DMP Uploader входить погано петля в System Center 2012 конфігурації диспетчера пакетом оновлень 1

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2832598 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Розглянемо таку ситуацію.
 • У вас є накопичувальне оновлення 1 для System Center 2012 конфігурації Manager (ConfigMgr) пакет оновлень 1 встановлена.
 • Встановити окремий основний маркер сайт сервера або ієрархії у ConfigMgr середовищі.
 • Створення підписки Windows Intune та інсталюйте Windows Intune роз'єм.
 • Служба Windows Intune кидає деякі винятки між передач даних під Вільний час перше завантаження для Windows Intune починається.
У цьому випадку DMP Uploader компонент постійно намагається надіслати протокол IMAP з черги (кожен 1 секунду), а спроба завантажити Windows Intune є невдалою. Щоб визначити, чи ви зіткнулися з цією проблемою, див на Додаткові відомості розділ.

Розв'язанн

Відомості про виправлення

Виправлення доступне з Microsoft. Однак, застосовувати лише для вирішення проблеми, описаної в цій статті. Застосовуйте це виправлення лише до системний інтегратор, які відчувають проблеми, описаної в цій статті. Це виправлення може потребувати додаткового приймальні випробування. Тому, якщо ви не завдає проблема, рекомендовано дочекатися наступного оновлення програмного забезпечення, яка містить це виправлення.

Якщо виправлення доступне для завантаження, є розділ "Виправлення доступне" у верхній частині цієї статті бази знань. Якщо цей розділ не відображається, зверніться до Microsoft служба підтримки клієнтів і підтримки, щоб отримати ці виправлення.

Примітка. Якщо виникають додаткові проблеми, або якщо будь-які виправлення, можливо, доведеться створити окремий запит на обслуговування. Витрати на звичайні підтримки буде застосовуватися до додаткову підтримку питання і проблеми, які не відповідають критеріям для цього конкретного виправлення. Щоб отримати повний список номерів телефонів Microsoft обслуговування і підтримки клієнтів або створити окремий запит на обслуговування відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Примітка. Форма "Виправлення доступне" відображає мови, для якої доступний виправлення. Якщо потрібна мова не відображається, це тому, що поточні виправлення недоступна для цієї мови.

Необхідні умови

Щоб застосувати це виправлення, ви повинні мати сукупний пакет оновлень 1 для System Center 2012 конфігурації диспетчера пакетом оновлень 1 інстальовано.

Необхідність перезавантаження

Вам не доведеться перезавантажити комп’ютер-зразок після інсталяції цього виправлення.

Примітка. Рекомендовано закрити диспетчер конфігурацій адміністрація консолі, перш ніж інсталювати цей пакет виправлень.

Відомості про файли

Це виправлення не замінює попередні версії виправлень.

Відомості про файли

Англійська версія цього виправлення має атрибути файлу (або новіші атрибути файлів) подані в нижченаведеній таблиці. Значення дати й часу для цих файлів перераховані в всесвітній координований Вільний час (UTC). Під Вільний час перегляду відомостей про файл, перераховуються в місцевий Вільний час. Щоб визначити різницю між UTC і місцевим часом, використовувати в часовий пояс у вкладці на Дата і Вільний час елемент панелі керування.

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний часПлатформа
Microsoft.configurationmanager.dmpconnector.dataupload.dll5.0.7804.120832,43223-Лютий-201301:40x64

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Додаткові відомості

Щоб визначити, чи ви виникла ця проблема на сервері основний маркер сайт ConfigMgr, перевірте файл Dmpuploader.log для помилка послідовність:
 • Серії повідомлень про помилки, кожен з яких найновіша версія синхронізації, приблизно такого вигляду:

  StartUpload для реплікації Група CloudDmp найновіша версія синхронізації 0... SMS_DMP_UPLOADER ДатаВільний час 80 (0x0050)

  StartUpload для реплікації Група CloudDmp найновіша версія синхронізації 0... SMS_DMP_UPLOADER ДатаВільний час 80 (0x0050)
 • Після протокол IMAP про помилку приблизно такого вигляду, коли одна з передач даних скасовано:

  Помилка: Завантажити передачі d3a29650-b117-4fd1-b1f5-45af089198e4 blockID 1 помилкою з кодом стану ABORT і помилка коду NoError SMS_DMP_UPLOADER ДатаВільний час 80 (0x0050)
 • А потім ряд протокол IMAP про помилки, які нагадують наступні, коли процес завантаження, як і раніше не можуть:

  Помилка: StartUpload виняток: [серверу не вдалося обробити запит через внутрішню помилку. Щоб отримати додаткові відомості про помилку або увімкнути IncludeExceptionDetailInFaults (з ServiceBehaviorAttribute або з <serviceDebug>конфігурації поведінку) на сервері для того, щоб відправити інформацію винятком клієнта, або Увімкнення трасування згідно з SDK документації Microsoft .NET Framework 3.0 і перевіряти сервер журнали трасування.] SMS_DMP_UPLOADER<b00> </b00> </serviceDebug>ДатаВільний час 80 (0x0050)

  Помилка: StartUpload виняток: [серверу не вдалося обробити запит через внутрішню помилку. Щоб отримати додаткові відомості про помилку або увімкнути IncludeExceptionDetailInFaults (з ServiceBehaviorAttribute або з <serviceDebug>конфігурації поведінку) на сервері для того, щоб відправити інформацію винятком клієнта, або Увімкнення трасування згідно з SDK документації Microsoft .NET Framework 3.0 і перевіряти сервер журнали трасування.] SMS_DMP_UPLOADER<b00> </b00> </serviceDebug>ДатаВільний час 80 (0x0050)

Посилання

Відомості про термінологію оновлення програмного забезпечення див. Стандартна термінологія, яка використовується для опису оновлень програмних продуктів Майкрософт.

Властивості

Номер статті: 2832598 - Востаннє переглянуто: 9 травня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft System Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1
Ключові слова: 
kbautohotfix kbqfe kbfix kbhotfixserver kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2832598 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2832598

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com