Як увімкнути або вимкнути брандмауер у Windows XP з пакетом оновлень 2 або пізнішої версії?

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 283673 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Щоб продовжити отримання оновлень безпеки для Windows, переконайтеся, що комп’ютер-зразок працює під керуванням Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3). Для отримання додаткової інформації зверніться до цієї веб-сторінка Майкрософт: Закінчення підтримки для деяких версій Windows
Розгорнути все | Згорнути все

Введення

У цій статті описується, як Увімкнення й вимкнення брандмауера у Windows XP з пакетом оновлень 2 (SP2) і Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3). Ви можете відключити брандмауер, щоб неполадки в програмах, які не працюють належним чином за брандмауером.

Примітка. Брандмауер-це Підтримка програмного забезпечення або устаткування, який перевіряє дані, що приходить з Інтернету або з мережі. Брандмауер блокує інформацію або дозволяє інформація пройти до комп ' ютера. Чи інформації є заблоковано або пройшли через залежить від настройок брандмауера. Брандмауер допомагає запобігти програма захисту від зловмисного програмного забезпечення (наприклад, хробаків) отримати доступ до вашого комп'ютера через мережу або Інтернет. Брандмауер може допомогти зупинити комп’ютер-зразок надсиланню зловмисних програм на інші комп'ютери. Windows XP, Windows XP SP2 та Windows XP SP3 включають Підтримка програмного забезпечення брандмауера.

Як увімкнути брандмауер

Примітка. Ці кроки є тільки для Windows XP SP2 та Windows XP SP3. Такі інтерактивні елементи не призначені для попередніх версій Windows XP. Якщо ви не впевнені, яка версія Windows XP інстальовано, перейдіть на в "Як визначити ваш поточний пакет оновлень"розділу.

Щоб автоматично ввімкнути брандмауер для вас, перейдіть до "Виправити це для мене"розділу. Якщо ви хотіли б робити це самостійно, перейдіть до на "Виправити вручну"розділу.

Виправити це для мене

Щоб увімкнути брандмауер автоматично, натисніть на Вирішити цю проблему посилання, натисніть кнопку Запустити у в Завантаження файлу діалогове вікно і дотримуйтесь інструкцій майстра.

Вирішити цю проблему
Microsoft Fix it 50102


Примітки
 • Цей майстер може бути лише англійською мовою. Проте автоматичне виправлення також працює для інших мовних версій Windows.
 • Якщо ви не на комп'ютері, який має проблеми, автоматичне виправлення можна зберегти на флеш-пам'ять або компакт-диск і потім можна запустити його на комп'ютері, який має проблеми.


Виправити вручну

Щоб увімкнути брандмауер Windows, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Почати, натисніть кнопку Запустити, тип Firewall.CPLа потім натисніть кнопку Гаразд.
 2. На в Загальні вкладки, натисніть кнопку На (рекомендовано).
 3. Натисніть кнопку Гаразд.
Примітка. Якщо на Загальні вкладку або до На (рекомендовано) параметр недоступний, система, можливо, політика проти працює брандмауер. Зверніться до системного адміністратора для отримання додаткових відомостей про ввімкнення брандмауера. Крім того, система може бути запущено брандмауер сторонніх виробників (зона тривога або Нортон Інтернет-безпеки, наприклад). Зверніться до системного адміністратора по допомогу у визначенні того, чи брандмауер вже працює в системі.

Якщо ви все ще потребуєте допомоги після того, як ви в системного адміністратора, Зверніться до служби підтримки.

Як вимкнути брандмауер

Примітка. Ці кроки є тільки для Windows XP SP2 і SP3 для Windows. Вони не для попередніх версій Windows XP. Якщо ви не впевнені, яка версія Windows XP інстальовано, перейдіть на в "Як визначити ваш поточний пакет оновлень"розділу.

Примітка. Коли ви вимкніть брандмауер, ви залишаєте комп'ютер вразливим до атак. Таким чином, перед вимкненням брандмауера, відключити комп'ютер від мережі. Це включає в себе Інтернет. Або, ви можете включити брандмауер сторонніх виробників.

Щоб вимкнути брандмауер Windows, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Почати, натисніть кнопку Запустити, тип Firewall.CPLа потім натисніть кнопку Гаразд.
 2. На в Загальні вкладки, натисніть кнопку Off (не рекомендовано).
 3. Натисніть кнопку Гаразд.

Як визначити ваш поточний пакет оновлень

Перед початком завантажити останні пакет оновлень, слід визначити, який пакет оновлень в даний час використовується. Для цього натисніть кнопку Почати, натисніть кнопку Запустити, тип sysdm. CPLа потім натисніть кнопку Гаразд.

Останній рядок під Система повідомляє вам пакет оновлень запущено. Якщо у списку немає пакета оновлень, використовуваної версії Windows XP.

Попередження. Якщо використовуваної версії Windows XP або Windows XP з пакетом оновлень 1 (SP1), продукт є з життєвого циклу. Таким чином, немає не оновлення підтримку, що надається. У цьому випадку, ви повинні оновити до Windows XP SP3 як можна швидше.

Для отримання додаткових відомостей про найновіший пакет оновлень Windows XP клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
322389Як завантажити Windows XP SP3

Додаткові відомості

Для отримання додаткових відомостей про зміни у брандмауері Windows у Windows XP SP2, на "Нові характеристики мережі у Windows XP служба Pack 2" Стаття у стовпці "Кабель хлопець" січня 2004 року.

Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. Корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Властивості

Номер статті: 283673 - Востаннє переглянуто: 25 квітня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2004
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
Ключові слова: 
kbmsifixme kbfixme kbenv kbfirewall kbarttypeshowme kbhowtomaster kbnetwork kbmt KB283673 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 283673

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com