Втрата узгодженість з IDE додається віртуальні жорсткі диски коли Hyper-V хоста сервера відчуває незапланованих перезавантаження

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2853952 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Якщо Windows Server 2012 або на базі Windows Server 2008 R2 Hyper-V хост досвідом незапланованих перезавантаження, якщо обсяги на віртуальної жорстких дисках, підключених до віртуального IDE-контролер застосовують віртуальних машин, віртуальні жорсткі диски на цьому сервері можуть стати послідовним.

Припустімо, що у вас є віртуальними контролера на Hyper-V хосту. Коли Hyper-V хоста сервера аварій або виявляє відключення електроенергії, бази даних служба Active Directory може бути пошкоджений, або віртуальна машина не вдається запустити, і може з'явитися протокол IMAP про помилку, подібне до такого:
c00002e2 служби каталогів не вдалося запустити через таку помилку: %hs помилка статус: 0 0x %x. Будь ласка завершення роботи цієї системи і перезавантажте комп’ютер-зразок в режим відновлення служби каталогів, перевірте запис А подій для отримання більш детальної інформації.

причина

Ця проблема виникає тому, що Hyper-V virtual IDE контролер помилково повідомляє успіх операційної системи на гість запити Вимкнути кеш диска. Це може призвести до застосунку видачі операцій введення/виводу, він вважає, що зберігається на диску що насправді бути дозволено проживати в кеш диска, який не буде збережено через невдач влади приймаючої Hyper-V.

Перейдіть до на Додаткові відомості розділ для докладнішу довідкову інформацію.

Розв'язанн

Примітка. Після інсталяції цього поновлення, запити на вимкнення Hyper-V virtual IDE контролера, кеш диска не вдасться. Це очікувана поведінка. Може з'явитися протокол IMAP з попередженням породжених служба Active Directory в машині гостьової операційної системи. Ця подія 1539 попередження говориться, що "Служб домену служба Active Directory не може вимкнути записування кешу на диску програмного забезпечення на основі наступних жорсткого диска," слідують букви диска на жорсткий дублювання диска. Це попередження, що генерується при Hyper-V virtual IDE контролер правильно відмовляється проханням Вимкнути кеш диска. Однак, служба Active Directory запитів завершити всі оновлення бази даних без кешування, який гарантує підсистема онлайнове пул носіїв Hyper-V з метою запобігання втрачені дані з несправністю увімкнути живлення або інших несподівані перезавантаження.

Відомості про оновлення

Windows Server 2012

Інсталювати поновлення 2855336 на комп'ютері під керуванням Windows Server 2012 Hyper-V.

Windows Server 2008 R2

Інсталюйте оновлення, 2853952 на комп'ютері під керуванням Windows Server 2008 R2 Hyper-V. Крім того, якщо інсталювати оновлення 2853952 на гість гостя, який працює під керуванням Windows Server 2008 R2 або Windows 7.

Це оновлення доступне з Windows Update і центру завантажень Microsoft.
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
операційна система (ОС)Оновлення
Усі підтримувані на базі x86-процесорів версій Windows7
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Завантажити
Завантажити пакет оновлень.
Усі підтримувані на базі x64-процесорів версій Windows7
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Завантажити
Завантажити пакет оновлень.
Усі підтримувані 64-розрядні версії Windows Server 2008 R2
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Завантажити
Завантажити пакет оновлень.
Усі підтримувані IA64-розрядної версії Windows Server 2008 R2
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Завантажити
Завантажити пакет оновлень.
Для отримання додаткових відомостей про завантаження файлів підтримки Microsoft клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
119591 Як отримати файли технічної підтримки Майкрософт від інтерактивних служб
Цей файл перевірено на наявність вірусів. корпорація Майкрософт використала поточне Підтримка програмного забезпечення для виявлення вірусів, доступне на Вільний час публікації файлу. Файл зберігається на захищених серверах, які запобігають будь-яким несанкціонованим змінам файлу.

Необхідність перезавантаження

Перезавантаження є обов'язковим для оновлення, щоб вирішити цю проблему.

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Додаткові відомості

Існують різні кешування шари у стеку віртуалізації, які впливають на узгодженість семантики програм, запущених у віртуальних машинах. Щоб отримати додаткові відомості про це зверніться до КБ 2801713.

Віртуальних жорстких дисків повідомляють гостьової операційної системи, що ввімкнуто кешування записування, а диски відхиляти запити для відключення кешування записування, які виготовляються шляхом гостьової операційної системи. Така поведінка є необхідним для таких причин:
  • Основні онлайнове пул носіїв, можливо, завжди на записування кеш, які не можуть бути відключені. Це тому, що віртуальний дублювання диска може переноситися на інший дублювання диска на одній основній (жити онлайнове пул носіїв міграції), або до іншого хоста (live migration).
  • Hyper-V не можна вважати, що всі віртуальні машини, які працюють на одному диску будуть мати однакові параметри кеша диска.
Додатків, що вимагають семантики цілісності даних через перебій увімкнути живлення повинні переконатися, що пише віддані незалежної онлайнове пул носіїв. Одним із методів для досягнення цієї мети є Вимкнути кеш диска так, що всі пише здійснені на жорсткий дублювання диска перед звітності успіху. Якщо запит, щоб вимкнути кеш диска відмовлено, додаток повинні ужити додаткових заходів для забезпечення узгодженості.

До інсталяції оновлення, коли служба Active Directory б спробувати відключити кешу на диску, Hyper-V б неправильно повідомляють, що ця операція пройшла успішно. Потім служба Active Directory wouldperform файлових операцій в припущенні, що без кешування відбувається, незважаючи на те, що кешування відбувалося, в.

Після інсталяції цього поновлення, служба Active Directory, будемо намагатися, щоб вимкнути кеш диска і правильно Hyper-V повідомить, що це неможливо. Потім служба Active Directory дозволить ФУА (сили доступу) переконатися, що дані не кешовано.

Коли служба Active Directory намагається відключити кешу на дискуподія ID 1539записується.

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про термінологію оновлення програмного забезпечення, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт.
824684 Стандартна термінологія, яка використовується для опису оновлень програмних продуктів Майкрософт

Властивості

Номер статті: 2853952 - Востаннє переглянуто: 30 вересня 2013 р. - Редакція: 4.0
Застосовується до:
  • Windows Server 2012 Standard
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Standard
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
Ключові слова: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew atdownload kbmt KB2853952 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2853952

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com