FIX: BizTalk Server 2013 nemôže prijímať správy z knižnice dokumentov alebo knižnice SharePoint online

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2859398 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Uvažujme o nasledovnom scenári:
  • Máte knižnice Microsoft SharePoint s výhľadom na jeden alebo viac, alebo máte knižnice dokumentov SharePoint Online.
  • Používate služby SharePoint adaptér Microsoft BizTalk Server 2013 prijímať údaje z zobrazenie knižnice lokality SharePoint alebo knižnice SharePoint Online.
  • Predvolená hodnota ánoje nastavená na strane klienta objekt Model (CSOM) v konfigurácii adaptéra Windows SharePoint Services (WSS).
V tomto scenári, BizTalk Server 2013 nemôže prijímať správy od zobrazenia knižnice dokumentov alebo knižnice SharePoint Online.

Navyše ak prijímate dáta z knižnice SharePoint Online, nasledujúce chybové hlásenie môže byť prihlásený denníka udalostí:
Windows SharePoint Services prijímať adaptéra sa nepodarilo spracovať SharePoint súbor/Demo/testovacie /Integrationsdagarna2013/76529e8a-365a-41b2-819b-82199aeec7fe.txt. Vyskytla sa nasledujúca chyba:
[System.Net.WebException] vzdialený server vrátil chybu: (403) zakázané.
Kód chyby: 12310
Akonáhle ste riešili otázku príčinou tohto problému, check-out tohto súboru môžete vrátiť späť a adaptér bude snažiť spracovať ju znova.
Táto chyba bola vyvolaná aplikácie Windows SharePoint Services prijímanie umiestnenie alebo poslať prístavu s URI wsss: / / [SiteName]: 443/Demo/testovacie?ViewName =.
Windows SharePoint Services adaptér udalosť ID: 12457
Ke? prijímate dáta od zobrazenie knižnice lokality SharePoint, môže prijímať všetky súbory v knižnici dokumentov bez ohľadu na to, či sú v zobrazení.

Riešenie

Kumulatívna aktualizácia informácií

BizTalk Server 2013

Rýchla oprava, ktorá odstráni tento problém je zahrnutá v kumulatívnej aktualizácii balíka 2 BizTalk Server 2013.

Ďalšie informácie o tom, ako získať balík Kumulatívna aktualizácia, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2892599 Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre BizTalk Server 2013


Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Vlastnosti

ID článku: 2859398 - Posledná kontrola: 1. novembra 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Branch
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Enterprise
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Standard
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2859398 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2859398

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com