Poprawka: Karta WCF SAP otrzymywanie lokalizacji zawiesza się przy dużym obciążeniu działa jako serwer tRFC

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2836739
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Ten artykuł dotyczy następujących produktów:
  • Microsoft BizTalk Adapter Pack 2010
  • Microsoft BizTalk Adapter Pack 2013

Symptomy

Założono, że próby użycia karty SAP opartych na systemie Windows Communication Foundation WCF do łączenia aplikacji BizTalk do bazy danych programu SAP. Karta WCF SAP odbierania lokalizacji działa jako serwer transakcyjnych RFC (tRFC) i korzysta z identyfikatora TID bazy danych do śledzenia transakcji. W tej sytuacji karta WCF SAP odbierania lokalizacji mogą się zawieszać Jeśli jest obciążony.

Przyczyna

Ten problem występuje z powodu zakleszczenia, który występuje w bazie danych numer TID.

Rozwiązanie

Informacje o pakiecie aktualizacji zbiorczej

BizTalk Adapter Pack 2013

Poprawka rozwiązująca ten problem jest zawarta w pakiet aktualizacji zbiorczej 1 dla programu BizTalk Adapter Pack 2013.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu aktualizacji zbiorczej kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2892600 Pakiet aktualizacji zbiorczej 1 dla programu BizTalk Adapter Pack 2013

BizTalk Adapter Pack 2010

Poprawka, która rozwiązuje ten problem jest zawarta w pakiecie zbiorczej aktualizacji 3 dla programu BizTalk Adapter Pack 2010.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu aktualizacji zbiorczej kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2617150 Zbiorczego pakietu aktualizacji 3 dla programu BizTalk Adapter Pack 2010


Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Produkty innych firm omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, domyślnych ani żadnego innego rodzaju, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji o poprawkach BizTalk Server kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:

2003907 Informacje dotyczące poprawek dla programu BizTalk Server

Właściwości

Numer ID artykułu: 2836739 - Ostatnia weryfikacja: 31 października 2013 - Weryfikacja: 1.0
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbbtsadapters kbmt KB2836739 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2836739

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com