Poprawka: "nie można załadować pliku lub zestawu ' wersja Microsoft.BizTalk.Interop.SSOClient = 5.0.1.0" błąd podczas używania narzędzia konfiguracji ESB w programie BizTalk Server 2013

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2848425 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Załóżmy, że program Microsoft BizTalk Server 2013 i zestaw narzędzi Microsoft BizTalk Enterprise Service Bus (ESB) 2.2 zainstalowane na komputerze. Podczas próby użycia narzędzia konfiguracji ESB skonfigurować źródło konfiguracji Microsoft Enterprise pojedynczego jednokrotna (SSO), konfiguracja nie powiedzie się. Ponadto zostanie wyświetlony komunikat o błędzie podobny do następującego:
Wyjątek wywołanie "Load" z "1" argumenty: "nie można załadować pliku lub zestawu ' wersja Microsoft.BizTalk.Interop.SSOClient = 5.0.1.0, kultury = neutral, PublicKey Token = '31bf3856ad364e35' lub jednej z jego zależności. System nie może odnaleźć określone pliki."

Przyczyna

Ten problem występuje z powodu zależności niepoprawny plik. BizTalk Server 2013 instaluje biblioteki dll Microsoft.BizTalk.Interop.SSOClientVersion=7.0.2300.0. Jednakże, zestaw narzędzi ESB odnosi się do "wersja Microsoft.BizTalk.Interop.SSOClient = 5.1.0.0 dll.

Uwaga Po zainstalowaniu tego pakietu aktualizacji zbiorczej ESB Toolkit będzie odnosić się do prawidłowej wersji.

Rozwiązanie

Informacje dotyczące zbiorczej aktualizacji

BizTalk Server 2013

Poprawka rozwiązująca ten problem znajduje się w pakiecie zbiorczej aktualizacji 2 dla programu BizTalk Server 2013.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak uzyskać pakiet aktualizacji zbiorczej, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2892599 Zbiorczego pakietu aktualizacji 2 dla programu BizTalk Server 2013


Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2848425 - Ostatnia weryfikacja: 1 listopada 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Standard
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Branch
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Enterprise
Słowa kluczowe: 
kbfix kbqfe kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2848425 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2848425

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com