Oprava: Klient automatických aktualizací neúspěšné pro klienty Správce konfigurace 2007 v System Center 2012 Správce konfigurace Service Pack 1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2832622 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Povolení Inovovat klienta automaticky, jakmile jsou k dispozici nové aktualizace klienta možnost na serveru Microsoft System Center 2012 Správce konfigurace Service Pack 1 (SP1).
  • Přiřadíte k webu Microsoft System Center Správce konfigurace 2007 klienta.

V tomto scénáři neúspěšné v klientském počítači System Center Správce konfigurace 2007 klienta Automatické aktualizace. Položky, které se podobají následující jsou zaznamenána v souboru PolicyEvaluator.log v klientském počítači:

Použití zásady Policy_ID
Vyvolání události:
výskyt CCM_PolicyAgent_PolicyRuleRevoked
{
ClientID = "GUID:Client_GUID";
Datum a čas = 20130315175301.397000 + 000";
Certifikačních zásad = "Policy_ID";
PolicyNamespace = "\\\CLIENT\\ROOT\\ccm\\Policy\\Machine\\RequestedConfig";
PolicySource = "SMS:SiteCode";
PolicyVersion = "10,00";
ID procesu = 992;
RuleCondition = "Condition_ID";
Pravidlo = "Rule_ID";
ThreadID = 5760;
};Nepodařilo se načíst zásady z XML.
Nebyl nalezen (Chyba: 80041002; Zdroj: Rozhraní WMI)
Chybná zásada vypsán do C:\Windows\SysWOW64\CCM\Temp\badpolicy-SMS_Policy_ID-10,00-Policy_RuleTXT

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém, nainstalujte opravu hotfix, která je popsána v části "Informace o Hotfix". Po instalaci této opravy hotfix musí správce zakázání a opětovné povolení automatické inovace klienta nastavení na serveru. To způsobí, že budou vygenerovány nové zásady, že rozpozná klienty verze 4.

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze pro problém popsaný v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k problému popsanému v tomto článku. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud jste závažně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na služby zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře příslušné opravy hotfix získat.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je požadováno, bude pravděpodobně nutné vytvořit zvláštní požadavek na službu. Obvyklé náklady na podporu použije dalších otázek a problémů, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix. Pro úplný seznam služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře telefonní čísla nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Formulář "K dispozici je oprava hotfix ke stažení" zobrazuje jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musíte mít Kumulativní aktualizace 1 pro System Center Správce konfigurace 2012 Service Pack 1 nainstalován.

Informace o restartování počítače

Nemáte po instalaci této opravy hotfix restartovat počítač.

Poznámka: Doporučujeme, abyste před instalací tohoto balíčku oprav hotfix zavřete konzolu pro správu Správce konfigurace.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje dříve vydanou opravu hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Datum a čas jednotlivých souborů jsou uvedeny v seznamu Koordinovaného světového času (UTC). Pokud zobrazíte informace o souboru, jsou konvertovány do lokálního času. Rozdíl mezi místním ČASEM a časem UTC, Časové pásmo karty v Datum a čas Chcete-li zobrazit položky v Ovládacích panelech.

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Baseobj.dll5.0.7804.12062,178,20022/02/201306:30x64
Baseutil.dll5.0.7804.12061,569,43222/02/201306:30x64

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Odkazy

Informace o instalaci této kumulativní aktualizaci naleznete v tématu Aktualizace System Center 2012 Správce konfigurace a Nové kumulativní aktualizace pro System Center 2012 Správce konfigurace modelu poskytování služeb.

Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v tématu Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft.

Vlastnosti

ID článku: 2832622 - Poslední aktualizace: 22. dubna 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft System Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbautohotfix kbHotfixServer kbmt KB2832622 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2832622

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com