Тільки перша сторінка S/MIME підписом або зашифроване протокол IMAP буде надруковано за допомогою OWA в середовищі Exchange Server 2010

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2853899 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Припустимо, що ви отримаєте Secure/MIME (S/MIME) підписали або зашифровані протокол IMAP, що містить декілька сторінок у середовищі Microsoft Exchange Server 2010. Ви намагаєтеся надрукувати протокол IMAP в Outlook веб-застосунок (OWA). У цій ситуації тільки перша сторінка друкується.

причина

Ця проблема виникає тому, що певний стиль застосовується до тегу HTML Div. Стиль сил Internet Explorer, щоб друкувати першу сторінку і ігнорувати зміст в операцію друку S/MIME.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте зведене оновлення:
2866475 Опис зведеного оновлення 2 для Exchange Server 2010 SP3

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Додаткові відомості

Для отримання додаткової інформації про аналогічного питання в Exchange Server 2010 пакет оновлень 1 (SP1), клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2620361 Зашифрований або цифровий позначка протокол IMAP не можуть бути надруковані, коли елемент керування S/MIME інстальовано в OWA в середовищі Exchange Server 2010 SP1

Властивості

Номер статті: 2853899 - Востаннє переглянуто: 13 серпня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 3, у разі використання з:
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Ключові слова: 
kbfix kbqfe kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2853899 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2853899

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com