FIX: Застрягти в SM58 під Вільний час сценарій виконання WCF на базі SAP адаптера BizTalk Server 2010 року

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2845536
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ця стаття відноситься до наступних продуктів:
  • Microsoft BizTalk адаптер Pack 2010
  • Microsoft BizTalk адаптер Pack 2013

Ознаки

Припустимо, що ви використовуєте на базі Microsoft Windows спілкування Фонду WCF SAP адаптер від Microsoft BizTalk адаптер Pack 2010 для підключення до системи SAP на Microsoft BizTalk Server на комп'ютері під керуванням. Сталися деякі помилки під адаптера на основі WCF SAP отримує протокол IMAP проміжний документ (IDOC) від системи SAP. У цій ситуації на IDOC можуть застрягти в стан виконання транзакції в SM58 у системі SAP. Крім того, у журналі застосунку на сервері BizTalk реєструються такі протокол IMAP про помилку:
<EventData><Data>WCF Custom</Data><Data>System.Runtime.InteropServices.COMException (0xC0C0163C): виключення з HRESULT: 0xC0C0163C в Microsoft.BizTalk.TransportProxy.Interop.IBTTransportBatch.SubmitMessage (IBaseMessage msg) в Microsoft.BizTalk.Adapter.Wcf.Runtime.Batch2.SubmitMessage (IBaseMessage протокол IMAP, об'єкт userData) в Microsoft.BizTalk.Adapter.Wcf.Runtime.BizTalkExecutionQueue.DequeueTaskCore()</Data></EventData>
<EventData><Data>WCF Custom</Data><Data>Microsoft.Adapters.SAP.RFCException: деталі: код помилки = RFC_INVALID_HANDLE. AdapterErrorMessage = виключення на слухача сталася під Вільний час виконання RfcWaitForRequest... на Microsoft.ServiceModel.Channels.Common.Channels.AdapterReplyChannel.EndTryReceiveRequest (IAsyncResult результат, RequestContext & requestContext) в Microsoft.Adapters.Internal.LayeredChannelBindingElement.LayeredInboundChannel'1.System.ServiceModel.Channels.IReplyChannel.EndTryReceiveRequest (IAsyncResult результат, RequestContext & контексту) в System.ServiceModel.Dispatcher.ErrorHandlingReceiver.EndTryReceive (IAsyncResult результат, RequestContext & requestContext)</Data></EventData>
Примітка. Ця проблема також виникає, коли хост адаптера на основі WCF SAP вимикається або виникають проблеми переривчастий мережі.

причина

Ця проблема виникає тому, що адаптера BizTalk відправляє протокол IMAP про помилки системи SAP. Однак, SAP система не може впоратися повідомлень про помилки.

Розв'язанн

Після інсталяції виправлення, різні види протокол IMAP про помилку перекладається на системи SAP.

Сукупний пакет оновлень пакета інформації

Для адаптера BizTalk упакувати 2013

Виправлення, що розв'язує цю проблему включено сукупний пакет оновлень пакета 1 для адаптера BizTalk Pack 2013.

Щоб отримати додаткові відомості про отримання пакунок накопичувальне оновлення клацніть цей номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2892600 Сукупний пакет оновлень пакета 1 для адаптера BizTalk Pack 2013

Для адаптера BizTalk упакувати 2010

Виправлення, що розв'язує цю проблему включено сукупний пакет оновлень пакета 3 для адаптера BizTalk Pack 2010.

Щоб отримати додаткові відомості про отримання пакунок накопичувальне оновлення клацніть цей номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2617150 Сукупний пакет оновлень пакета 3 для адаптера BizTalk Pack 2010


Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про сервер BizTalk термінові виправлення клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:

2003907 Інформація про сервер BizTalk виправлень
Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Властивості

Номер статті: 2845536 - Востаннє переглянуто: 31 жовтня 2013 р. - Редакція: 1.0
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbbtsadapters kbmt KB2845536 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2845536

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com