ID článku: 2858725 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Úvod

Tento článok popisuje Microsoft .NET Framework 4.5.1 a jej zodpovedajúcich jazykových balíkoch. Tie sú k dispozícii na Windows Updateand Windows Server Update Service (WSUS) pre systém Windows Vista Service Pack 2 (SP2), Windows 7 Service Pack 1 (SP1), Windows Server 2008 SP2 a Windows Server 2008 R2 SP1.

Táto aktualizácia je vydaná na Windows Update na všetky podporované platformy takto:
 • .NET Framework 4.5.1 výrobok je ponúkaný akoOdporúčaná aktualizácia.
 • .NET Framework 4.5.1 jazykové balíky sú ponúkané akoOdporúčanáaktualizácia. Počítače, ktoré majú .NET Framework 4.5.1 a tiež obsahujú staršie verzie jazykové balíky pre .NET Framework 4 a .NET Framework 4.5 dostane túto aktualizáciu. Táto aktualizácia inovuje všetky predchádzajúce jazykové balíky k 4.5.1.
 • .NET Framework 4.5.1 jazykové balíky sú k dispozícii samostatne ako voliteľné aktualizácie. Avšak, táto aktualizácia nie je ponúkaný spolu s .NET Framework 4.5.1 Odporúčaná aktualizácia, popísaná v druhú odrážku. Počítače, ktoré spĺňajú tieto kritériá dostane túto aktualizáciu:
  • .NET Framework 4.5.1 je už nainštalovaný.
  • Neexistujú žiadne predchádzajúce platformy .NET Framework 4 alebo 4,5 .NET Framework nainštalovanými balíkmi language pack.
  • Základného operačného systému je lokalizovaná verzia systému Windows, alebo počítač má jeden alebo viac Multilingual User Interface (MUI) Pack. To zodpovedá 23 podporovaných jazykov pre systém .NET Framework 4.5.1.
 • Ďalšie informácie o platforme .NET Framework podporované jazyky, prejdite na nasledovnú webovú stránku MSDN:
  Všeobecné informácie o jazykových balíkoch .NET Framework 4.5.1
Poznámky
 • Na Windows Update, aktualizácia je Odporúčaná byť inštalované automaticky na všetky podporované platformy, na základe nastavenia počítača.Voliteľné aktualizácií môže len nainštalované ručne voľbou aktualizácie zo zoznamu dostupných aktualizácií.
 • O systéme Windows 8, môžete tiež nainštalovať rozhranie Microsoft .NET Framework 4.5.1 upgradom počítač na Windows 8.1.

Ďalšie informácie

Viac informácií o platforme .NET Framework 4.5.1 alebo .NET Framework – stredisko vývojárov nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
.NET Framework 4.5.1
.NET Framework – stredisko vývojárov
Ďalšie informácie o .NET Framework 4.5.1 offline inštalátor, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2858728 Microsoft .NET Framework 4.5.1 (Offline Installer) je k dispozícii pre Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8, Windows Server 2008 SP2 Windows Server 2008 R2 SP1 a Windows Server 2012
Ďalšie informácie o tom, ako zablokovať .NET Framework 4.5.1 ponúkajú na Windows Update, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2721187 Ako dočasne zablokovať inštaláciu rozhrania .NET Framework 4.5.1 a jej príslušné jazykové balíky

Informácie o aktualizácii

V Stredisku pre prevzatie softvéru spoločnosti Microsoft sú k dispozícii nasledujúce súbory na prevzatie:

.NET Framework 4.5.1
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Na stiahnutie
Prevziať balík.

.NET Framework 4.5.1 jazykové balíky
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Na stiahnutie
Prevziať balík.

Ďalšie informácie o tom, ako prevziať podporné súbory spoločnosti Microsoft, získate kliknutím na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie podporných súborov spoločnosti Microsoft zo služieb online
Tento súbor bol skontrolovaný antivírusovým programom spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft použila najaktuálnejší antivírusový softvér, ktorý bol k dispozícii v deň, kedy bol zaslaný súbor. Súbor je uložený na zabezpečených serveroch, ktoré pomáhajú zabrániť neoprávneným zmenám v súbore.

Požiadavka na reštartovanie

Budete musieť reštartovať počítač po nainštalovaní tejto aktualizácie. Odporúčame, aby ste ukončite všetky aplikácie, ktoré používajú rozhranie .NET Framework pred inštaláciou tejto aktualizácie.

Odkazy

Ďalšie informácie o terminológii aktualizácií softvéru získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2858725 - Posledná kontrola: 27. decembra 2013 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft .NET Framework 4.5.1, pri použití s produktom:
  • Balík Service Pack 2 pre systém Windows Vista
  • Windows 7 Service Pack 1
  • Windows Server 2008 Service Pack 2
  • Windows Server 2008 R2 Service Pack 1
Kľúčové slová: 
kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced atdownload kbmt KB2858725 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2858725

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com