsou konvertovány do lokálního času. Rozdíl mezi místním ČASEM a časem UTC, Časové pásmo karty v Datum a čas Chcete-li zobrazit položky v Ovládacích panelech.

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Microsoft.ConfigurationManager.dmpconnector.dataupload.dll5.0.7804.120832,43223. Února 201301:40x64

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Chcete-li zjistit, zda se jedná o problém na primárním serveru ConfigMgr, zkontrolujte soubor Dmpuploader.log posloupnosti následující chybě:
 • Řady, z nichž každý má poslední verze synchronizace, která se podobá následující chybové zprávy:

  StartUpload pro replikační skupinu CloudDmp poslední synchronizace verze 0... SMS_DMP_UPLOADER datumčas 80 (0x0050)

  StartUpload pro replikační skupinu CloudDmp poslední synchronizace verze 0... SMS_DMP_UPLOADER datumčas 80 (0x0050)
 • Následovaný chybová zpráva podobná následující, pokud jeden z datových přenosů je přerušena:

  Chyba: Se nezdařilo s kódem stavu přerušení a chyba kód NoError SMS_DMP_UPLOADER nahrávání přenosu d3a29650-b117-4fd1-b1f5-45af089198e4 blockID 1 datumčas 80 (0x0050)
 • A pak následuje série chybové zprávy podobné následující po procesu odesílání dařit i nadále:

  Chyba: Výjimka StartUpload: [server nemohl zpracovat požadavek, protože došlo k vnitřní chybě. Další informace o této chybě naleznete buď na serveru, aby byla odeslána informace o výjimce zpět na klienta, nebo zapnete trasování jako pro dokumentaci Microsoft rozhraní.NET Framework 3.0 SDK a zkontrolujete protokoly trasování serveru Pokud zapnete třídu IncludeExceptionDetailInFaults (z třídy ServiceBehaviorAttribute nebo z chování konfigurace <serviceDebug>).] SMS_DMP_UPLOADER<b00> </b00> </serviceDebug>datumčas 80 (0x0050)

  Chyba: Výjimka StartUpload: [server nemohl zpracovat požadavek, protože došlo k vnitřní chybě. Další informace o této chybě naleznete buď na serveru, aby byla odeslána informace o výjimce zpět na klienta, nebo zapnete trasování jako pro dokumentaci Microsoft rozhraní.NET Framework 3.0 SDK a zkontrolujete protokoly trasování serveru Pokud zapnete třídu IncludeExceptionDetailInFaults (z třídy ServiceBehaviorAttribute nebo z chování konfigurace <serviceDebug>).] SMS_DMP_UPLOADER<b00> </b00> </serviceDebug>datumčas 80 (0x0050)

Odkazy

Informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v tématu Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft.

Vlastnosti

ID článku: 2832598 - Poslední aktualizace: 9. května 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft System Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbfix kbhotfixserver kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2832598 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2832598

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com