Stratu konzistencie s IDE pripojených virtuálnych pevných diskov pri Hyper-V server hosť skúsenosti neplánované reštart

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2853952 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Ak Windows Server 2012 alebo Windows Server 2008 R2-založené Hyper-V hosť skúsenosti neplánované reštart, a ak zväzky na virtuálnych pevných diskov pripojené k virtuálnej radič IDE používajú virtuálne stroje, Virtuálne pevné disky na tomto serveri už nemusí byť viac konzistentné.

Predpokladajme napríklad, že máte virtualizovaný radič domény na Hyper-V hosť server. Pri Hyper-V hosť server havaruje alebo vyskytne výpadok prúdu, môže dôjsť k poškodeniu databázy služby Active Directory, alebo virtuálny stroj nespustí, a môže zobraziť chybové hlásenie, nasledovnému:
c00002e2 adresárové služby nemohli spustiť, pretože sa vyskytla nasledovná chyba: %hs Stav chyby: 0 x %x. Prosím vypnutie tohto systému a reštartovať do režim obnovenia služby Directory Services, pozrite podrobnejšie informácie v denníku udalostí.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože Hyper-V virtuálnych IDE radič chybne správy úspech ak operačný systém na hodnotenie žiadostí vypnúť cache disku. To môže spôsobiť uplatňovanie vydávajúci vstupno-výstupných operácií, ktorá sa domnieva, že sú pretrvával na disk vlastne sú oprávnení zdržiavať vo vyrovnávacej pamäti disku, ktoré by pretrvávali nie cez výpadky prúdu z Hyper-V hostiteľovi.

Prejdite na Ďalšie informácie sekcia pre viac informácií o pozadí.

Riešenie

Poznámka: Po nainštalovaní tejto aktualizácie žiadosti vypnúť cache v Hyper-V virtuálnych IDE radič disku zlyhá. To je očakávané správanie. Môže zobrazí upozornenie generované službou Active Directory v hosťujúci operačný systém stroj. Táto udalosť 1539 upozorňujúce hlásenie uvádza, že "Active Directory Domain Services nemožno zakázať písať cache disku software-založené na nasledujúcich pevného disku," nasleduje písmeno jednotky pevného disku. Toto upozorňujúce hlásenie vygenerovaný pri Hyper-V virtuálnych IDE radič správne odmietne žiadosť o zakázanie cache disku. Však Active Directory žiada všetky aktualizácie databázy dokončiť bez caching, ktoré Hyper-V skladovanie subsystému zabezpečuje, aby sa zabránilo strate dát z výpadku prúdu alebo iné nečakané reštart.

Informácie o aktualizácii

Windows Server 2012

Nainštalovať update rollup 2855336 na Windows Server 2012-založené Hyper-V hostiteľovi.

Windows Server 2008 R2

Nainštalujte program Aktualizácia 2853952 na Windows Server 2008 R2-založené Hyper-V hostiteľovi. Tiež nainštalovať aktualizáciu 2853952 na hodnotenie, ak hosť je spustený systém Windows Server 2008 R2 alebo Windows 7.

Táto aktualizácia je k dispozícii na Windows Update a Microsoft Download Center.
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Operačný systémAktualizácia
Všetky podporované x 86-bitové verzie Windows7
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Na stiahnutie
Prevezmite balík aktualizácie.
Všetky podporované x 64-bitových verziách Windows7
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Na stiahnutie
Prevezmite balík aktualizácie.
Všetky podporované verzie systému Windows Server 2008 R2 s procesorom x64
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Na stiahnutie
Prevezmite balík aktualizácie.
Všetky podporované verzie systému Windows Server 2008 R2 s procesorom IA64
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Na stiahnutie
Prevezmite balík aktualizácie.
Ďalšie informácie o tom, ako prevziať podporné súbory spoločnosti Microsoft, získate kliknutím na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie podporných súborov spoločnosti Microsoft zo služieb online
Tento súbor bol skontrolovaný antivírusovým programom spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft použila najaktuálnejší antivírusový softvér, ktorý bol k dispozícii v deň, kedy bol zaslaný súbor. Súbor je uložený na zabezpečených serveroch, ktoré pomáhajú zabrániť neoprávneným zmenám v súbore.

Požiadavka na reštartovanie

Reštartovanie počítača je potrebné pre aktualizáciu na vyriešenie tohto problému.

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Ďalšie informácie

Tam sú rôzne caching vrstvy v zásobníku virtualizácie, ktoré ovplyvňujú súlad Sémantika aplikácií bežiacich na virtuálne stroje. Pre viac informácií o tomto, označovať KB 2801713.

Virtuálne pevné disky správa hosťujúci operačný systém, že zápis do vyrovnávacej pamäte je povolené, a disky zamietnuť žiadosti k zakázať zápis do vyrovnávacej pamäte, ktorý uskutočňujú hosťujúci operačný systém. Toto správanie je potrebné z týchto dôvodov:
  • Základné skladovanie môže mať vždy-na zápis vyrovnávacej pamäte, ktorý sa nedá vypnúť. Toto je pretože virtuálny disk môže byť sa sťahoval na iný disk na tom istom hostiteľovi (živé skladovanie migrácie), alebo na iné hostiteľa (živej migrácie).
  • Hyper-V nemožno predpokladať, že všetky virtuálne stroje, ktoré sú spustené na rovnakom disku bude mať rovnaké nastavenie vyrovnávacej pamäte disku.
Aplikácie, ktoré vyžadujú údaje integrita sémantiky cez výpadku napájania musia zabezpečiť píše zaviazala k non-volatile priestor. Jednou z metód pre splnenie tejto úlohy je vypnúť cache disku tak, že všetky píše odhodlaní pevného disku pred hlásenia úspech. Ak je odmietnutá žiadosť o zakázanie cache disku, aplikácia musí prijať ďalšie kroky na zabezpečenie konzistencie.

Pred inštaláciou aktualizácie je, keď Active Directory by som skúsiť vypnúť cache disku, Hyper-V by nesprávne hlásiť, že operácia bola úspešná. Potom, Active Directory wouldperform súbor operácií za predpokladu, že žiadne caching dochádza, aj keď cache bola dochádza.

Po nainštalovaní tejto aktualizácie služby Active Directory sa pokúsi vypnúť cache disku a Hyper-V bude správne správa, že to nie je možné. Potom, Active Directory umožní FUA (sila jednotky prístup) na uistite sa, že údaje nie je vo vyrovnávacej pamäti.

Keď služby Active Directory sa pokúsi vypnúť cache disku,udalosť ID 1539je prihlásený.

Odkazy

Ďalšie informácie o terminológii aktualizácií softvéru získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2853952 - Posledná kontrola: 30. septembra 2013 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Windows Server 2012 Standard
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Standard
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
Kľúčové slová: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew atdownload kbmt KB2853952 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2853952

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com