Всі протокол IMAP печаткою MRM Якщо видалення тегів політика збереження, у налаштовано в середовищі Exchange Server 2010

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2873477 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Припустити, що створювати політика збереження обміну повідомленнями, управління запис А (MRM) для видалення елементів у середовищі Microsoft Exchange Server 2010. Видалення тегів політика збереження є для голосової пошти тільки. У цій ситуації MRM несподівано марки всіх повідомлень, незалежно від типу. Крім того, ви зустрічаєтеся проблему продуктивності, якщо є багато протокол IMAP елементи в навколишнє середовище.

причина

Ця проблема виникає тому, що за промовчанням видалення тегів штампи, всі протокол IMAP в тег етап неправильно, незважаючи на те, що ці протокол IMAP не відповідає протокол IMAP класу в тег збереження.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте зведене оновлення:
2866475 Опис зведеного оновлення 2 для Exchange Server 2010 SP3

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про MRM перейдіть на веб-сайті Microsoft:
Загальні відомості про MRM

Властивості

Номер статті: 2873477 - Востаннє переглянуто: 13 серпня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 3, у разі використання з:
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2873477 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2873477

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com