Poprawka: Zmiany w dwóch ostatnich kolumnach nie są przechwytywane przez CDC for Oracle przez Attunity w programie SQL Server 2012

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2850282 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Objawy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Masz zmiany danych przechwytywania (CDC) dla bazy danych Oracle przez Attunity na komputerze, na którym został zainstalowany programem Microsoft SQL Server 2012.
  • Masz tabelę w bazie danych Oracle.
  • Niektóre zmiany do dwóch ostatnich kolumnach tabeli bazy danych Oracle.
W tym scenariuszu zmiany nie są uwzględniane przez CDC for Oracle przez Attunity.

Rozwiązanie

Informacje dotyczące zbiorczej aktualizacji

Poprawkę dotyczącą tego problemu najpierw została wydana w zbiorczej aktualizacji 6. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu skumulowanego aktualizacji dla dodatku Service Pack 1 dla programu SQL Server 2012 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2874879 Pakiet aktualizacji zbiorczej 6 dla dodatku Service Pack 1 dla programu SQL Server 2012
Uwaga Ponieważ kompilacje kumulują się, każde nowe wydanie poprawka zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały dołączone do poprzedniego programu SQL Server 2012 Service Pack 1 dla uwalniania. Zaleca się rozważyć zastosowanie najnowszej wersji poprawki, zawierający tę poprawkę. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia go w bazie wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2772858 SQL Server 2008 R2 buduje wydane po wydaniu dodatku Service Pack 1 dla programu SQL Server 2012

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Produkty innych firm omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, domyślnych ani żadnego innego rodzaju, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2850282 - Ostatnia weryfikacja: 7 października 2013 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1 na następujących platformach
    • Microsoft SQL Server 2012 Developer
    • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
    • Microsoft SQL Server 2012 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2850282 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2850282

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com