Poprawka: Program SQL połączenia przeciek korzystając z portu jednokierunkowej operacji wysyłania WCF na podstawie karty SQL zwraca zestaw wyników z bazy danych w programie BizTalk Server 2010 lub w programie BizTalk Server 2013

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2855762 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Załóżmy, że port jednokierunkowej operacji wysyłania, korzystającej z systemem Microsoft Windows Communication Foundation WCF adaptera SQL w programie Microsoft BizTalk Server 2010 lub Microsoft BizTalk Server 2013 do przetwarzania wiadomości. Po pewnym czasie pojawi się następujący komunikat o błędzie:
Limit upłynął przed uzyskaniem połączenia z puli. Mogło to nastąpić ponieważ całej puli połączeń były używane, a został osiągnięty maksymalny rozmiar puli.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ pokrewne połączenie SQL w karcie SQL nie jest zwalniane, podczas przetwarzania wiadomości generuje wyniki.

Uwagi:
  • Połączenia są tylko powrotem dopuszczone do puli połączeń podczas wystąpienia hosta systemu BizTalk zostanie odtworzony. Tworzenie połączeń przekroczy określoną wartość MaxConnectionPoolSize w puli połączeń, otrzymasz powyższy komunikat o błędzie.
  • Ten problem występuje, gdy używają portów jednokierunkowej operacji wysyłania.

Rozwiązanie

Informacje o pakiecie aktualizacji zbiorczej

BizTalk Server 2013

Poprawka rozwiązująca ten problem znajduje się w pakiecie zbiorczej aktualizacji 2 dla programu BizTalk Server 2013.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak uzyskać pakiet aktualizacji zbiorczej, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2892599 Zbiorczego pakietu aktualizacji 2 dla programu BizTalk Server 2013

Dla programu BizTalk Server 2010

Poprawka rozwiązująca ten problem znajduje się w pakiecie zbiorczej aktualizacji 6 dla programu BizTalk 2010.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu aktualizacji zbiorczej kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2855367 Zbiorczego pakietu aktualizacji 6 dla programu BizTalk Server 2010


Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących właściwości powiązania MaxConnectionPoolSize przejdź do następującej witryny sieci Web MSDN:

Praca z adaptera BizTalk dla programu SQL Server, właściwości powiązania

Aby uzyskać więcej informacji o poprawkach BizTalk Server kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:

2003907 Informacje dotyczące poprawek dla programu BizTalk Server

Właściwości

Numer ID artykułu: 2855762 - Ostatnia weryfikacja: 1 listopada 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft BizTalk Server Branch 2010
  • Microsoft BizTalk Server Developer 2010
  • Microsoft BizTalk Server Enterprise 2010
  • Microsoft BizTalk Server Standard 2010
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Branch
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Developer
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Enterprise
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2855762 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2855762

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com