Rozhraní.NET Framework 4.5.1 a jeho odpovídající jazykové sady jsou k dispozici na webu Windows Update

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2858725 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tento článek popisuje Microsoft rozhraní.NET Framework 4.5.1 a jeho odpovídající jazykové sady. Tyto jsou k dispozici v systému Windows Updateand aktualizace služby WSUS (Windows Server) pro systém Windows Vista Service Pack 2 (SP2), Windows 7 Service Pack 1 (SP1), Windows Server 2008 SP2 a Windows Server 2008 R2 SP1.

Vydání této aktualizace na webu Windows Update na všech podporovaných platformách takto:
 • Rozhraní.NET Framework 4.5.1 přípravek je nabízen jakoDoporučená aktualizace.
 • Jazykové sady rozhraní.NET Framework 4.5.1 jsou nabízeny jakoDoporučenáaktualizace. Počítače, které mají rozhraní.NET Framework 4.5.1 obsahující starší verze jazykové sady rozhraní.NET Framework 4 a .NET Framework 4.5 obdrží tuto aktualizaci. Tato aktualizace upgraduje všechny předchozí jazykových sad do 4.5.1.
 • Jazykové sady rozhraní.NET Framework 4.5.1 jsou také k dispozici samostatně jako volitelné aktualizace. Však není tato aktualizace nabízena a Doporučená aktualizace rozhraní.NET Framework, 4.5.1, který je popsán v druhém bodě. Tato aktualizace se zobrazí počítačů, které splňují následující kritéria:
  • Je již nainstalováno rozhraní.NET Framework 4.5.1.
  • Neexistují žádné předchozí rozhraní.NET Framework 4 nebo rozhraní .NET Framework 4.5 nainstalovány jazykové sady.
  • Základní operační systém je lokalizovaná verze systému Windows nebo v počítači je nainstalován jeden nebo více sad Multilingual User Interface (MUI). To odpovídá 23 podporované jazyky rozhraní.NET Framework 4.5.1.
 • Další informace o jazycích podporovaných rozhraní.NET Framework naleznete na následující webové stránce MSDN:
  Obecné informace o jazykové sady rozhraní.NET Framework 4.5.1
Poznámky
 • Na webu Windows Update může Doporučená aktualizace automaticky nainstalována ve všech podporovaných systémech založených na nastavení počítače.Volitelné aktualizace mohou pouze nainstalovat aktualizace ručně výběrem ze seznamu dostupných aktualizací.
 • V systému Windows 8 můžete také nainstalovat Microsoft rozhraní.NET Framework 4.5.1 inovací počítače na systém Windows 8.1.

Další informace

Další informace o rozhraní.NET Framework 4.5.1 nebo rozhraní.NET Framework Developer Center přejděte na následující web společnosti Microsoft:
Rozhraní.NET Framework 4.5.1
Rozhraní.NET Framework Developer Center
Další informace o rozhraní.NET Framework 4.5.1 offline installer klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2858728 Rozhraní.NET Framework Microsoft 4.5.1 (Offline Installer) je k dispozici pro systém Windows Vista SP2, Windows 7 s aktualizací SP1, Windows 8, Windows Server 2008 SP2, Windows Server 2008 R2 SP1 a Windows Server 2012
Další informace o blokování rozhraní.NET Framework 4.5.1 nabízet na webu Windows Update klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2721187 Jak dočasně blokovat instalaci rozhraní.NET Framework 4.5.1 a jeho odpovídající jazykové sady

Informace o aktualizaci

Následující soubory jsou k dispozici ke stažení ze služby Stažení souboru:

Rozhraní.NET Framework 4.5.1
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček.

4.5.1 jazykové sady rozhraní.NET Framework
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček.

Další informace o tom, jak stahovat soubory technické podpory společnosti Microsoft, získáte kliknutím na číslo následujícího článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici k datu zveřejnění souborů. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které neumožňují neoprávněné změny souborů.

Požadavek na restartování

Bude pravděpodobně třeba restartovat počítač po instalaci této aktualizace. Doporučujeme ukončit všechny aplikace, které používají rozhraní.NET Framework před instalací této aktualizace.

Odkazy

Další informace o terminologii aktualizace softwaru najdete kliknutím na následující číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2858725 - Poslední aktualizace: 11. března 2014 - Revize: 10.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft .NET Framework 4.5.1 na těchto platformách
  • Aktualizace SP2 pro Windows Vista
  • Windows 7 Service Pack 1
  • Windows Server 2008 Service Pack 2
  • Windows Server 2008 R2 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced atdownload kbmt KB2858725 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2858725

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com