Poprawka: Sys.master_files wykazu widoku jest aktualizowana niepoprawnie po zmianie ustawień przyrost pliku bazy danych programu SQL Server 2008 R2

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2855755 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Umożliwia rozwiązanie dla bazy danych Microsoft SQL Server 2008 R2 dublowanie bazy danych.
  • Możesz zmienić ustawienia przyrost pliku bazy danych.
  • Awaryjnej z podstawowej bazy danych do pomocniczego bazy danych.

W tym scenariuszu metadanych pliku ustawień wzrostu jest niepoprawnie aktualizowany w sys.master_files wykazu widoku w bazie danych pomocniczych. Może to spowodować, że rozmiar pliku bazy danych, aby rozwijać niespodziewanie.

Uwaga Ustawienia pliku wzrostu oczekiwać w widokach wykazu sys.database_files i sys.master_files do odpowiednio aktualizowane.

Rozwiązanie

Informacje dotyczące zbiorczej aktualizacji

Poprawkę dotyczącą tego problemu został wydany w Zbiorcza aktualizacja 13 programu SQL Server 2008 R2 z dodatkiem Service Pack 1 (SP1).

Uwaga Ponieważ kompilacje kumulują się, każde nowe wydanie poprawka zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały dołączone do poprzedniego programu SQL Server 2008 R2 naprawić wydania. Zaleca się, że należy rozważyć zastosowanie najnowszej wersji poprawki, zawierający tę poprawkę.

Aby uzyskać więcej informacji zobaczSQL Server 2008 R2 buduje wydane po wydaniu programu SQL Server 2008 R2.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji zobaczstandardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2855755 - Ostatnia weryfikacja: 17 czerwca 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Datacenter
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2855755 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2855755

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com