DMP Uploader vstúpi zlé slučky v systém Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2832598 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Uvažujme o nasledovnom scenári:
 • Máte kumulatívnej aktualizácii 1 pre System Center 2012 Configuration Manager (ConfigMgr) Service Pack 1 nainštalovaný.
 • Inštalácii samostatné stránky primárny server alebo hierarchie ConfigMgr prostredia.
 • Môžete vytvoriť predplatné Windows Intune a potom nainštalovať Windows Intune konektor.
 • Služba Windows Intune hádže nejaké výnimky medzi prenosmi údajov pri prvom nahrať Windows Intune začína.
V tomto scenári, DMP Uploader zložka sa neustále snaží odoslať čakajúce správy (každú 1 sekundu), a pri pokuse nahrať Windows Intune je neúspešné. Ak chcete zistiť, či ste sa stretli tento problém, pozrite si Ďalšie informácie sekcia.

Riešenie

Informácie o rýchlej oprave

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená opraviť len problém, ktorý je popísaný v tomto článku. Táto rýchla oprava sa vzťahujú len na systémy, v ktorých sa vyskytuje problém popísaný v tomto článku. Táto rýchla oprava môže byť ďalej testovaná. Preto, ak ste nie sú vážne ovplyvnení tento problém, odporúčame vám počkať na nasledujúcu aktualizáciu softvéru, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu.

Ak je rýchla oprava k dispozícii na prevzatie, sekcia Prevzatie dostupnej rýchlej opravy sa nachádza na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak sa táto sekcia nezobrazuje, obráťte sa na oddelenie služieb a podpory zákazníkov spoločnosti Microsoft a získajte rýchlu opravu.

Poznámka: Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak sa žiadne riešenie problémov nevyžaduje, budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Obvyklé náklady na podporu sa budú vzťahovať na dodatočné otázky podpory a problémy, ktoré nespĺňajú kritériá pre túto špecifickú rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísel, Microsoft zákaznícky servis a podpora alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Vo formulári Prevzatie dostupnej rýchlej opravy sa zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak nevidíte váš jazyk, je to preto rýchla oprava nie je k dispozícii pre daný jazyk.

Predpoklady

Ak chcete použiť túto rýchlu opravu, musíte mať Kumulatívna aktualizácia 1 pre systém Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1 nainštalovaný.

Reštartujte informácie

Po použití tejto rýchlej opravy nie je nutné reštartovať počítač.

Poznámka:  Odporúčame, aby ste zatvorili Configuration Manager Administration Console pred inštaláciou tejto rýchlej opravy balík.

Informácie o nahradení pre rýchlu opravu

Táto rýchla oprava nenahrádza predtým vydaný rýchlu opravu.

Informácie o súboroch

Anglická verzia tejto rýchlej opravy má atribúty súborov (alebo novšie atribúty) uvedené v nasledujúcej tabuľke. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené v univerzálnom svetovom čase (UTC). Keď zobrazíte informácie o súbore, čas sa prevedie na miestny čas. Ak chcete vyhľadať rozdiely medzi časom UTC a miestnym časom, použite Časové pásmo karta Dátum a čas položky v okne Ovládací Panel.

Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatforma
Microsoft.ConfigurationManager.dmpconnector.dataupload.dll5.0.7804.120832,43223-Feb-201301:40x64

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Ďalšie informácie

Ak chcete zistiť, či ste sa stretli tento problém na serveri primárneho stránky ConfigMgr, skontrolujte súbor Dmpuploader.log na nasledovnom poradí chyby:
 • Rad chybové správy, že každú poslednú verziu synchronizácie, nasledovnému:

  StartUpload pre replikácie skupiny CloudDmp poslednej synchronizácie verzií 0... SMS_DMP_UPLOADER dátumčas 80 (0x0050)

  StartUpload pre replikácie skupiny CloudDmp poslednej synchronizácie verzií 0... SMS_DMP_UPLOADER dátumčas 80 (0x0050)
 • Nasleduje chybové hlásenie, nasledovnému keď jeden prenosoch údajov sa preruší:

  Chyba: Upload prenos d3a29650-b117-4fd1-b1f5-45af089198e4 blockID 1 zlyhalo s kódom stavu PRERUŠIŤ a chyba kód NoError SMS_DMP_UPLOADER dátumčas 80 (0x0050)
 • A potom nasleduje séria chybových hlásení, ktoré sa podobajú takto keď vkladať proces pokračuje na neúspech:

  Chyba: StartUpload výnimka: [server nemohol spracovať požiadavku v dôsledku vnútornej chyby. Ďalšie informácie o chybe, buď zapnúť IncludeExceptionDetailInFaults (od ServiceBehaviorAttribute alebo od <serviceDebug>Konfigurácia správania) na server odoslať informácie o výnimke späť ku klientovi, alebo zapnúť sledovanie ako súčasť Microsoft .NET Framework 3.0 SDK dokumentáciu a kontrolu logov stopových.] SMS_DMP_UPLOADER<b00> </b00> </serviceDebug>dátumčas 80 (0x0050)

  Chyba: StartUpload výnimka: [server nemohol spracovať požiadavku v dôsledku vnútornej chyby. Ďalšie informácie o chybe, buď zapnúť IncludeExceptionDetailInFaults (od ServiceBehaviorAttribute alebo od <serviceDebug>Konfigurácia správania) na server odoslať informácie o výnimke späť ku klientovi, alebo zapnúť sledovanie ako súčasť Microsoft .NET Framework 3.0 SDK dokumentáciu a kontrolu logov stopových.] SMS_DMP_UPLOADER<b00> </b00> </serviceDebug>dátumčas 80 (0x0050)

Odkazy

Ďalšie informácie o softvér Aktualizácia terminológie, pozri Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru spoločnosti Microsoft.

Vlastnosti

ID článku: 2832598 - Posledná kontrola: 9. mája 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft System Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1
Kľúčové slová: 
kbautohotfix kbqfe kbfix kbhotfixserver kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2832598 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2832598

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com